Mezinárodní

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii

souhrn

Podle zprávy na titulní stránce časopisu People's Daily z 12. června je vlevo útes a vpravo útes. Ve středu je pruh pro automobily dost. Když narazíte na ostré zatáčky, musíte udělat několik směrů . Přestože je rychlost nižší než 40 kilometrů za hodinu, vzduch v autě je mimořádně důstojný. Po dlouhé době řidičův mistr prolomil mlčení: „Už je to mnohem lepší.„Vesnice Zishu, město Toutuo, okres Yuexi, provincie Anhui

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii-0

  Podle zprávy na titulní stránce časopisu People's Daily z 12. června je vlevo útes a vpravo útes. Ve středu je pruh pro automobily dost. Když narazíte na ostré zatáčky, musíte udělat několik směrů .

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii-1

   Přestože je rychlost nižší než 40 kilometrů za hodinu, vzduch v autě je mimořádně důstojný. Po dlouhé době řidičův mistr prolomil mlčení: „Už je to mnohem lepší. „Vesnice Zishu, město Toutuo, okres Yuexi, provincie Anhui, se nachází v zázemí hory Dabie a hory jsou rozlehlé.

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii-2

   Vesničané toto místo popisují jako„ nádhernou scenérii stromu katalpy a je na horu, když Jdete ven. Je to buď kámen, který vám zakopne o nohu, nebo Ba Maův krk. "S hektarem půdy rozděleným na tři čtvrtiny má rodina potíže s penězi.

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii-3

   Nyní se vesnice Zishu změnila.

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii-4

   Výsledkem je, že vesničan Chu Zhaofu ne už chodí do práce. Místo toho se vrátil do vesnice a zahájil kuřecí průmysl. Odkud peníze pocházejí? Pomohly malé půjčky na zmírnění chudoby. Chu Zhaofu požádal o tříletou půjčku ve výši 50 000 juanů a vláda zlevnila 3 000 juanů ročně.

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii-5

   „Pomozte mu s koněm a pošlete další projížďku. “ V prvních několika letech chovu kuřat vláda již nedává peníze a materiály přímo, ale „nahrazuje dary nákupy“, aby mu pomohla dosáhnout prodeje a rozšířit trh.

Spoléhání se na politiky, jak se zbavit chudé vesnice Zishu Village, která zavádí dobrou scenérii-6

   Před dvěma lety jsem se pokusil chovat 1 000 kuřat,Na současných 3 000 se také zvýšil roční příjem Chu Zhaofu z méně než 20 000 juanů ročně, když pracoval jako dělník, na stovky tisíc. „Spoléháte-li na pomoc, jak se zbavit chudoby, musíte zbohatnout sami. “ Nyní je Ču Čaofu plný nadšení.

   “Širokopásmové připojení je propojeno a dalším krokem je otevření internetového obchodu pro další prodej kuřat.

  “ Vývoj schopnost je slabá. A co chudé domácnosti?Okres Yuexi prozkoumal „zmírnění chudoby vlastního kapitálu“ a vyčíslil část fondů pomoci domácnostem a přidal je do místních předních podniků jako kapitál a chudé domácnosti měly prospěch z dividend. Na konci loňského roku prošla vesnice Zishu hodnocením třetích stran a dokončila první dávku „zmírnění chudoby domácností a odchodu z vesnice“ v provincii, aby dosáhla zmírnění chudoby.

Obyvatelé vesnice Zishu se zasmáli! Nyní je to „dobrá scenérie rodného města,Silnice jsou postaveny na kopcích, kola se valí široko daleko a každá rodina je bohatá na zlato. ".