Fakta

Nejvyšší prokurátor oficiálně zahájil reformu systému soudní odpovědnosti

souhrn

Xinhua News Agency, Peking 12. června (Reporter Chen Fei) Nejvyšší lidová prokuratura 12. prosince oficiálně zahájila reformu systému soudní odpovědnosti. Cao Jianming, hlavní žalobce Nejvyššího prokurátora, zdůraznil, že je nezbytné plně implementovat požadavky reforem ústřední vlády, dodržovat standardy a přísně kontrolovat a zajistit, aby byla v systému Nejvyššího prokurátora implementována reforma systému soudní odpovědnosti. . Cao Jianming zdůraznil, že se musíme vždy držet vedení strany.S vyššími standardy a přísnějšími požadavky

Nejvyšší prokurátor oficiálně zahájil reformu systému soudní odpovědnosti

Nejvyšší prokurátor oficiálně zahájil reformu systému soudní odpovědnosti-0

  Xinhua News Agency, Peking 12. června (Reporter Chen Fei) Nejvyšší lidová prokuratura 12. prosince oficiálně zahájila reformu systému soudní odpovědnosti.

Nejvyšší prokurátor oficiálně zahájil reformu systému soudní odpovědnosti-1

   Cao Jianming, hlavní žalobce Nejvyššího prokurátora, zdůraznil, že je nezbytné plně implementovat požadavky reforem ústřední vlády, dodržovat standardy a přísně kontrolovat a zajistit, aby byla v systému Nejvyššího prokurátora implementována reforma systému soudní odpovědnosti. . Cao Jianming zdůraznil, že se musíme vždy držet vedení strany. S vyššími standardy a přísnějšími požadavky plně pochopíme a rozhodně provedeme reformní požadavky ústřední vlády.

Nejvyšší prokurátor oficiálně zahájil reformu systému soudní odpovědnosti-2

   Musíme vždy dodržovat správnou metodiku reformy, emancipovat naši mysl, držet krok s dobou, svědomitě shrnout a poučit se z místních praktických zkušeností a prozkoumat cestu a formu reformy. Musíme vždy trvat na tom, že vše je založeno na realitě, a musíme se řídit obecnými soudními zákony. Je také nutné zdůraznit vlastnosti prokurátorské práce a přizpůsobit se nejvyšší prokurátorské realitě.

Nejvyšší prokurátor oficiálně zahájil reformu systému soudní odpovědnosti-3

   Musíme vždy dodržovat jednotné plánování, zlepšovat podpůrné systémy a opatření a zlepšovat integrační úroveň reformních systémů.

Nejvyšší prokurátor oficiálně zahájil reformu systému soudní odpovědnosti-4

.