Sportovní

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl

souhrn

Od perlového prášku až po perlové výrobky pro péči o pleť, perlové výrobky pro péči o zdraví a mateřské a kojenecké výrobky - Jingrun Pearl rozšířila svá chapadla do oblasti zubní pasty. Tato značka plné kategorie založená na průmyslovém řetězci perel se snaží pokrýt všechny související každodenní chemické výrobky. Někteří zasvěcenci však poukázali na to, že v procesu přeshraničního průzkumu bychom měli věnovat pozornost také tomu, zda jsou přeshraniční produkty a samotná značka kompatibilní.Jinak je účinek velmi dobrý

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-0

 Od perlového prášku až po perlové výrobky pro péči o pleť, perlové výrobky pro péči o zdraví a mateřské a kojenecké výrobky - Jingrun Pearl rozšířila svá chapadla do oblasti zubní pasty. Tato značka plné kategorie založená na průmyslovém řetězci perel se snaží pokrýt všechny související každodenní chemické výrobky. Někteří zasvěcenci však poukázali na to, že v procesu přeshraničního průzkumu bychom měli věnovat pozornost také tomu, zda jsou přeshraniční produkty a samotná značka kompatibilní.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-1

 Jinak může být účinek kontraproduktivní. Klenotnické společnosti prozkoumávají každodenní trh s chemikáliemi.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-2

  V březnu letošního roku byl Jingrun Pearl „Pearl Beauty and Beauty Chinese Prescription“ úspěšně zahrnut do nehmotného kulturního dědictví, které opět přitahovalo pozornost průmyslu, kterému dominuje veškerý jeho produkty. S úspěchem aplikace se Jingrun Pearl také začal rozšiřovat a propagovat různými kanály. Produkty „Perlový prášek“, včetně pleťové masky s perlovým práškem, zdravotnických výrobků s perlovým práškem a dětského prášku s perlovým práškem. Zubní pasta se stala dalším inovativním produktem Jingrun Pearl.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-3

  V současné době Jingrun Pearl vyvinula 4 produkty pro dospělé, těhotné ženy a děti.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-4

  Tento produkt zubní pasty se v budoucnu může rozšířit na více sérií bělících a protizánětlivých, bělících a molárních účinků. Podle osoby odpovědné za Jingrun Pearl má perla sama o sobě vynikající bělící účinek a zároveň má protizánětlivé, hemostatické a sterilizační účinky při léčebném použití.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-5

  Hlavní složkou samotné perly je uhličitan vápenatý (který může být použit jako brusivo na zubní pastu), Přidání perlového prášku do zubní pasty má nejen výhody produktu, ale také čelí mezeře na trhu. Vzhledem k vysokým nákladům na samotný perlový prášek bude zubní pasta Jingrun Pearl umístěna na střední až vysoké úrovni a obal bude propracovanější. Z pohledu průmyslu se společnost Jingrun Pearl, která původně začínala jako perlové šperky, rozšířila v oblasti denních chemikálií, aby stimulovala únavu svého hlavního podnikání v posledních letech.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-6

  V klenotnickém průmyslu je soutěž o perlové šperky stále tvrdší. Odvětví šperků již není hlavním stimulem výkonu Jingrun Pearl. Společnost Jingrun Pearl, která se opírá o derivátové produkty, jako je perlový prášek a perlová zubní pasta, je schopna společně rozvíjet odvětví šperků a každodenní chemický průmysl. Použití perlových přísad v zubní pastě však není nic nového.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-7

  V supermarketu Tmall „LG Bamboo Salt Original White Healthy Whitening Toothpaste údajně přidala „Pearl Essence“; Jižní Korea dovážená O-zóna / zubní pasta Ouzhimu také přidává perlové přísady; Colgate, Crest, Zhonghua a další větší značky byly na trh uvedeny dříve Produkty zubní pasty s tímto konceptem „Pearl White“. Navíc s ohledem na současných pět nejlepších značek zubních past v Číně:Colgate, Crest, Negro, Yunnan Baiyao a Zhonghua tvoří asi 75% čínského trhu se zubními pastami.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-8

 Zubní pasty společnosti Jingrun Pearl chtějí vstoupit na trh supermarketů, což vyžaduje velké úsilí v oblasti offline marketingu. Ve skutečnosti není zubní pasta jediným směrem, kterým se kategorie Jingrun Pearl rozšiřuje.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-9

  Jingrun Pearl řekl:V budoucnu se Jingrun Pearl rozšíří do 3 kategorií: leukoplasty, oční kapky a vředy v ústech. Tyto tři kategorie jsou všude kolem léčivých účinků perel, jako je sterilizace, protizánětlivé účinky a zlepšování zraku.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-10

  Podpora rozvoje celého průmyslového řetězce jedinou malou kategorií se stala novým trendem ve vývoji každodenního chemického průmyslu. Se zintenzivněním průmyslové konkurence se všechny kategorieTrh velké kategorie je stále více nasycen a trh se začal fragmentovat. Segmentované trhy a malé kategorie se staly novými body růstu zisku a tržními příležitostmi.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-11

  Doplňkovostí těchto odvětví může být lepší propagace produktů každodenního chemického sektoru. “Jingrun Pearl doufá, že otevře trh prostřednictvím alternativního uspořádání kanálů. Osoba odpovědná za Jingrun Pearl řekla:V budoucnu se úsilí zaměří na mikropodnikové kanály a obchody s jednou značkou. Rozumí se, že obchod s jednou značkou Jingrun Pearl shromáždí nejprodávanější produkty z různých kanálů a vybere vysoce kvalitní produkty z více než 600 SKU, zahrnující hlavně dvě kategorie produktů pro péči o pokožku perel a perlové šperky.

Míření na zubní pastu Jingrun Pearl má velký rozdíl-12

  Podle různých poměrů dvou hlavních položek budou obchody také rozděleny do 3 kategorií. První typ obchodu bude umístěn v hlavní obchodní čtvrti, poměr příslušenství k produktům péče o pleť je přibližně 6: 4 a plocha jednoho obchodu je 120 - 150 metrů čtverečních nebo dokonce větší; druhý typ , poměr doplňků k produktům péče o pleť je 3: 7, plocha jednoho obchodu je asi 50-80 metrů čtverečních; třetí kategorie, poměr šperků k produktům péče o pleť je asi 1: 9, a plocha obchodu je 20–50 metrů čtverečních.

  Místo bude umístěno v oblasti s velkým objemem dopravy. Například vchod do supermarketu. Podle zpráv se druhá kategorie obchodů stane nejdůležitější formou.

  Z toho je vidět, že Jingrun Pearl se snaží spojit vývoj produktů péče o pleť a perlových šperků. „Založte obchod jedné značky, který kombinuje každodenní chemické výrobky a perlové šperky.

  Ve skutečnosti je vidět, že společnost Jingrun Pearl se při vývoji odvětví šperků snaží spoléhat na každodenní chemické výrobky. Zbývá však zjistit, zda lze tento synergický efekt uskutečnit. V tomto aspektu neexistuje žádný precedens v obchodech s jednou značkou pro domácí kosmetiku a stupeň uznání spotřebitele vyžaduje k testování tržní čas.

  "Denní pozorovatel chemického průmyslu Zhao Xianghui řekl.

  Současně bude Jingrun Pearl nasazen do OTC kanálů, aby odpovídal medicínské hodnotě kategorie perlového prášku. "V letošním roce plánuje značka otevřít 200 000 ze 450 000 OTC terminálů v celostátním měřítku a již se přihlásila k řetězovým lékárnám jako Yixintang, Jiuzhitang a Neptune Star. Příslušná osoba odpovědná za společnost Jingrun Pearl je přesvědčena, že pro rozsáhlou distribuci prostřednictvím komerčních systémů prostřednictvím OTC kanálů může doporučení lékařů nejlépe podpořit standardizaci a profesionalitu společnosti Jingrun Pearl. Díky zvláštnostem tohoto kanálu budou produkty zdravotní péče a produkty péče o pleť Jingrun Pearl tvořit synergii.

  Vyvarujte se „přeshraničního příliš tvrdého“ Přestože Jingrun Pearl vyvinul velké úsilí v kategorii přeshraničních, zasvěcenci průmyslu vyjádřili určité obavy, zejména pokud jde o přeshraniční přesuny budoucí značky v OTC oborech, jako jsou nálepky a oční kapky. Zhao Xianghui, pozorovatel každodenního chemického průmyslu, je přesvědčen, že diverzifikovaný přeshraniční trh Jingrun Pearl nepochybně připomíná „bylinný čaj Bawang“ roku.

  „Tehdy začala Bawang Group, velmi vynikající značka domácích šamponů, překračovat hranice v době, kdy byla v plném proudu, a vybrala si obchod s bylinkovým čajem. Od zařazení do úplného ukončení všakPodnikání s bylinnými čaji společnosti Bawang Group trvalo jen necelé čtyři roky. „Zhao Xianghui věří, že kombinace šperků a produktů pro péči o pleť s perlami je chytrá volba, ale pokud chcete otevřít pole OTC a rozšířit produkty s perlami na zubní pasty, bandážní pomůcky a další oblasti, potřebujete také značku, aby účinně prováděla akce v procesu vykládky, vzdělávání a propagace spotřebitelů. Jinak je pro Jingrun Pearl v dělícím poli obtížné sladkost ochutnat a může se dokonce objevit ve stavu „nesouvislosti“.

Pekingský komerční denní reportér Sun Qixiang a Wang Xiaoli.