Znalost

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol

souhrn

Sdílená kola změnila způsob cestování a „poutavé kopce“ rozbitých aut a hromady sešrotovaných jízdních kol, na které lze narazit, jsou také velmi poutavé a znepokojující. Podle zprávy Southern Weekend se v roce 2017 očekává celkový počet sdílených jízdních kol téměř 20 milionů. Po vyřazení vyrobí téměř 300 000 tun kovového šrotu, což odpovídá hmotnosti pěti konstrukcí letadlové lodi ocel.V dnešní době velmi

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol-0

 Sdílená kola změnila způsob cestování a „poutavé kopce“ rozbitých aut a hromady sešrotovaných jízdních kol, na které lze narazit, jsou také velmi poutavé a znepokojující. Podle zprávy Southern Weekend se v roce 2017 očekává celkový počet sdílených jízdních kol téměř 20 milionů. Po vyřazení vyrobí téměř 300 000 tun kovového šrotu, což odpovídá hmotnosti pěti konstrukcí letadlové lodi ocel.

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol-1

 V dnešní době se na mnoha místech vytvářejí „odpadkové hory“ a při recyklaci sdílených kol se zdá, že úsvit přestávky nebyl vidět. Sdílená kola jsou zaplavena, jako kobylky různých barev, ohromující oblohu, ale nejí jídlo, hlavně proto, že sežerou spoustu silničních zdrojů. V dnešní době se staly problémem také vyřazená sdílená kola. V různých městech byly postaveny obrovské „odpadkové hory“, které zabírají nejen prostor, ale také obrovský odpad.

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol-2

  Neexistuje žádný způsob, náklady na opravu šrotových kol mohou být vyšší než náklady na stavbu nového. V minulém článku jsem hovořil o důvodech šíření sdílených jízdních kol, které souvisí s modelem zisku sdílených cyklistických společností.

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol-3

  Zdá se, že sdílená kola vydělávají peníze z pronájmu,Ale tento druh peněz je příliš malý na to, aby vydělal dlouhou cestu, kdy se vrátí? Sdílená kola proto sledují trasu provozu kapitálu, což je také hlavní rys internetové ekonomiky. První je dát do závodu velké množství jízdních kol, každého uživatele lze považovat za provoz a jeho provoz se zvýší a získá se komerční hodnota. V tuto chvíli lze zahájit kolo financování. Pak se snažte jít na veřejnost.

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol-4

  U sdílených jízdních kol je navíc vklad uživatele také velkým příjmem.

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol-5

  Pokud nedojde k hromadnému vrácení peněz jako běh, lze vklad použít k jiným účelům. Bez ohledu na to, z jaké perspektivy, mají společnosti dostatečnou motivaci k šílenému uvedení kol na trh.

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol-6

  Pokud jde o údržbu a provoz,Protože to není hlavní zdroj peněz, nebere to vážně. Pokud je motivem zisku společnosti subjektivní důvod pro rozmnožování sdílených jízdních kol, pak si myslím, že existuje další objektivní důvod, který stojí za zmínku, to znamená, že naše současné zdroje pro plánování a přepravu silnic nejsou na náhlé propuknutí sdílených jízdních kol připraveny. Víme, že sledováním zpráv,Sdílená kola nejsou všude rozptýlena. Často jsou soustředěna před železničními stanicemi, vchody metra a vchody do malebných míst.

Hromadné parkování může být řešením chaosu sdílených kol-7

  Jinými slovy, sdílená kola se používají hlavně k řešení problému poslední míle lidí. Je to jen tak, že když se tyto hustě osídlené oblasti stavěly, existovaly by věci jako sdílená kola. Samozřejmě zde není místo pro jízdní kola a výsledkem je náhodné parkování. Lze říci, že tímto objektivním důvodem je, že podpůrná zařízení nebyla schopna držet krok s výsledky technologického rozvoje.

  Tváří v tvář problému to však nemůžeme jen zastavit, což ovlivní nejen pohodlí cestování občanů, ale také vzkřísí černý motocykl stlačený sdílenými koly. Toto je trochu dilema, zdá se, že je to chyceno v začarovaném kruhu smrti a chaosu. Myslím si však, že problém může být v tom, že když se sdílená kola teprve objevovala, nedrželi jsme krok s vývojem trhu v rozhodování. Když na trhu byly problémy, náklady na tuto opravu chyb byly velmi vysoké.

  Podobné situace jsou dnes s motocykly, které dnes zuří v ulicích a pruzích. Protože nebyly na začátku zahrnuty do systému dohledu nad dopravou, to znamená, že neměly licenci. Nyní, když počet motocyklů dosáhne stovek milionů, je obtížné je ovládat. Z pohledu obživy lidí je již obtížné to zakázat.

  V konečné analýze, když jsou náklady, které investujeme do rozhodování, příliš nízké, může to způsobit, že náklady na následnou opravu chyb budou velmi vysoké. Naopak, pokud jsou náklady na naše počáteční rozhodování vysoké, může to způsobit, že bude trh standardizovanější a sníží se náklady na opravu chyb. Před dvěma dny jsem viděl zprávu, že Ford Motor Company ze Spojených států také hodlá vstoupit na trh sdílených kol. Jejich akce jsou však mnohem menší než naše.

  Zpočátku bylo na trh uvedeno jen asi 7 000 kol. A také investováno do několika měst. Nerozumí Ford důvodům získávání pozemků? Prosím, tento obchodní model byl vynalezen před sto lety.

  Důvodem malé investice společnosti Ford je to, že vlády na všech úrovních ve Spojených státech mají přísný dohled nad sdílenými jízdními koly. Jedním z nich je, že sdílená jízdní kola musí mít hromady. V lednu tohoto rokuSpolečnost Xiaolan Bicycle dávala v San Francisku v malém měřítku sdílená jízdní kola bez doků a místní vláda jej musela opravit.

  Místní vláda v březnu vydala zákon, který zakazuje nezákonné provozování sdílených jízdních kol bez doků ve Spojených státech.

  Taková kontrola samozřejmě vážně zbrzdí rozvoj trhu se sdílenými jízdními koly, ale zase může na tento trh vnést pořádek.

 Výhodou hromady jízdních kol je, že každé jízdní kolo má jámu a každé jízdní kolo má své místo na ulici, což zajišťuje, že jízdní kola nebudou zaparkována v nepořádku a nebudou nadměrně využívat veřejné zdroje. U společností, které sdílejí kola, tato metoda také omezuje jejich impuls k uvolnění kol, protože před uvolněním kola musíte opravit parkovací pozici. To umožňuje společnostem spojit své odpovědnosti s jejich zájmy a zabránit jim v tom, aby odhodily svá kola na ulici a nechaly je na pokoji. Americká politika sdílení kol je velmi podobná japonské licenční politice pro soukromé automobily.

  V Japonsku je pro získání SPZ pro soukromé auto nutné předložit certifikát o parkovacím místě.

  Účelem této politiky je umožnit soukromým majitelům automobilů vyřešit problém s parkováním sami. Nedělejte potíže, pokud to nedokážete vyřešit.

  Jedná se o přístup orientovaný na výsledky.

  Počínaje výsledky poskytujeme řešení pro rozvoj trhu.

Myslím, že z této myšlenky stojí za poučení. V současné době v naší zemi stále existuje mnoho měst, která společná kola nezavedla, můžeme se tedy před tímto dnem poučit ze zkušeností a lekcí a přijít do deštivého dne?Vybudujte dobrý a spořádaný trh sdílených kol. Rohy.