Stipendium

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní

souhrn

IPO banky Zhengzhou Bank zpožďuje volatilitu trhů s akciemi H, což vede k cenovému napětí článek / výzkumný pracovník v Institutu pro výzkum kapitálu 21. století Rao Shouchun převeden z akcií H do A-share Bank of Zhengzhou (6196 .HK), stále neexistují známky propagace emise a výpis. Jako první banka, která se letos sešla na schůzce,22. května

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní-0

 IPO Bank of Zhengzhou zpožďuje volatilitu trhů s akciemi H a vede k cenovým napětím / výzkumný pracovník pro výzkum kapitálu 21. století Rao Shouchun, více než 20 dní po obdržení schválení emise vydané Čínskou regulační komisí pro cenné papíry, převedeno z akcií H zpět na A- share Bank of Zhengzhou (6196.

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní-1

 HK)), stále neexistují známky propagace emise a kotace. Zhengzhou Bank, jako první bankovní akcie, která prošla letošním rokem, byla vydána Výborem pro zkoušení emisí 22. května.

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní-2

 Souhlas byl získán na konci července, ale od té doby nebyly zaznamenány žádné další kroky.

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní-3

  V ostrém kontrastu Bank of Changsha (601577. SH), která se sešla o týden později než Bank of Zhengzhou, nyní zveřejnila prospekt a stanovila emisní cenu poté, co získala souhlas později než Bank of Zhengzhou.

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní-4

  Zbývá čas.

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní-5

  To se naučil Kapitálový institut 21. stoletíVydání banky Zhengzhou je důvodem pokračujícího pokroku, nebo to může souviset s neustálým kolísáním ceny akcií H. Podle nejnovějších regulačních požadavků, když se společnosti s akciemi H vrátí na seznam akcií A, bude emisní cena založena na nejnovější ceně akcií H, nikoli na poměru ceny a výnosů v tomto odvětví a dalších ukazatelích. 21.

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní-6

  srpna však osoba ze Zhengzhou Bank řekla: „Ve skutečnosti je to v procesu pomalé. Odhaduje se, že budou brzy vydány. „Emisní cena vychází z ceny akcií H-akcie společnosti Zhengzhou Bank, která zahájila svůj kótovací plán již v roce 2011. Ačkoliv proces kótování byl na chvíli zpožděn kvůli mnoha změnám uprostřed, nakonec úspěšně přistál na Hongkongská burza cenných papírů v roce 2015 a zveřejnila svůj návrat k akciím A v roce 2016.

Pomalé IPO banky Čeng-čou: volatilita akcií H vede k cenovému napětí a průběžná zpráva není prominentní-7

  Plán je získat schválení emise na konci července poté, co proběhne prověrka výboru pro zkoušení emisí koncem května tohoto roku. Ve chvíli, kdy si vnější svět myslel, že se Bank of Zhengzhou brzy stane první městskou komerční bankou „H + A“ s akciemi A, více než 20 dní poté, co obdržela souhlas s vydáním, společnost stále neprozradila prospektové dokumenty a potvrdila harmonogram vydávání.

  Odpovídajícím způsobem banka Changsha, která se sešla o týden později než banka Zhengzhou, nyní po obdržení souhlasu v polovině srpna zveřejnila své prospektové dokumenty. A stanovte emisní cenu na 7,99 juanů za akcii, což odpovídá poměru ceny a výnosu 6,97krát. Institut pro výzkum kapitálu 21. století zjistil, že důvodem, proč je emise banky Zhengzhou pokročila později než banka Changsha, může být duální dvojí identita „H + A“.

  Investiční bankéř z velké makléřské společnosti v Pekingu uvedl, že od roku 2012 mají společnosti H-shareEmisní cena jejích akcií A bude vycházet spíše z poslední ceny akcií akcií H, než z poměru ceny a výnosů stejného odvětví jako referenčního standardu pro běžné společnosti při jejich zveřejnění.

  Rovněž se liší od tzv. nazývá se červená čára s 23násobkem poměru ceny a výdělku internetových společností. „Jelikož trh akcií H má více institucionálních investorů a cena akcií je relativně racionálnější, v procesu návratu akcií H k emisi akcií A,Emitenti a sponzoři používají ceny akcií H akcií jako základní referenci, která do určité míry odráží přiměřenost hodnotových úsudků. "Uvedený investiční bankéř uvedl.

  Před 15. srpnem tohoto roku byla cena akcie H Zhengzhou Bank stabilní na hodnotě přibližně 3-4 hongkongských dolarů za akcii, ale 15. cena akcií náhle vzrostla o 20,19% , a na vnitrodenním trhu se jednou dotkla 6.

  hongkongský dolar / akcii. Dobré časy však netrvaly dlouho. 16. cena akcií H Zhengzhou Bank klesla o 11% a 21.

  se uzavřela pouze na 4,37 HK $ za akcii. „(Zhengzhou Bank) kdysi chtěla podpořit emisní práci poté, co cena akcií prudce vzrostla, což by ponechalo více prostoru pro tvorbu cen, ale nečekal jsem, že se příští den opět sníží. Emisní cena,Není to příznivé v mnoha aspektech, jako je financování a oceňování.

  "Nedávno řekl člověk blízký Bank of Zhengzhou.

  Výkon průběžné zprávy není vynikající. Přestože Bank of Zhengzhou ještě neučinila zásadní krok směrem k IPO, existují značné spekulace o její emisní ceně.

  Investiční bankéř zmínil výše uvedl, že pokud je emise akciového kapitálu banky Zhengzhou nejvýznamnější otázkou zveřejněnou v jejím prospektu. To znamená, že je vydáno 600 milionů akcií a aktuální zavírací cena hongkonských akcií 21. je 4,35 hongkongského dolaru za akcii (nejnovější směnný kurz je 3,80 RMB za akcii).

  Očekává se, že IPO akcií A vzroste o 2,28 miliard juanů. Očekává se, že bude patřit mezi deset nejlepších pozic v ročním získávání finančních prostředků. Přestože dosud nebyla uvedena na trhu s akciemi A, její průběžná zpráva za rok 2018 zveřejnila ráno 20. srpna, že Bank of Zhengzhou dosáhla celkového provozního výnosu 51.

 3,6 miliardy juanů, což je meziroční nárůst o 5,7%; čistý zisk byl 2,383 miliardy juanů, což je meziroční nárůst o 4,23%. Ve srovnání se současnými městskými obchodními bankami a venkovskými obchodními bankami kótovanými na burze A se nezdá, že by Zhengzhou Bank měla z hlediska výkonnosti výhodu. Podle údajů Wind Information je k poslednímu datu pouze Bank of Jiangsu (600919.

 SH), Zhangjiagang Bank (002839. SZ) a Nanjing Bank (601009. SH). Z nich se banka Zhangjiagang stala bankou s největším meziročním růstem výnosů se sazbou 19%.

  Bank Jiangsu a Bank of Nanjing v první polovině roku překročily příjmy 10 miliard juanů, a čistý zisk přesáhl 6 miliard juanů, což vedlo Bank of Zhengzhou. Odpovídajícím způsobem,Jedná se o nejnovější změnu tržní hodnoty tří bank.

  Ke konci 21. byla tržní hodnota Bank of Jiangsu, Bank of Nanjing a Zhangjiagang Bank 71,6 miliard juanů, 61,3 miliardy juanů a 10,4 miliardy juanů. Na hongkongském akciovém trhu je nejnovější tržní hodnota Bank of Zhengzhou 23,2 miliard HK $.

(Editor: Luo Nuo) Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova k článku: Populární doporučení banky Zhengzhou Bank pro akcie IPOH Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).