Finance

Čchang-čchun snižuje sazby pojištění v nezaměstnanosti

souhrn

B01 Nové zprávy o kultuře (Reporter Li Deqing) V dubnu letošního roku vydaly provinční ministerstvo lidských zdrojů a sociálního zabezpečení a provinční ministerstvo financí „Oznámení o postupném snižování sazeb pojištění pro případ nezaměstnanosti“. V zájmu ochrany práv a zájmů podniků a zaměstnanců 12. června připomněl městský úřad sociálního zabezpečení v Čchang-čchunu společnostem, které od ledna do dubna platily pojistné na pojištění v nezaměstnanosti v původním poměru, ale záležitost dosud nevyřešily.Dokončete související podnikání do konce července

Čchang-čchun snižuje sazby pojištění v nezaměstnanosti

Čchang-čchun snižuje sazby pojištění v nezaměstnanosti-0

  B01 Nové zprávy o kultuře (Reporter Li Deqing) V dubnu letošního roku vydaly provinční ministerstvo lidských zdrojů a sociálního zabezpečení a provinční ministerstvo financí „Oznámení o postupném snižování sazeb pojištění pro případ nezaměstnanosti“. V zájmu ochrany práv a zájmů podniků a zaměstnanců 12.

Čchang-čchun snižuje sazby pojištění v nezaměstnanosti-1

   června připomněl městský úřad sociálního zabezpečení v Čchang-čchunu společnostem, které od ledna do dubna platily pojistné na pojištění v nezaměstnanosti v původním poměru, ale záležitost dosud nevyřešily. Dokončete příslušné postupy vypořádání obchodů do konce července. Uvádí se, že po vydání „oznámení“ úřad sociálního zabezpečení v Čchang-čchunu včas upravil své postupy, rychle provedl cenově dostupnou podnikovou politiku a po etapách snížil sazbu pojistného na pojištění v nezaměstnanosti z 1,5% na 1%, sazba jednotkové platby byla 0,7% a poplatek zaplatili jednotliví zaměstnanci.

Čchang-čchun snižuje sazby pojištění v nezaměstnanosti-2

   sazba je 0,3%. Nová sazba bude zavedena od 1. ledna 2017 a vyprší 30. dubna 2018.

Čchang-čchun snižuje sazby pojištění v nezaměstnanosti-3

  Odhaduje se, že v celém roce sníží město Čchang-čchun platební zátěž 30 000 podniků o 144 milionů juanů a sníží zátěž pojištěných zaměstnanců o 96 milionů juanů. Vzhledem k tomu, že pojistné na sociální zabezpečení podniků bylo vybíráno a placeno na měsíční bázi od ledna do dubna, za účelem provádění politiky zvýhodněných podniků, městská kancelář sociálního pojištění Changchun okamžitě přehodnotila platbu a vypořádala podnikání pro podniky, které již zaplacené pojistné na pojištění v nezaměstnanosti v souladu s politikou redukovaného bodu. Doposud město vyřídilo 1,7 milionu juanů pro 997 podniků.

Čchang-čchun snižuje sazby pojištění v nezaměstnanosti-4

.