Hra

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?

souhrn

Pokud za úspěchem každé exploze stojí sada produktové logiky, ale pokud existuje požehnání celebrit, může být produktová logika online expozice celebrit jednodušší. Wang Sicong, který má značné zkušenosti s investováním do e-sportu a internetu, vedl k popularitě funkčních nápojů. Tento nový nápoj se jmenuje „Arlo“ a akcionářem tohoto nápoje je Wang Sicong.Arlo je nadšený Wang Sicongem

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-0

 Pokud za úspěchem každé exploze stojí sada produktové logiky, ale pokud existuje požehnání celebrit, může být produktová logika online expozice celebrit jednodušší. Wang Sicong, který má značné zkušenosti s investováním do e-sportu a internetu, vedl k popularitě funkčních nápojů. Tento nový nápoj se jmenuje „Arlo“ a akcionářem tohoto nápoje je Wang Sicong.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-1

 Díky popularitě společnosti Wang Sicong přešla společnost Arlo z nového produktu funkčních nápojů do výbušného produktu s pomocí velkého počtu bloggerů a internetových celebrit, ale to, zda se může i nadále prosadit na trhu horkých funkčních nápojů, není jen o udržení tak jednoduchého tepla. Energetický nápoj zahájený Wang Sicong, internetovou celebritou tohoto nápoje, se nazývá Aromaka Energy Drink, což je energetický nápoj. Na rozdíl od Magic Claw je tento energetický nápoj doplněn pravidelným vitaminem B6, vitamínem B12 a taurinem a také práškem z maca.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-2

  Podle štítku nápojové láhve je maca také známá jako maca a množství přidaného prášku z maca je 100 mg / plechovka. Rozumí se, že tento energetický nápoj je zaměřen na 20–30letou cílovou populaci a koncept spotřeby je vymezen v oblasti e-sportu,Sport a fitness, práce přesčas, párty v nočním klubu a další scény, kde jsou mladí lidé koncentrovanější, a propagace propagace zápletek. Klíčové distribuční kanály společnosti Arlo jsou také uzamčeny ve více odpovídajících moderních kanálech. V souladu s konzumními scénami, jako jsou noční kluby, bary atd.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-3

 , Arlo také speciálně spustilo průvodce „Tide Drink Matching“, který má naučit spotřebitele, jak s Arlem připravovat klasické koktejly. Při zavádění nových produktů poslal Wang Sicong Arlo mnoha blogerům a internetovým celebritám, kteří mají na Weibo velký počet fanoušků, a rychle si získali pozornost prostřednictvím témat „Prezident Wang, nemohu snést“ a témat Weibo také Once on the horký vyhledávací seznam. Za snahou společnosti Wang Sicong prosadit tento produkt je úzké spojení s touto společností. Podle úředníků je produkční společností Arlo společnost Shanghai Aloxing Food Co.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-4

 , Ltd.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-5

  a akcionářem této společnosti je Wang Sicong. U této společnosti se základním kapitálem 10 milionů juanů je upsaný kapitál společnosti Wang Sicong 5,5 milionu juanů, což je absolutně absolutní. Reportér z Beijing Business Daily zjistil v supermarketu Jingdong, že tento produkt má doposud pozitivní míru 94%.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-6

 Tam bylo celkem 165 recenzí, z nichž některé se zaměřily na pochybnosti o chuti a balení. Při kontrole hodnocení všichni spotřebitelé zmínili Wang Sicong a přišli si koupit pouze pod vlivem Wang Sicong. Více netizenů utratilo za Weibo 10 000 juanů, aby se zeptali, zda by se Wang Sicong mohl stát regionálním agentem produktu, ale Wang Sicong neodpověděl.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-7

  Nízké bariéry vstupu, stále více společností vstupuje na trh energetických nápojů,Ukazuje nejen popularitu trhu, ale také ukazuje nízké bariéry vstupu na trh. Zhu Danpeng, výzkumný pracovník Čínského institutu pro výzkum v oblasti potravin a nápojů, pro Peking Business Daily uvedl, že energetické nápoje nejsou doplňovány pouze taurinem. Pokud společnost může získat Jianzhao, může také přidat kofein.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-8

  Pokud Jianzhao není k dispozici, může být. Přidejte extrakt z guarany a další materiály.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-9

 Vzorec není tajemstvím právě kvůli široké škále přísad. Každý výrobce nápojů, který chce tento produkt vyrobit, může formulovat vzorec. Ve srovnání s jinými funkčními nápoji je cena společnosti Arlo vyšší, což má určitý vztah k pozici společnosti Arlo. Podle Zhu Danpenga, vezmeme-li jako příklad krabici 25 lahvových funkčních nápojů,Obecná cena je přibližně 35 juanů, ale tento produkt společnosti Wang Sicong vyrábí OEM a cena může být dražší a dosáhnout přibližně 42 juanů.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-10

  S cenou společnosti Arlo kolem 8 RMB za láhev se cena krabice pohybuje kolem 200 RMB, což je vyšší zisk. To je také považováno za důležitý důvod vstupu Wang Siconga do funkčních nápojů.

Může „Arlo“, které spotřebovává popularitu Wang Siconga, vydržet?-11

  Pokud jde o kanály, díky speciálnímu zázemí Wang SicongaVe výsledku bude kanál položen relativně rychle. Počínaje červnem bude reklamní plocha před promítáním každého filmu ve všech kinech Wanda v cílové oblasti poskytována společnosti „Arlo“ zdarma, což nepochybně poskytne desítky milionů expozic, které pomohou produktu rychle se dostat do myslí spotřebitelů.

  Formujte uznání značky. Na JD.

 com jsou plechovky Arlo 250 ml × 6 za cenu 48 juanů. Uvádí se, že v první fázi se Arlo zaměří na distribuci zboží ve východní Číně a ve městech první úrovně, jako je Peking, Šanghaj, Kanton a Šen-čen. V současné době je v prodeji v samoobsluhách FamilyMart v Šanghaji, cena za 9,9 juanů za umět.

  Kanály stanovené společností Arlo se liší od běžných energetických nápojů a jsou cílenější na spotřebitele. Energetické nápoje jako Red Bull a Magic Claw se zaměřují na velké supermarkety. Tento typ kanálu je v současné době kanálem, na kterém se funkční nápoje obvykle podílejí, zatímco Arlo se rozhodl začít v supermarketu JD.

  Jiné kanály více souvisí s konzumačními návyky mladých lidí.

  Rozumí se, že moderní kanály, samoobsluhy, elektronický obchod, noční kluby, internetové kavárny, internetové kavárny, kina a další kanály se také zaměří na distribuci zboží. Zhu Danpeng věří, že kanály společnosti Arlo mohou tomuto produktu přidat určitou váhu v konkurenci.

 Maca je kontroverzní. Jako první energetický nápoj Wang Siconga přichází Arlo také s hvězdnou svatozáří.

  Aby na spotřebitele zapůsobilo, Ailuo speciálně přidalo prášek z maca.

  V roce 2011 byl prášek z maca schválen jako nová zdrojová potravina se spotřebou ≤ 25 g / den. Není vhodný pro kojence, kojící ženy a těhotné ženy.

  Veřejné zprávy ukazují, že jiné přísady do nápojů přidaly tuto přísadu dříve. Ačkoli je povoleno přidávat, funkce tohoto materiálu je kontroverzní. Podle údajů je maca bohatá na vysoce jednotkové živiny a má funkci vyživování a posilování těla. Národní odborník na výživu druhého stupně, který nechtěl být jmenován, řekl reportérovi z Beijing Business Daily, že maca roste hlavně ve vysokých nadmořských výškách a je podobná ředkvičkám.

 Hlavními živinami jsou VC a různé minerály.

  Protože není mnoho klinických studií, není funkce zdravotní péče příliš jasná a dokonce i odborníci nazývají maca „klamným“. Speciálně přidaná přísada do maca je kontroverzní a výroba OEM společnosti Arlo také odráží část fenoménu tohoto odvětví. Reportér z pekingského obchodního deníku poznamenal, že Arlo vyrábí produkty OEM. Výrobcem je společnost Hubei ORG Beverage Industry Co.

 , Ltd. Hlavní činností této společnosti je zpracování a prodej nápojů a potravin, dovoz a vývoz zboží a technologií, rozvoj turistických atrakcí a komplexní rozvoj zemědělství. Tato společnost se změnila 6.

  dubna letošního roku. Byl rozšířen rozsah podnikání a byly přidány alkoholové položky.

  Zhu Danpeng poukázal na to, že nejlepší výrobci OEM na trhu jsou vzácní. Výrobou OEM energetických nápojů jsou obecně malé podniky. Ve skutečnosti, bez ohledu na to, zda se Arloův nápoj může uchytit, stálí účastníci také odrážejí ohnivý trh. „Výroční zpráva o sportovních a energetických nápojích za rok 2016“, kterou vydala společnost Mintel pro průzkum trhu a konzultace v září loňského roku, ukázala, že v roce 2015 rostl prodej energetických nápojů v Číně nejrychleji na světě.

 Roční míra růstu dosahuje až 25%, což je téměř čtyřnásobek růstu na americkém trhu. Na čínském trhu měl růst trhu se sportovními nápoji a energií prospěch z rostoucího zájmu lidí o sport a fitness.

  V současné době se funkční nápoje staly novým odbytištěm v tomto odvětví a společnosti se přidaly. Nápoje společnosti Monster s největším podílem funkčních nápojů na trhu ve Spojených státech jsou „magické drápy“Weiming vstoupil na čínský trh a pro prodej v Číně bude využívat kanály společnosti Coca-Cola. Po integraci s Coca-Colou v roce 2015 dosáhl podíl Magic Claw na trhu ve Spojených státech 52,8%. To posílí míru konkurence na domácím trhu funkčních nápojů a pro domácí malé a střední značky bude obtížnější prorazit.

  Kromě toho Red Bull, speciální nápoj Dongpeng,Lehu a další produkty mají v tomto odvětví silnou pozici a struktura trhu je pevná a obtížně prolomitelná. Pro společnost Arlo se výzva tržní konkurence zvýšila. Zhu Danpeng poukázal na to, že prahová hodnota energetických nápojů na trhu je nízká a každá továrna s kvalifikací pro výrobu nápojů je může vyrábět. Klíčem je, zda je lze prodat.

  Publicita tohoto produktu je nepochybná. U produktů celebrit však nechybí humbuk.

  Arlo nemusí být krátkodobý, ale nevydrží dlouho, protože Wang Sicong tento aspekt provozu nikdy neprováděl. Ačkoli umístění nápojů pro mladé lidi vyhovuje příslušným skupinám spotřebitelů, chcete-li v budoucnu působit dlouhodobě, není vyloučeno, že převezme profesionální tým.

Reportér pekingského obchodního deníku Sun Qixiang Wang Ziyang / Wen Song Yuanyuan / hodinářství První tři domácí podíly na trhu energetických nápojů v roce 2015, tržby Red Bullu 23 miliard juanů, 75% prodeje speciálních nápojů Dongpeng 3,3 miliardy juanů10. 91% prodej Lehu 1,419 miliardy juanů, 4% podíl.