Kultura

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách

souhrn

The Star News, Quan Bing, který žije v Hefei City, se zúčastnil přijímacích zkoušek na vysokou školu v letech 1977 a 1978 a nakonec byl jmenován na zlatém seznamu. První den ve škole jel 6 hodin na kole, aby se s radostí hlásil do školy. „Pokud není přijímací zkouška na vysokou školu, byl bych obyčejný farmář.“ Řekl a poděkoval přijímací zkoušce na vysokou školu za to, že si dovolil vyjít z venkova a vidět širší svět.62 let

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-0

  The Star News, Quan Bing, který žije v Hefei City, se zúčastnil přijímacích zkoušek na vysokou školu v letech 1977 a 1978 a nakonec byl jmenován na zlatém seznamu. První den ve škole jel 6 hodin na kole, aby se s radostí hlásil do školy.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-1

   „Pokud není přijímací zkouška na vysokou školu, byl bych obyčejný farmář. “ Řekl a poděkoval přijímací zkoušce na vysokou školu za to, že si dovolil vyjít z venkova a vidět širší svět. 62letý Quan Bing pochází z Taiyuan v Shanxi.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-2

   Na konci října 1977 se dozvěděl, že byl obnoven systém přijímacích zkoušek na vysokou školu. „Rozhodl jsem se jít do vyšetřovací místnosti a zkusit to. “ V tuto chvíli „jsou to už tři roky, co dokončil střední školu.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-3

   Našel jsem pouze knihu dějepisu pro střední školy:„ Protože musím pracovat v terénu, nemám vůbec čas číst a recenzovat. „V prosinci 1977 vešel Quan Bing do přijímací vyšetřovací místnosti na vysokou školu a řekl:„ Podle módních slov dnešních mladých lidí jsem „zkouškou“. Řekl, že brzy poté, co byly oznámeny výsledky přijímacích zkoušek na vysokou školu, ztratil jméno Sun Shan.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-4

   „Před přijímací zkouškou na vysokou školu v roce 1978 kraj speciálně zorganizoval třídu kontroly pro ty, kteří nepodávali dobré výsledky. “V klidu jsem byl měsíc v revizní třídě. "Tvrdá práce se vyplatila.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-5

   Nakonec mu byl udělen titul zlatého seznamu a byl přijat na pobočku Taiyuan Teachers College v Taigangu. Jednoho dne v únoru 1979 byla škola otevřena.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-6

   Quan Bing s radostí jel na kole z domova do školy. Hlášeno: „Celkem 6 hodin jízdy. „Pro Quana Binga, kterému bylo v té době 24 let,Tento den je nejšťastnějším dnem mého života.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-7

   "Když jsem přišel do školy, nebyl jsem nejstarší ve třídě. Nejmladšímu spolužákovi v naší třídě bylo 16 let odděleno od nejstaršího spolužáka. " Nyní si znovu vzpomínám.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-8

   Quan Bing vyjádřila spoustu emocí z příběhu přijímací zkoušky na vysokou školu. „Když byl toho roku obnoven systém přijímacích zkoušek na vysokou školu, bylo mnoho mých spolužáků ze střední školy vdáno a mělo děti.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-9

  Nakonec se vzdali přijímací zkoušky na vysokou školu a od té doby je naše životní cesta úplně jiná. „Řekl emocionálně, že pokud není přijímací zkouška na vysokou školu, bylo by pro něj extrémně obtížné dostat se z venkova. Díky přijímací zkoušce na vysokou školu mu bylo umožněno vidět širší nebe vlasti.

Vyhrajte titul na zlatém seznamu po dvou po sobě jdoucích zkouškách-10

.