Dějiny

Nováčci září v přípravném zápase basketbalu mužů

souhrn

China Youth Online Peking 13. června (China Youth Daily · reportér China Youth Online Yang Di) Basketbalový tým čínských mužů zahájil dnes večer zahřívací cestu. Ačkoli nakonec prohrál s hostujícím íránským týmem, výkon nově příchozích byl stále velmi prominentní. Podle zahřívacího plánu čeká čínský basketbalový tým mužů 3 přípravné zápasy s íránským týmem v Dalian,Čchang-čchun a Ning

Nováčci září v přípravném zápase basketbalu mužů

Nováčci září v přípravném zápase basketbalu mužů-0

  China Youth Online Peking 13.

Nováčci září v přípravném zápase basketbalu mužů-1

   června (China Youth Daily · reportér China Youth Online Yang Di) Basketbalový tým čínských mužů zahájil dnes večer zahřívací cestu.

Nováčci září v přípravném zápase basketbalu mužů-2

   Ačkoli nakonec prohrál s hostujícím íránským týmem, výkon nově příchozích byl stále velmi prominentní. Podle zahřívacího plánu čeká čínský basketbalový tým mužů 3 přípravné zápasy s íránským týmem v Dalian,Changchun a Ningbo, jedná se o první zahřívací sérii čínského mužského basketbalového týmu v létě 2017 pod novým modelem „dvojitého národního týmu“.

Nováčci září v přípravném zápase basketbalu mužů-3

   Ačkoli tentokrát v soupisce dvanácti hráčů íránského týmu nejsou veteráni jako Haddadi a Bakhrami, sílu hráčů jako Kazmi stále nelze podceňovat.

Nováčci září v přípravném zápase basketbalu mužů-4

   Jistě, v první dnešní soutěžiÍránský tým prokázal svoji silnou sílu a díky své fyzické převaze a nadšení pro odskok jednou vedl čínský tým o 14 bodů.

   Potěšitelné však je, že chlapci čínského mužského basketbalového týmu také předvedli velmi tvrdý výkon, zejména výkon několika mladých hráčů, což je zvláště chvályhodné.

   Nejvýznamnější z nich jsou Chang Lin z týmu Jiangsu a Abdul Saramu z týmu Xinjiang.

  Charakteristické pro Chang Lin je, že umí naruby i zvenčí, jeho dovednosti jsou komplexnější a jeho styl hry je tvrdší.

   V zápase proti Íránu hrál Chang Lin velmi sebevědomě a několik rozhodčích udělal velmi rozhodných. Abdul Saramu není obeznámen s vnějším světem, ale tento muž v Sin-ťiangu naplno hrál svou výšku a rozpětí křídel, nejenže velmi dobře hlídal odskoky týmu,A také hrál dobře na útočném konci. V celé hře zaznamenal čínský mužský basketbalový tým 60 bodů. Dva nováčci získali každý po 13 bodech.

   Je třeba říci, že jejich výkon je velmi poutavý.

(Upraveno sportovním oddělením).