Fakta

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“

souhrn

Xinhua News Agency, Peking, 12. června (Reporter Chen Fei) Reportér se 12. prosince dozvěděl od Nejvyššího prokurátora, že se státní orgány státního zastupitelství budou spoléhat na špičkové technologie, jako jsou velká data a inteligentní hlas, které budou koordinovat využívání zdrojů prokuratury s daty soudních případů jako jádrem pro zahájení stíhání. Celková struktura velkých dat, vytvoření dobré ekologie aplikací pro velká data a vytvoření „inteligentní inspekční služby“. Nejvyšší lidová prokuratura nedávno vydala „prokuraturu

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-0

  Xinhua News Agency, Peking, 12. června (Reporter Chen Fei) Reportér se 12. prosince dozvěděl od Nejvyššího prokurátora, že se státní orgány státního zastupitelství budou spoléhat na špičkové technologie, jako jsou velká data a inteligentní hlas, které budou koordinovat využívání zdrojů prokuratury s daty soudních případů jako jádrem pro zahájení stíhání.

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-1

   Celková struktura velkých dat, vytvoření dobré ekologie aplikací pro velká data a vytvoření „inteligentní inspekční služby“. Nejvyšší lidová prokuratura nedávno vydala „Pokyny pro prokuraturní akci velkých objemů dat (2017–2020)“, která vyjasnila směr dalšího vývoje a cíle a úkoly „inteligentního stíhání“, a prosazovala konstrukci prokurátorské informatizace z „převážně správy služeb“ na „správa služeb“. Věnujte stejnou pozornost změně zpracování případů.

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-2

   Posílit celkové plánování, aktivně povzbuzovat a řádně řídit průzkum a inovace konstrukce a aplikace velkých dat v různých regionech,Vyvarujte se nadbytečné výstavby na nízké úrovni.

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-3

   Rozumí se, že v posledních letech se rychle rozvíjela konstrukce informatizace státních zastupitelských orgánů, neustále se zlepšovala hloubka a šíře vědy a techniky v státních zastupitelských orgánech a role vědeckých a technologických prostředků při posilování řešení soudních případů, prohlubování záležitosti prokurátora a zvyšování důvěryhodnosti soudnictví se stává stále více prominentním.

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-4

   Některé orgány prokuratury po celé zemi začaly postupně zkoumat využití technologie velkých dat při inteligentním vyhledávání,Uplatňování prokuraturních velkých dat se začalo formovat v roli push notifikace podobných případů, pomocného odsouzení a odsouzení a řízení výkonu.

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-5

.