Zprávy

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building

souhrn

Nedávno úřad pro místní daně v okrese Chaoyang a Beijing Foreign Enterprise Human Resources Co., Ltd. (FESCO) úspěšně zorganizovaly salonek pro výměnu daní a podniků a přednášely daňové zákony téměř 100 finančním (daňovým) pracovníkům zahraničních podniků. Během akce se zaměstnanci daňového úřadu okresu Chaoyang pro místní daně podělili a vyměnili si názory s podniky zejména na aktuální otázky týkající se daňových přiznání, jako jsou „daň z příjmu fyzických osob“ a „Zlatá daňová fáze III“.„Daňové problémy mohou být

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building-0

  Nedávno úřad pro místní daně v okrese Chaoyang a Beijing Foreign Enterprise Human Resources Co. , Ltd. (FESCO) úspěšně zorganizovaly salonek pro výměnu daní a podniků a přednášely daňové zákony téměř 100 finančním (daňovým) pracovníkům zahraničních podniků.

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building-1

   Během akce se zaměstnanci daňového úřadu okresu Chaoyang pro místní daně podělili a vyměnili si názory s podniky zejména na aktuální otázky týkající se daňových přiznání, jako jsou „daň z příjmu fyzických osob“ a „Zlatá daňová fáze III“.

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building-2

  „Můžete klást otázky související s daněmi a na všechny otázky existují autoritativní odpovědi. Balíček zásad poskytnutý daňovým oddělením řeší náš zmatek v mnoha aspektech, jako je např. Podomní prohlášení o dani z příjmu fyzických osob, politické zásady pro osm dotací pro zahraniční fyzické osoby a podávání kapitálových pobídek.

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building-3

   “Řekl ředitel daně z příjmů zahraničních společností, který se salónu zúčastnil.

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building-4

   „Daňové přiznání vstupuje do podniku,„Společné budování daňového salonu“ je důležitou součástí propagace daňového práva úřadu Chaoyang District Local Taxation Bureau týkající se „pozvání a odchodu“. Tzv.

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building-5

   „Pozvání“ znamená, že okresní stát Chaoyang a úřad pro místní daně organizují daně -měsíční poradenství pro nové podniky na měsíční bázi. Zaměstnanci provádějí speciální a klíčová školení, seznamují se s příslušnými daňovými systémy a preferenčními opatřeními a vyhýbají se daňovým rizikům.

Salón pro výměnu daní z oblasti Chaoyang a Enterprise Co-building-6

„Jít ven“ znamená plně využít výhod politiky daňového obchodního týmu, proniknout hluboko do podniků, komunit a vysokých škol a poskytnout daňovým poplatníkům přizpůsobené přizpůsobené služby v různých formách, jako jsou prezentace zásad, odpovědi na otázky a daňové salony, a porozumět daňovému zatížení právnických osob Implementace preferenčních zásad a odpovědi na místě na otázky, které vyvstanou během daňového prohlášení a platby a používání preferenčních politik. .