Dějiny

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení

souhrn

Blíží se letní prázdniny a blíží se velká vlna představení. Mnoho hvězd, včetně Jay Chou a Wang Feng, začaly cestovat podle plánu na několik míst a zahájily vrchol vyvrcholení představení. Současně různá divadla a koncertní sály začaly pořádat různé hry a koncerty, aby zvýšily svoji konkurenceschopnost na trhu. „Ve srovnání s deseti letyDomácí trh s výkonem se hodně vyvinul, bez ohledu na to

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-0

 Blíží se letní prázdniny a blíží se velká vlna představení.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-1

  Mnoho hvězd, včetně Jay Chou a Wang Feng, začaly cestovat podle plánu na několik míst a zahájily vrchol vyvrcholení představení. Současně různá divadla a koncertní sály začaly pořádat různé hry a koncerty, aby zvýšily svoji konkurenceschopnost na trhu. „Ve srovnání s deseti letyNa domácím trhu s výkony došlo k velkému pokroku. Počet představení, počet projektů i počet diváků se značně zvýšil a do budoucna je stále třeba vyvinout stokrát větší prostor s přidanou hodnotou.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-2

  "Ředitel Jucheng. com Jiang Kuan řekl. Zatímco se na trh hrnou všechny druhy výkonů a rozsah výkonnostního trhu se stále rozšiřuje, poptávka spotřebitelů po jízdenkách s výkonem stále roste. "Související platformy jízdenek také ohlašují období rychlého růstu.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-3

  Podle neúplných statistik reportérů z Beijing Business Daily v současné době existuje více než 40 platforem online prodeje jízdenek, včetně primárních trhů jízdenek, sekundárních trhů jízdenek a použitých obchodních platforem.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-4

  S cílem rozšířit své vlastní měřítko, obchodní a produktová pole a usilovat o větší vývojový prostor začaly tradiční a nově vznikající platformy pro prodej jízdenek rozšiřovat své kanály nákupu vstupenek v rozdělených oblastech,Prodej výkonových periferních produktů a dalších metod tvoří diferencované operace, které přitahují pozornost spotřebitelů a rozšiřují tržní podíl na online výkonnostním trhu. Kvůli nedostatku účinných regulačních opatření, nízkým nákladům na porušování, vysokým ziskům a mnoha distribučním kanálům bylo nepravidelné chování na výkonnostním trhu opakovaně zakázáno a na trh proudí pracovní lístky a dárkové lístky;„Hunger marketing“ vytváří iluzi, že je těžké najít lístek; objevují se případy, jako jsou nelegální agenti prodeje lístků, nelegální předprodeje, které způsobují mnoho spotřebitelů. I na sekundárním trhu s jízdenkami, který se vyvinul v posledních letech, stále existují rizika nákupu lístků.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-5

  „V současné době je proces vydávání lístků na koncerty šedý nebo dokonce černý a nadále se objevují různá nepravidelná chování. A celebrity velkých jmen jsou náchylnější k nesrovnalostem v prodeji jízdenek. Li Mingwei, generální ředitel okresu West Ten, jednou řekl: Pro spotřebitele se klíčem ke sledování výkonu stalo, jak zahájit správný model nákupu vstupenek.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-6

  Reportér Beijing Commercial Daily integroval stávající platformy pro jízdenky v Číně a podle různé vlastnosti různých platforem jízdenek Jsou od nich odděleny čtyři typy platforem jízdenek,Představte platební formy, příslušné scénáře, rizika a problémy těchto platforem, aby si zákazníci mohli vybrat během procesu nákupu lístku. Reportér pekingského obchodního deníku Lu Yang a Deng Xingzi Spotřební strategie „One Stop, All Inclusive“ ● Doporučené platformy: Damai.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-7

 com, Yongle Ticketing, Zhongyan Ticketing ● Platební metody: více online bankPlatební platforma online platba; pultová platba; některé podpůrné e-peněženky, dobírka ● Tipy na spotřebu: Damai. com, Yongle Ticketing a Zhongyan Ticketing mají v současné době nejhojnější vstupenky na představení v Číně, v podstatě pokrývají domácí koncerty a dramata, koncerty a další představení. Široké kanály prodeje vstupenek na platformě také umožňují spotřebitelům všude nakupovat vstupenky prostřednictvím webů nebo aplikací.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-8

 Odpovídající předprodejní a poprodejní služby zajišťují bezpečnost nákupu lístků.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-9

  Mnoho známých domácích výkonnostních agentur také upřednostní spolupráci s těmito třemi platformami a lístky na některá populární představení se také rozhodnou vydávat lístky jako první na těchto platformách. Pro spotřebitele, kteří si popadnou lístek, musí pamatovat na čas vydání lístku a před vydáním lístku zvolit oblast s nejlepším signálem WiFi. Když je čas, vytáhněte přátele a seberte lístky společně.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-10

  Kromě toho, pokud jde o riziko, kvůli nestabilitě systému webových stránek platformy, jakmile narazíte na populární výkon, bude zde velký počet kupujících vstupenek a webové stránky jako Damai. com a Yongle Ticketing jsou také náchylné k poruchám . Jako příklad si vezměte koncertní turné Jay Chou „Nejsilnější na povrchu“.

Průvodce nákupem vstupenek na letní představení-11

  Někteří spotřebitelé si stěžovali, že po vystavení lístku byl Damai. com paralyzován. Když se webový systém zpomalil, lístky už byly okradeny a jako poslední možnost jsme museli hledat další platformy pro jízdenky. „Zóna z druhé ruky“ ● Doporučené platformy: West Ten District, Ticket Ferris Wheel, Tickets, Ticket Cow ● Platební metody: WeChat, Alipay online platba ● Tipy na spotřebu: Populární představení je pro spotřebitele obtížné být první kvůli velkému počtu kupujících vstupenek Čas sehnat vstupenku.

 V tuto chvíli si nemusíte bít do hrudi a povzdechnout. Můžete se také rozhodnout koupit vstupenky na ojetých lístcích na platformách West Ten District, Ticket Bull, Bull Devil Ticketing a Tickets a zůstatek lístky jsou relativně dostačující. Pokud jde o cenu, je obtížnější zmeškat první nákup vstupenek a je obtížnější zakoupit vstupenky za původní cenu. Ceny vstupenek na populární představení na platformě pro vstupenky z druhé ruky se zvýší na do určité míry ve srovnání s původní cenou.

 Za normálních okolností zvýšení nepřesáhne 50%.

  Například průměrná cena původní vstupenky 255 juanů na koncertní turné Mayday LIFE na použité prodejní platformě je přibližně 500 juanů. Koncerty jako „Illusory Music“ od Faye Wonga samozřejmě nemusí být nutně. Pro spotřebitele, kteří opravdu chtějí vidět představení a nevadí jim utrácet více peněz, je nákup lístků na těchto platformách dobrou volbou.

 A pokud jde o bezpečnost letenek, i když je riziko vyšší než u platformy pro vydávání jízdenek první úrovně, platforma také poskytne ochranu proti odškodnění. Jakmile je padělaná vstupenka zakoupena nebo během procesu nákupu vstupenek dojde ke sporu, mohou spotřebitelé poskytnout platformě zpětnou vazbu, aby včas chránila svá práva a zájmy. „Subdivided Sessions“ ● Doporučené platformy: Xiudong.

 com, Letong Music, On-site,Hotyin ● Platební metody: WeChat, Alipay a další online platby ● Tipy na spotřebu: Liší se od oslnivých informací o výkonu na velkých webových prodejnách jízdenek, jako jsou relativně specializované prodejní platformy jako Xiudong. com, Letong Music, Now Live a Hotyin Z různých hledisek jsme vypracuje obchodní rozvržení pro malé LiveHouses, divadla, hudební festivaly atd. Například operace prodeje vstupenek na Strawberry Music Festival a další představení, hluboká kultivace specializovaných hudebních festivalů na Xiudong. com a živé vstupenky LiveHouse; Kromě poskytování kanálů pro nákup vstupenek na některé populární elektronické slabiky doma i v zahraničí může Hot Music také poskytovat uživatelé s hudební cestovní službou včetně plánování, vstupenek atd.

  Cenově jsou vstupenky na tato představení také relativně příznivé. Průměrná cena je do 1 000 juanů a některé dokonce za méně než 100 juanů.

  Spotřebitelé, kteří chtějí vidět levný a speciální výkon, stejně jako spotřebitelé, kteří mají slabé místo pro určitý druh hudby, mohou jít na tyto prodejní platformy a hledat svá oblíbená vystoupení. I když nepotkáte své oblíbené, je zážitkem přimět vaše přátele, aby šli do všech koutů města zažít různé hudební scény. Možná to přinese jiný druh překvapení. „Ztracené nízké ceny“ ● Doporučené platformy: Weitiiao.

 com, Vstupenky ● Způsoby platby: WeChat, Alipay a další online platby ● Tipy na spotřebu: Představení se blíží a na některá představení bude stále spousta vstupenek. V tuto chvíli představení cena Cena bude také prodána za poměrně příznivou cenu. Poslední lístek online,Sleva na jízdné u tohoto druhu výkonu je až 50% - 70% a spotřebitelé mohou využít příležitosti „zachytit únik“. Takové příležitosti jsou však poměrně vzácné.

  Je třeba poznamenat, že nejoblíbenější představení je téměř těžké najít a je obtížné mít více než jednu vstupenku. Samozřejmě na tom nezáleží, pokud takovou příležitost nemáte. Spotřebitelé mohou také přejít na některé platformy, které se specializují na levné letenky.

  “„Tao vstupenky". Tento typ transakcí na platformě jsou hlavně C2C a prodejci a kupující se mohou přímo spojit.

  Protože jsou však prodejci na platformě komplikovanější a ceny jsou také velmi odlišné, zároveň riziko nákupu v tomto ohledu bude platforma pro jízdenky syntetizovat předchozí kreditní skóre prodávajícího dříve, než spotřebitel zadá objednávku, takže spotřebitelé budou ostražití vůči prodejcům, kteří opakovaně zvyšovali ceny nebo dokonce porušovali jízdenky.

Při nákupu vstupenek a pečlivém zadávání objednávek musí spotřebitelé vzít v úvahu mnoho faktorů. .