Zábava

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022

souhrn

Xinhua News Agency, Peking, 13. června (Reportéři Wang Yong a Ji Ye) Mezinárodní olympijský výbor, Výbor pro koordinaci zimních olympijských her v Pekingu 2022, uspořádal své druhé zasedání v Pekingu 13. Cai Qi, tajemník pekinského městského výboru Komunistické strany Zasedání se zúčastnila Čína a předseda organizačního výboru zimních olympijských her v Pekingu s Žukovem, předsedou koordinačního výboru Mezinárodního olympijského výboru a Zhang Haidi, předsedou Čínské federace zdravotně postižených osob a výkonným předsedou organizačního výboru zimních olympijských her v Pekingu.Cai Qi přednáší projev

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-0

 Xinhua News Agency, Peking, 13. června (Reportéři Wang Yong a Ji Ye) Mezinárodní olympijský výbor, Výbor pro koordinaci zimních olympijských her v Pekingu 2022, uspořádal své druhé zasedání v Pekingu 13. Cai Qi, tajemník pekinského městského výboru Komunistické strany Zasedání se zúčastnila Čína a předseda organizačního výboru zimních olympijských her v Pekingu s Žukovem, předsedou koordinačního výboru Mezinárodního olympijského výboru a Zhang Haidi, předsedou Čínské federace zdravotně postižených osob a výkonným předsedou organizačního výboru zimních olympijských her v Pekingu.

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-1

 Ve svém projevu Cai Qi jménem organizačního výboru zimních olympijských her v Pekingu srdečně přivítal členy a odborníky koordinačního výboru.

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-2

  Řekl, že čínská vláda přikládá přípravám na zimní olympijské hry v Pekingu velký význam. Prezident Si Ťin-pching prohlédl soutěžní oblast Zhangjiakou a pekingskou soutěžní oblast a vypracoval plány na vybudování soutěžních míst a infrastruktury, jakož i pěstování talentů zimních sportů.

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-3

 Podpora popularizace a rozvoje ledových a sněhových sportů a řádná záruka a servis her kladly jasné požadavky, což dále posílilo naši důvěru a odhodlání úspěšně hostit zimní olympijské hry v Pekingu a zimní paralympijské hry.

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-4

  Cai Qi uvedl, že od prvního zasedání koordinačního výboru jsme postupovali solidním a řádným způsobem v souladu s požadavky Mezinárodního olympijského výboru. Bylo dosaženo nového pokroku. Organizační výbor zimních olympijských her v Pekingu zřídil nové oddělení pro nábor lidí z celého světa; připravil základní etapový plán, vytřídil 3081 klíčových úkolů; urychlil propagaci plánování a výstavby místa, určil architektonický koncept národního stadionu pro rychlobruslení a nová místa pro projekt sněhu Probíhá plánování a projektování a výstavba důležité infrastruktury probíhá podle plánu;Byl zahájen plán rozvoje trhu, byla formulována vize pekingských zimních olympijských her a paralympijských her a byla dokončena mezinárodní sbírka emblémů.

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-5

  Nadšení veřejnosti pro účast na podpoře zimních olympijských her se dále zvýšilo. Cai Qi poukázal na to, že od konce roku 2017 se přípravy na zimní olympijské hry v Pekingu přesunou ze základní fáze plánování do fáze zvláštního plánování a budou i nadále plně implementovat koncept olympiády.

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-6

 Posílit komunikaci a spolupráci s Mezinárodním olympijským výborem a Mezinárodním paralympijským výborem, seriózně provádět „program olympijských her 2020“, vědecky provádět celkové plánování přípravných prací, inovovat pracovní mechanismy, posilovat podporu talentů a vědeckotechnickou podporu a posilovat mezinárodní výměny a spolupráce; v roce 2019 dokončit hlavní místa soutěže a infrastrukturu do konce roku a postupným a plánovaným způsobem posunout záruku provozu a servis soutěže;Současně se zlepší celkové ekologické prostředí oblasti Peking-Zhangjiakou, zlepší se úroveň správy měst a podpoří se koordinovaný rozvoj Pekingu-Tianjin-Hebei. Cai Qi vyjádřil upřímnou naději, že předseda Žukov, členové a odborníci se budou i nadále starat a podporovat přípravy na zimní olympijské hry v Pekingu, pomáhat nám dále rozvíjet myšlenky, inovovat metody, zlepšovat opatření a neustále zlepšovat kvalitu a účinnost příprav.

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-7

 Doufám, že všichni budou úzce spolupracovat a spolupracovat na dokončení každého přípravného úkolu krok za krokem a postupovat neustále směrem k cíli úspěšného pořádání skvělých, mimořádných a výjimečných olympijských her.

V Pekingu se konalo druhé zasedání koordinačního výboru zimních olympijských her v Pekingu 2022-8

  Žukov ve svém projevu uvedl, že bezkonkurenční olympijské hry v Pekingu v roce 2008 zanechaly ve světě nezapomenutelný dojem a práce koordinačního výboru má zajistit, aby zimní olympijské hry v Pekingu v roce 2022 byly také úplným úspěchem. Prezident Si Ťin-pching přikládá přípravám na zimní olympijské hry v Pekingu velký význam a jeho návštěva Mezinárodního olympijského výboru na začátku tohoto roku poskytla nejsilnější záruku úspěchu zimních olympijských her v Pekingu. V Pekingu jsme viděli, že kancelářská oblast Shougang organizačního výboru zimních olympijských her poskytuje model udržitelného využívání. Plán výstavby míst zimních olympijských her jsme potvrdili společně s organizačním výborem zimních olympijských her,Odráží také koncept udržitelného využívání míst po skončení hry.

  Rovněž jsme viděli, že organizační výbor zimních olympijských her v Pekingu odvedl hodně práce v oblasti rozvoje trhu, školení talentů, správy duševního vlastnictví atd. A pracuje na realizaci vize 300 milionů lidí, kteří se účastní ledových a sněhových sportů a hostování skvělá zimní olympiáda. Toto setkání vyslechlo organizační strukturu a řízení organizačního výboru pekingských zimních olympijských her,Prezentace témat o místech a infrastruktuře, zimní paralympiádě, sportu, rozvoji trhu, reklamě atd.

  Během schůze koordinační výbor zkontroloval plánování a výstavbu místa konání v pekingské soutěžní oblasti a uskutečnil pracovní rozhovory s organizačním výborem zimních olympijských her v Pekingu. Vedoucí představitelé Pekingu, provincie Che-pej a organizačního výboru zimních olympijských her v Pekingu Zhang Jiandong, Yang Shuan, Wang Xiaodong,Schůze se zúčastnili Xu Ning, Yu Zaiqing a členové koordinačního výboru.

.