Místní

Otevírá se mezinárodní Šanghajský filmový a televizní festival 2017

souhrn

Podle zpravodajské agentury Xinhua se od 12. června na Mezinárodním filmovém a televizním festivalu v Šanghaji 2017 představí více než 540 čínských a zahraničních filmových a televizních děl, které se účastní půlměsíční výstavy a projekce. Podle organizačního výboru Mezinárodního filmového a televizního festivalu v Šanghaji odstartoval 12. června 2017 mezinárodní filmový a televizní festival v Šanghaji a akce byla rozdělena do dvou fází. Fáze 1. 12. - 16. června

Otevírá se mezinárodní Šanghajský filmový a televizní festival 2017

Otevírá se mezinárodní Šanghajský filmový a televizní festival 2017-0

  Podle zpravodajské agentury Xinhua se od 12. června na Mezinárodním filmovém a televizním festivalu v Šanghaji 2017 představí více než 540 čínských a zahraničních filmových a televizních děl, které se účastní půlměsíční výstavy a projekce.

Otevírá se mezinárodní Šanghajský filmový a televizní festival 2017-1

   Podle organizačního výboru Mezinárodního filmového a televizního festivalu v Šanghaji odstartoval 12. června 2017 mezinárodní filmový a televizní festival v Šanghaji a akce byla rozdělena do dvou fází. První fáze bude od 12. do 16.

Otevírá se mezinárodní Šanghajský filmový a televizní festival 2017-2

   června,Toto je 23.

Otevírá se mezinárodní Šanghajský filmový a televizní festival 2017-3

   televizní festival v Šanghaji. Počínaje 12.

Otevírá se mezinárodní Šanghajský filmový a televizní festival 2017-4

   červnem se na jevišti po pečlivém výběru jako první objeví 41 čínských a zahraničních televizních seriálů, dokumentů a karikatur.

   Mezi nimi je mnoho populárních seriálů jako „The Detective Sherlock Season 4“ nebo „War of hrdý “. Budou vysílány na 4 televizních kanálech v Šanghaji. Druhou scénou je 20. mezinárodní filmový festival v Šanghaji, který se koná od 17.

   do 26. června. Promítnuto bude více než 500 filmů z celého světa a kumulativní počet projekcí dosáhne 1 500.

   Mezi stálé projekční jednotky patří „One Belt One Road“, „Salute to Masters“, „New Works by Famous Directors“, „Global Village“, „Diversified Perspectives“ atd.

   Letos „Chinese Opera Movies“, „New Chinese Films“ "a budou zahájeny" Hong Kong Return 20 ". výročí"A další jednotky. Některé populární pořady, jako například „Moonlight Boy“ a „Deeper Than the Sea“, najdete jen těžko. Podle zpráv se během letošního Mezinárodního filmového a televizního festivalu v Šanghaji stalo téma „Pás a silnice“ věčným tématem a filmy s tématem „Pás a silnice“ uspořádají speciální propagační aktivity a film „Pás a silnice“ proběhne kulturní kulatý stůl.

  Týden akčních filmů Jackie Chan si také jako téma fóra vybral „One Belt One Road“. Filmový a televizní festival také uspořádá výběr cen Zlatý pohár a Cena Magnolie, řadu fór a aktivity rizikového kapitálu jako obvykle.

.