Zábava

Zkontrolujte výsledky přijímací zkoušky na vysokou školu 23. června

souhrn

12. se reportér z Institutu pro zkoušku provinčního vzdělávání v Jilinu dozvěděl, že hodnocení přijímací zkoušky na vysokou školu v provincii Jilin v roce 2017 oficiálně začalo 12. dne. Očekává se, že všechny písemky ke zkouškám budou přečteny a hodnoceny kolem 18. června a uchazeči budou moci zkontrolovat výsledky přijímacích zkoušek na univerzitu 23. a budou také oznámena skóre přijetí. „Po skončení přijímací zkoušky na vysokou školu se kandidáti a rodiče nejvíce zajímají o dobrovolnictví.Online zpráva

Zkontrolujte výsledky přijímací zkoušky na vysokou školu 23. června

Zkontrolujte výsledky přijímací zkoušky na vysokou školu 23. června-0

 12. se reportér z Institutu pro zkoušku provinčního vzdělávání v Jilinu dozvěděl, že hodnocení přijímací zkoušky na vysokou školu v provincii Jilin v roce 2017 oficiálně začalo 12.

Zkontrolujte výsledky přijímací zkoušky na vysokou školu 23. června-1

  dne.

Zkontrolujte výsledky přijímací zkoušky na vysokou školu 23. června-2

  Očekává se, že všechny písemky ke zkouškám budou přečteny a hodnoceny kolem 18. června a uchazeči budou moci zkontrolovat výsledky přijímacích zkoušek na univerzitu 23.

Zkontrolujte výsledky přijímací zkoušky na vysokou školu 23. června-3

  a budou také oznámena skóre přijetí. „Po skončení přijímací zkoušky na vysokou školu se kandidáti a rodiče nejvíce zajímají o dobrovolnictví. Očekává se, že online aplikace dobrovolnické práce začne 24.

Zkontrolujte výsledky přijímací zkoušky na vysokou školu 23. června-4

  června.

Zkontrolujte výsledky přijímací zkoušky na vysokou školu 23. června-5

  Letošní míra přijetí je v zásadě stejná jako v předchozích letech a letošní plán zápisu se v současné době připravuje a konkrétní situace bude veřejnosti oznamována jeden po druhém.

  „Li Yaosong, zástupce děkana Institutu pro zkoušku provinčního vzdělávání v Jilinu, uvedl.

  V současné době je„ Manuál příručky pro přijímací řízení (část 2) “stále v procesu sestavování a obsah této části je hlavně o plánu zápisu a předpisy o registraci. Kandidáti a rodiče by si měli pečlivě přečíst odpovídající části „Příručky k přijímacímu řízení (část 2)“, jako je zápis veřejné bezpečnosti, vojenských, justičních akademií a kurzů mezinárodní výměny a spolupráce. Kandidáti a rodiče by si měli také zkontrolovat informace o zápisu na webových stránkách příslušných institucí. Pečlivě si přečtěte předpisy, což je velmi užitečné pro uchazeče o vyplnění dobrovolníků.

  Uvádí se, že příslušné informace o následné práci při přijímací zkoušce na vysokou školu budou na oficiálních webových stránkách Jilinského zemského vzdělávacího institutu,Bude uvolněna informační síť pro vzdělávání v provincii Jilin a další platformy, uchazeči a rodiče jí mohou včas věnovat pozornost. Nová reportérka kultury Liu Jiayin ■ Konferenční konference o registraci na vysokou školu, která se konala 18.

 , aby umožnila kandidátům na přijímací zkoušky na naši provincii a jejich rodičům plně pochopit zásady zápisu na vysoké školy a univerzity po celé zemi a vyplnit přijímací zkoušku na vysokou školu dobrovolníci přiměřeně, 18. června, 8: 30 ~ 12: 00, Jilin Na cizojazyčné vysoké škole Jilin Huaqiao se konala 14. provinční obecná propagační a konzultační konference o přijímání vysokých škol. Na konferenci přišlo 96 vysokoškolských vysokých škol a 11 vysokých škol a univerzit z provincie i mimo ni, včetně více než 20 vysokých škol a univerzit v rámci „projektu 985“, jako je Tsinghua University, Renmin University of China, Beijing Normal University, Nanjing University , Šanghajská univerzita Jiaotong, čínské zemědělské univerzity, jihovýchodní univerzita atd.

 , Konference se zúčastnily také vysokoškolské univerzity v provincii.

  Rozumí se, že řada aktivit tohoto reklamního a konzultačního setkání pro zápis na vysokou školu se bude konat od 11. do 20. června. Postupně byl spuštěn v 9 regionech Baicheng, Songyuan, Siping, Liaoyuan, Tonghua, Baishan, Changchun, Jilin a Yanbian.

  Mezi nimi bylo pole 9 Changchun největší z 9 konzultačních setkání. Na 8 poradenských schůzkách pro přijímání na vysoké školy, které se konaly v jiných městech a prefekturách, se konference zúčastnilo také více než 50 vysokých škol a univerzit z provincie i mimo ni.

  Mezi nimi bylo v „Projektu 985“ více než 10 vysokých škol a univerzit, například jako Jilin University,Pekingská univerzita čínské medicíny, Národní univerzita obranných technologií atd.

V té době mohou rodiče a kandidáti konzultovat a klást otázky tváří v tvář přijímacím úředníkům z vysokých škol a univerzit po celé zemi. Nová reportérka kultury Liu Jiayin.