Sdružení

Společnost State Grid Changchun Power Supply Company provádí nouzové cvičení pro prevenci povodní

souhrn

Nové zprávy o kultuře (reportér Feng Yan) Nedávno státní energetická společnost Changchun Power Grid a Úřad pro snížení katastrof v Čchang-čchun provedly protipovodňový nouzový cvičení na trati Nongde 66 kV v městečku Biangang ve městě Changchun. Celý výcvik trval 3 hodiny s téměř 100 lidmi. Účastnit se. Toto cvičení skutečně simulovalo výpadek napájení 66 kV vedení Nongde v oblasti Dehui během silného deště.Vede k transformaci draka a fénixe, transformaci pohraniční stráže a transformaci rodiny Guo Three

Společnost State Grid Changchun Power Supply Company provádí nouzové cvičení pro prevenci povodní

Společnost State Grid Changchun Power Supply Company provádí nouzové cvičení pro prevenci povodní-0

  Nové zprávy o kultuře (reportér Feng Yan) Nedávno státní energetická společnost Changchun Power Grid a Úřad pro snížení katastrof v Čchang-čchun provedly protipovodňový nouzový cvičení na trati Nongde 66 kV v městečku Biangang ve městě Changchun. Celý výcvik trval 3 hodiny s téměř 100 lidmi. Účastnit se. Toto cvičení skutečně simulovalo výpadek napájení 66 kV vedení Nongde v oblasti Dehui během silného deště.

Společnost State Grid Changchun Power Supply Company provádí nouzové cvičení pro prevenci povodní-1

  To vedlo k rychlé a pozitivní reakci na celý proces úplného odstavení tří rozvoden rozvoden Longfeng, Biangang a Guojia.

Společnost State Grid Changchun Power Supply Company provádí nouzové cvičení pro prevenci povodní-2

Realizací plánu protipovodňové prevence se komplexně zlepšila nouzová odezva společnosti, racionalita procesu manipulace a havarijní opatření, koordinace a spolupráce mezi různými útvary a schopnost zvládat havárie. .