Bankovní

Může společnost Kangmei Pharmaceutical Co., Ltd. hrát velkou roli ve zdraví?

souhrn

Společnost Kangmei Pharmaceutical, přední farmaceutická společnost s tržní hodnotou více než 100 miliard juanů, investovala 500 milionů juanů do oblasti velkého zdraví. Do vytvoření ekosystému „inteligentního + velkého zdravotnického průmyslu“ se model spravování lékáren společnosti Kangmei Pharmaceutical stane základ pro rozvoj chytrých lékáren. Tento model byl ale vždy kontroverzní. Za účelem podpory implementace chytrých lékáren společnost Kangmei PharmaceuticalsZískávání nemocnic zabírat velkou zdravotní vysočinu, ale lékařské služby

Může společnost Kangmei Pharmaceutical Co., Ltd. hrát velkou roli ve zdraví?

Může společnost Kangmei Pharmaceutical Co., Ltd. hrát velkou roli ve zdraví?-0

 Společnost Kangmei Pharmaceutical, přední farmaceutická společnost s tržní hodnotou více než 100 miliard juanů, investovala 500 milionů juanů do oblasti velkého zdraví.

Může společnost Kangmei Pharmaceutical Co., Ltd. hrát velkou roli ve zdraví?-1

  Do vytvoření ekosystému „inteligentního + velkého zdravotnického průmyslu“ se model spravování lékáren společnosti Kangmei Pharmaceutical stane základ pro rozvoj chytrých lékáren. Tento model byl ale vždy kontroverzní. Za účelem podpory implementace chytrých lékáren společnost Kangmei PharmaceuticalsZískávání nemocnic zaujímá velkou plošinu pro zdraví, ale podnikání v oblasti lékařských služeb je stále ve fázi růstu a bude přímo čelit konkurenci veřejných nemocnic, dalších značkových nemocnic a institucí zdravotnických služeb. Ať už se jedná o institucionální hodnocení nebo výkonnost kapitálového trhu, fungování společnosti Kangmei Pharmaceutical v první polovině roku je pozoruhodné.

Může společnost Kangmei Pharmaceutical Co., Ltd. hrát velkou roli ve zdraví?-2

  Dne 7. června vydala společnost Kangmei Pharmaceutical oznámení, ve kterém uvedla:Společnost investuje 500 milionů juanů do založení stoprocentní dceřiné společnosti Kangmei Health Industry Co.

Může společnost Kangmei Pharmaceutical Co., Ltd. hrát velkou roli ve zdraví?-3

 , Ltd. (dále jen „Kangmei Health“) v Shenzhenu, která se bude zabývat hlavně obchodem s čínskými bylinnými léčivými službami a zdravím výzkum vědeckých projektů. Společnost Kangmei Pharmaceutical věří, že tato investice pomůže společnosti prohloubit její strategický plán pro ekosystém „smart + health“ v Shenzhenu. Posílit celkovou konkurenceschopnost a vliv společnosti na trhu.

Může společnost Kangmei Pharmaceutical Co., Ltd. hrát velkou roli ve zdraví?-4

  V minulosti se podnikání společnosti Kangmei Pharmaceutical točilo hlavně kolem tří hlavních sektorů odvarů z čínské bylinné medicíny, obchodu s čínskou bylinnou medicínou a oběhu. Na příjmové straně si tři hlavní sektory udržovaly tempo růstu 5% - 35%.

  V loňském roce vstoupila společnost Kangmei Pharmaceutical do velkého zdravotnického průmyslu a získala centrální nemocnici Meihekou a centrální nemocnici Rongchang District. Získaný 95% kapitál společnosti Aimin Hospital Management Company. Tato fúze a akvizice dláždí cestu inteligentním lékárnám v ekosystému „smart + big health industry“.

  Společnost Kangmei Pharmaceuticals považuje chytré lékárny za vstupní bod. Na jedné straně zvyšuje počet a hloubku spolupráce s nemocnicemi a ovládá základní zdroje pro implementaci internetové lékařské péče; na druhé straně přebírá funkce tradičních nemocničních lékárenDokování prostředků na předpis lékařských institucí v reálném čase.

  První z nich pomohla společnosti Kangmei Pharmaceuticals prozkoumat a vybudovat obchodní model mobilní lékařské služby, který je prospěšný pro obě společnosti, ale druhému se nepodařilo uniknout tolik kritizovanému modelu správy lékáren.

  Z rizikových varování institucí se největší obavou stalo nesplnění očekávání pro chytré lékárny. Tzv.

  Lékárenské svěřenství znamená, že nemocnice nemění vlastnictví lékárny,Lékárna je předána farmaceutické společnosti se silnými schopnostmi řízení prostřednictvím smlouvy, ale vlastnictví lékárny stále patří nemocnici.

  Kromě toho je jeden nebo několik dodavatelů vybráno prostřednictvím veřejného nabídkového řízení na centralizovanou distribuci léků do nemocnice a nemocnice sbírá obrovské množství výkonů dodavatelů, peněz za záruku kvality nebo slev na ceny léků. Podle Zhao Henga, partnera LatitudeHealth, společnosti zabývající se poradenstvím v oblasti lékařské strategie,Velký ekosystém zdraví společnosti Kangmei Pharmaceutical je efektivní, ale čelí politickým rizikům. Správcovství lékáren zaujímá důležitou pozici při budování velkého ekosystému zdraví společnosti Kangmei Pharmaceutical.

  Jakmile bude politika vyžadovat pozastavení modelu správy lékáren, bude to mít větší dopad na společnost Kangmei Pharmaceutical. „V současné době je odtok receptů z nemocnic obtížnější. U jakéhokoli kanálu prodeje lékůBez uchopení vstupu odtoku na předpis je obtížné zvětšit měřítko.

  Péče o lékárny je důležitým základem inteligentních lékáren. Pokud koncept péče o lékárny neexistuje, chytré lékárny již nebudou mít stejné výhody jako běžné maloobchodní lékárny. „Ke sporu o správu lékáren došlo v Kangmei Pharmaceutical. V dubnu letošního roku navázala lidská nemocnice v okrese Kangmei Pharmaceutical and Tongcheng County v Xianning City v provincii Hubei strategickou spolupráci pro správu lékáren.

 V den, kdy společnost Kangmei Pharmaceuticals navštívila Tongcheng, aby prošetřila a investovala, však někteří zdravotníci z místní nemocnice uspořádali transparenty jako „Rozhodně se staví proti správě Kangmei“ a vzdorovali a protestovali proti správě lékáren.

  Ve skutečnosti byla snaha o „oddělení medicíny“ ve veřejných nemocnicích mnohokrát pozastavena správa lékáren. V únoru tohoto roku dvě veřejné nemocnice v okrese Anyi, Nanchang, po vyšetřování komisí pro zdraví a plánování rodiny,Opatrovnictví v lékárně bylo pozastaveno.

  Xie Zilong, předseda lékárny obyčejných lidí, je přesvědčen, že svěřenectví nemocničních lékáren v mé zemi je v zásadě oddělení vlastnických práv k lékům a práva na nákup. Je to spíše oddělení nákupních práv, práv na užívání a schvalovacích práv než zásadní změny.

  Tyto modely nejsou v pravém slova smyslu.

  „separace léčiv“. Strach, že lékárna monopolizuje podle obecných obchodních zákonůU nemocničních lékáren ve formě svěřenského fondu by nemocnice měla platit určitý poplatek svěřenecké společnosti, ale realita je taková, že svěřenecká společnost musí nemocnici zaplatit, což také způsobuje určitý stupeň přeměny dávek a převodu dávek. Rozumí se, že některé farmaceutické společnosti mají alespoň 15 bodů za slevy pro nemocnice a některé dokonce dosahují 30 bodů. Jak je patrné z finančních výkazů některých registrovaných farmaceutických maloobchodních společností,Zisk registrovaných farmaceutických maloobchodních společností je kolem 5 bodů a průměrný zisk farmaceutického velkoobchodního průmyslu je 2 body.

  Podle názoru zasvěceného odvětví, pokud farmaceutické společnosti poskytnou nemocnicím vysokou slevu, plus provozní a provozní náklady budou představovat alespoň více než 10 bodů, polovina zisků těchto dvou sloučení zmizí. Analogicky musí mít léky prodávané v lékárnách nízké pořizovací náklady,Prodej drog s vysokými maržemi s vysokými cenami se tímto způsobem odchyluje od původního záměru politiky omezit nafouknuté ceny drog. V současné době jsou farmaceutické důvěryhodné společnosti obecně velkými farmaceutickými společnostmi, u nichž je pravděpodobné, že vytvoří monopol.

  V praxi správcovství lékáren na různých místech existují problémy, jako je předčasná dodávka léků a špatná kvalita léků.

  Ne všechny nemocniční léky jsou ziskové,Nemocnice musí také kdykoli připravovat základní léky, jako je nouzová záchrana.

  Farmaceutické společnosti, poháněné maximalizací zisků, se mohou setkat s nepravidelnými operacemi nebo chybami, jako je nedostatečná příprava základních léků, předčasné dodávky léků, neúplné odrůdy atd.

 , Což má za následek nižší kvalita léků. , Rovněž nepřispívá k léčbě pacientů. Kangmei Pharmaceutical Co. , Ltd.

  spolupracovala s Qinghai, Yunnan, Chongqing a dalšími provinčními jednotkami, stejně jako s Puning City, provincie Guangdong,Místní vlády města Pu'er v Yunnanu, města Yulin v Kuang-si, okresu Bao'an v Šen-čenu a okresu Huaiji v Kuang-tungu podepsaly dohody o strategické spolupráci. Zhao Heng věří, že společnost Kangmei Pharmaceutical energicky provádí fúze a akvizice nemocnic, podílí se na reformě veřejných nemocnic a prostřednictvím správy nemocničních lékáren ovládá další terminály prodeje léků.

  Kvůli nekontrolovatelnému vlivu politických faktorů všakObchodní rozšíření na základě poručenství v lékárnách je vždy jako tanec na špičce nože. Liao Xinbo, bývalý zástupce ředitele provinční komise pro zdraví a plánování v provincii Guangdong, v rozhovoru pro média uvedl, že „poručenství v lékárně je vlk v ovčím oděvu. “ Práva v lékárně je pouze změnou ve vedení lékárny a nikoli skutečně „samostatný lék“.

  Správce má pouze jednu farmaceutickou společnost,Model jedna ku jedné a jedna k mnoha vede k dominanci správce a absolutní monopol vede k absolutní korupci. Z hlediska zdroje má systém zásobování čerstvým léčivým přípravkem vyřešit tlak pacientů na návštěvu lékaře. Účelem modelu správy lékáren je také přerušit zájmový vztah mezi zástupci lékařů a lékaři.

  Ve skutečném provozu všakPodle modelu vazby nemusí prodejci drog přímo podplácet lékaře a mohou jasněji vyhledávat opatrovnické společnosti a vytvářet nové ekonomické vztahy.

  Analytik, který nechtěl být jmenován, řekl reportérovi z Beijing Business Daily, že pro veřejné nemocnice může lékárenské svěřenství přenést náklady a získat určitou částku zisku, ale svěřenecké právo musí být také ziskové, aby bylo ochotno převzít kontrolu .

 Snížení cen ze strany správce farmaceutickým společnostem způsobilo, že farmaceutické společnosti čelí většímu tlaku.

  Aby farmaceutické společnosti mohly vstoupit do nemocnice, nejdůležitějšího prodejního kanálu, musí přijmout podmínky navržené správcem, což dále snižuje zisky farmaceutických společností. Správcovství lékáren může navíc stále vytvářet společenství zájmů s lékaři, což lékařům umožňuje zaručit prodej léků. „Hostování lékáren,Nemocnice lékárnu znovu využívá jako středisko zisku, což vede správce k hledání různých způsobů, jak zvýšit příjem.

  Aby uspokojil příjem nemocnice a správce, může se pacient stát pouze posledním plátcem. „V reakci na související problémy, jako je péče o lékárnu Kangmei Pharmaceutical, poslal reportér z Beijing Business Daily e-mail s rozhovorem v souladu s požadavky společnosti Kangmei Pharmaceutical.

 Druhá strana neodpověděla. Výbušné modely jsou často správci lékáren na černé listině a chytré lékárny, které mohou společnosti Kangmei Pharmaceuticals do určité míry pomoci, ale také vystavují společnost Kangmei Pharmaceuticals určitým rizikům. Výkon Kangmei Pharmaceutical, který těží z kontroly nad velkým počtem nemocničních terminálových zdrojů prostřednictvím správy nemocničních lékáren, se nesnížil, ale zvýšil pod vlivem politik, jako je reforma obchodní daně a systém dvou faktur. Údaje z finanční zprávy ukazují, že v roce 2016 společnost dosáhla tržeb ve výši 21,642 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 19,79%, a dosáhla čistého zisku ve výši 3,34 miliardy juanů připadajících na mateřskou společnost, což představuje meziroční nárůst o 21,17%.

  Mezi nimi byl provozní příjem odvarů z čínské medicíny 4,704 miliardy juanů a 7,303 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 26,43% a 35,35%.

  Veřejné informace ukazují, že společnost Kangmei Pharmaceutical si v podstatě uvědomila uspořádání celého průmyslového řetězce čínské medicíny.

 Podnik zahrnuje výsadbu a integraci zdrojů čínských léčivých přípravků, profesionální řízení trhu s čínskými léčivými materiály, obchod s čínskými léčivými přípravky, čínské léčivé přípravky, čínské patentované léčivé přípravky, zdravé potraviny a moderní systémy farmaceutické logistiky.

  správa lékáren, řetězové lékárny atd. marketingová síť. S vyloučením politických rizik čelí společnost Kangmei Pharmaceuticals také rizikům kvality produktů. Opatření, jako je poručníctví v lékárnách, inteligentní lékárna a uspořádání čínských léčivých přípravků proti proudu, mají zlepšit prodej výrobků, ale čínské léčivé přípravky společnosti Kangmei Pharmaceutical se opakovaně objevily na černé listině kontrol kvality.

  V dubnu letošního roku byly Státní správou pro potraviny a léčiva diskvalifikovány 4 šarže chryzantém od společnosti Kangmei Pharmaceutical; v červenci 2016 Lidový soud v provincii Guangdong rozhodl, že společnost Kangmei Pharmaceutical vyrobila nelegální přidání čaje chryzantémy. Analýza společnosti Dongxing Securities ukazuje, že společnost Kangmei Pharmaceutical vytvořila dvě jasné obchodní linie, „celý průmyslový řetězec čínské medicíny“ a „řízení dodavatelského řetězce“, a průmyslový řetězec je rozšířen o dva následující porty ToB a ToC. Strana ToB se v současné době zaměřuje na odvary čínské medicíny a klíčovou roli hraje chytrá lékárna, kterou společnost Kangmei Pharmaceutical investuje; stranou ToC je především obchod se zdravou výživou, který jako model prodeje používá model přímého prodeje.

 Podle odvětvové klasifikace podniku Kangmei Pharmaceutical, který provozuje majitel, mezi čtyřmi položkami medicíny, zdravé výživy a potravin, dalších a dalších doplňků činil příjem z farmaceutických přípravků 88,24% a zdravých potravin a potravin 7,79%. Zaměření společnosti Kangmei Pharmaceutical na podporu lékařských služeb v obecném zdraví jasně nezmiňovalo výši příjmu. V posledních letech hrálo mnoho farmaceutických společností pěst v oblasti velkého zdraví.

Ačkoli je budování systému zdravotnických služeb široce zmiňováno, je stále v plenkách a jeho vývoj je nezralý. Pekinský obchodní denní reportér Liu Yu Guo Xiujuan / CFP / Picture.