Regionální

Na konci roku je spousta zábavy a zvláštní je strava před a po pití

souhrn

Hualong.com, 12. června, 20:50. Do konce roku začala být nejen práce rušnější, ale také se zvýšila různá zábava. Pití je nevyhnutelné. Co můžete jíst, abyste omezili poškození alkoholu na lidském zdraví ? Tady, dovolte mi, abych vám představil, co je dobré jíst před a po pití, nenechte si to ujít. Jaké dobré krávy jíst před pitím

Na konci roku je spousta zábavy a zvláštní je strava před a po pití

Na konci roku je spousta zábavy a zvláštní je strava před a po pití-0

 Hualong. com, 12. června, 20:50. Do konce roku začala být nejen práce rušnější, ale také se zvýšila různá zábava.

Na konci roku je spousta zábavy a zvláštní je strava před a po pití-1

  Pití je nevyhnutelné.

Na konci roku je spousta zábavy a zvláštní je strava před a po pití-2

  Co můžete jíst, abyste omezili poškození alkoholu na lidském zdraví ? Tady, dovolte mi, abych vám představil, co je dobré jíst před a po pití, nenechte si to ujít. Jaké dobré mléko k jídlu před pitím. Vypití sklenice mléka před pitím může nejen vyživovat žaludek, ale také vytvořit ochranný film, který sníží poškození alkoholu v žaludku. Syrové sójové boby.

Na konci roku je spousta zábavy a zvláštní je strava před a po pití-3

  Říká se, že konzumace namočené syrové sójové boby před pitím může zabránit opilosti.

Na konci roku je spousta zábavy a zvláštní je strava před a po pití-4

  Protože jsou tyto bílkoviny denaturovány, lze konzumovat alkohol a snížit poškození alkoholem. Lehká solanka.

Na konci roku je spousta zábavy a zvláštní je strava před a po pití-5

  Před pitím vypijte lehkou slanou vodu, diuretikum, víno můžete nechat co nejdříve zhasnout. Nudlové jídlo.

  Před pitím byste měli něco konzumovat v žaludku, abyste zabránili přímému poškození žaludku alkoholem. Jíst chléb a dušené buchty před pitím nebude tak snadné se opít. Miláček. Med obsahuje speciální přísadu, která podporuje rozklad a vstřebávání alkoholu a zmírňuje příznaky bolesti hlavy, zejména bolesti hlavy způsobené červeným vínem.

 hroznový. Hrozny jsou bohaté na kyselinu vinnou, která může interagovat s alkoholem ve víně a vytvářet estery, aby bylo dosaženo účelu kocoviny. Pokud jíte před pitím, může také zabránit opilosti.

  Při pití alkoholu nemůžete jíst potraviny, které obsahují více kolagenu, jako jsou klouby, klusáky a želé. Potraviny s vysokým obsahem kolagenu vytvoří ochranný film v žaludku a střevech,Výrazně zpomaluje rychlost vstřebávání alkoholu a chrání játra. Současně tento druh jídla obsahuje také určité množství oleje a alkohol se v oleji těžko rozpustí, takže absorpce alkoholu tělem se hodně zpomalí.

  Zelenina s vysokým obsahem vlákniny, jako jsou řasy, houby a čínské zelí. Vláknina může zpomalit nebo snížit vstřebávání alkoholu a chránit játra. Kousky studené řasy, cibule smíchaná s houbami atd.

  Jsou ochranou jater a lahodnou volbou. Hrubozrnné brambory. Taková jídla jsou bohatá na sacharidy.

  Kombinace sacharidů a alkoholu zpomalí vstřebávání alkoholu žaludkem. Za druhé, obsah vitamínů B v tomto druhu potravin je také poměrně bohatý, což může vyrovnat ztrátu vitaminu B1 způsobenou nadměrným pitím. Dobrou volbou jsou proto smažené bramborové kousky, vícezrnné babiččiny pokrmy atd. Jídla bohatá na bílkoviny, jako je maso, vejce a sójové výrobky.

  Tyto potraviny obsahují velké množství methioninu a cholinu, které mají ochranný účinek na játra. Jíst tyto potraviny je tedy ekvivalentní užívání léků na ochranu jater.

  Čím více alkoholu pijete a čím vyšší je stupeň, tím více bílkovin bohatých pokrmů musíte jíst. Například domácí tofu, vařené arašídy atd.

  Na závěr se pojďme naučit, co jíst po pití. Nejvýhodnějším jídlem po pití je banán, který po pití léčí bušení srdce a tlak na hrudi.

  Jíst 1-3 banány po pití může zvýšit koncentraci cukru v krvi, snížit podíl alkoholu v krvi a dosáhnout účelu kocoviny. Současně může zmírnit příznaky bušení srdce a eliminovat depresi hrudníku.

 Závratě po rajčatové šťávě léčí alkohol. Rajčatová šťáva je také bohatá na speciální fruktózu, která pomáhá podporovat rozklad alkoholu. Pití více než 300 ml najednou může po pití závratě postupně zmizet.

  Pokusy prokázaly, že pití rajčatové šťávy je lepší než konzumace syrových rajčat. Přidání malého množství soli před pitím může také pomoci stabilizovat náladu. Anorexie po ošetření olivami. Od starověku je oliva dobrým lékem na střízlivé víno, uvolnění tepla v žaludku a podporu chuti k jídlu.

  Lze ji konzumovat přímo nebo dušenou s kamenným cukrem. Poté, co melounová šťáva vyléčí alkohol, bude mít celé tělo horečku.

  Melounové nádobí může vyčistit teplo a odstranit oheň a může urychlit vylučování alkoholu z moči. Grapefruit vylučuje alkohol v ústech. Experimenty zjistily, že konzumace masa z pomela máčeného v bílém cukru je velmi užitečné při vylučování alkoholu v ústech po pití. Celerová šťáva léčí gastrointestinální potíže a zarudnutí obličeje po pití.

  Je to proto, že celer je bohatý na vitamíny skupiny B, které mohou rozkládat alkohol. Jogurt léčí podrážděnost po pití.

  Jogurt může chránit žaludeční sliznici a zpomalit vstřebávání alkoholu.

 Je bohatý na vápník, který je zvláště účinný při zmírnění podrážděnosti po pití.

  Medová voda léčí bolesti hlavy po pití. Med obsahuje speciální druh fruktózy,Může podporovat rozklad a vstřebávání alkoholu, snížit příznaky bolesti hlavy, zejména bolesti hlavy způsobené červeným vínem.

  Kromě toho má med také hypnotický účinek, díky němuž mohou lidé rychle usnout a po příštím vstávání ho nebude bolet hlava. Nevolnost a nevolnost po ošetření čerstvými hrozny.

  Hrozny jsou bohaté na kyselinu vinnou, která může interagovat s alkoholem ve víně za vzniku esterů.

 K dosažení účelu kocoviny. Pokud jíte před pitím, může také účinně zabránit opilosti.

  Ačkoli výše uvedené jídlo může snížit poškození alkoholu pro nás, stále není vhodné nadměrně pít.

.