Sportovní

Počítačové přidělování některých stupňů na soukromé střední škole v Čchang-čchun končí

souhrn

Včera se reportér z příslušných resortů dozvěděl, že 12. června šest okresů ve městě Changchun úspěšně dokončilo letos přidělení počítačových míst pro některé soukromé střední školy. Letos se do Changchun City přihlásilo celkem 7 020 lidí na počítačové stáže pro soukromé střední školy. Chaoyang District, Nanguan District, Erdao District, Lvyuan District, Jingyue High-tech Zone, Changchun New District a další městské oblasti,14 soukromých středních škol v rozvojové zóně

Počítačové přidělování některých stupňů na soukromé střední škole v Čchang-čchun končí

Počítačové přidělování některých stupňů na soukromé střední škole v Čchang-čchun končí-0

  Včera se reportér z příslušných resortů dozvěděl, že 12. června šest okresů ve městě Changchun úspěšně dokončilo letos přidělení počítačových míst pro některé soukromé střední školy.

Počítačové přidělování některých stupňů na soukromé střední škole v Čchang-čchun končí-1

   Letos se do Changchun City přihlásilo celkem 7 020 lidí na počítačové stáže pro soukromé střední školy. Chaoyang District, Nanguan District, Erdao District, Lvyuan District, Jingyue High-tech Zone, Changchun New District a další městské oblasti,14 soukromých středních škol v rozvojové zóně poskytlo celkem 1 278 stupňů. Po ukončení přidělování se absolventi základních škol, kteří se podíleli na přidělování počítačů, mohou přihlásit do vzdělávací sítě Changchun, kliknout na online dotazovací systém „Changchun City 2017 Private Junior High School Partial Degree Computer Allocation Computer“, zadat jméno a ID číslo k dotazování na výsledky alokace a dotazování času Od 17:00 dne 13.

Počítačové přidělování některých stupňů na soukromé střední škole v Čchang-čchun končí-2

   června.

Počítačové přidělování některých stupňů na soukromé střední škole v Čchang-čchun končí-3

  Kromě toho věnujte pozornost rodičům: Čchang-čchun bude letos i nadále implementovat počítačovou alokaci volných titulů ve vysoce kvalitních veřejných školách. Dotaz na výsledek je od 15.

Počítačové přidělování některých stupňů na soukromé střední škole v Čchang-čchun končí-4

   června do 20.

Počítačové přidělování některých stupňů na soukromé střední škole v Čchang-čchun končí-5

června do 17:00 dne 21. června. Nový reportér kultury Wang Xuan.