Dějiny

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě

souhrn

Pekingský obchodní den (reportér Xiao Wei) „internacionalizační strategie“ Ctrip má další nový krok. 12. června společnost Ctrip Hotels oznámila, že spojila své síly s Melia, největší španělskou hotelovou skupinou, aby dále prohlubovala strategickou spolupráci v oblasti velkých objemů dat, marketingové spolupráce, služeb a interoperability produktů. Veřejné informace ukazují, že Melia je největší skupinou hotelů ve Španělsku.Téměř

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-0

  Pekingský obchodní den (reportér Xiao Wei) „internacionalizační strategie“ Ctrip má další nový krok. 12. června společnost Ctrip Hotels oznámila, že spojila své síly s Melia, největší španělskou hotelovou skupinou, aby dále prohlubovala strategickou spolupráci v oblasti velkých objemů dat, marketingové spolupráce, služeb a interoperability produktů.

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-1

   Veřejné informace ukazují, že Melia je největší skupinou hotelů ve Španělsku.

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-2

  Jeho téměř 400 hotelů se nachází ve více než 40 zemích a regionech po celém světě. Po vstupu na čínský trh otevřelo hotely v Šanghaji, Xi'anu a Jinanu. Analytici z oboru poukázali na to, že tato spolupráce opět ukazuje ambice společnosti Ctrip na evropský trh.

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-3

   Podle Zhang Ronga, viceprezidenta Ctrip Group a generálního manažera hotelového obchodního oddělení velké ubytovací obchodní skupiny,Kromě původní záruky služeb a podpory výstupů bude tato spolupráce mezi oběma stranami zaměřena na inovativní marketing, upgrady služeb a přímé připojení k systému, což pomůže přinést lepší zkušenosti spotřebitelům doma i v zahraničí. Melia řekla: „Doufám, že s pomocí platformy Ctrip mohou hotelové značky získat více příležitostí k expozici a být známy více čínským spotřebitelům.

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-4

  “. Z pohledu zasvěcených v oboru naznačuje hloubková strategická spolupráce mezi společnostmi Ctrip a Meliá Hotels Group, že tempo „odchodu na moře“ se opět zrychluje a evropský trh je pečlivě sledován. Není to tak dávno, co oddělení marketingu destinací Ctrip také podepsalo memorandum o spolupráci se španělským regionem Madrid.

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-5

   Ve skutečnosti to dříve navrhl Liang Jianzhang, zakladatel CtripStrategie internacionalizace se zaměří na náklon zdrojů, pěstování talentů a integraci zdrojů. Ctrip se zaměřuje na školení místních talentů v Asii, zatímco v Evropě a Spojených státech využívá k nasazení kapitálovou integraci.

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-6

   Za mnoha nedávnými kooperacemi odrážejí všechny důraz společnosti Ctrip na Španělsko a dokonce i na evropský trh.

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-7

  Data ukazují, že s nárůstem počtu čínských turistů cestujících do Evropy Španělsko na platformě Ctrip dobíhá tradiční oblíbené destinace, jako je Francie a Itálie, aby se stalo rozvíjející se turistickou destinací.

Ctrip využívá k expanzi největší španělské hotelové skupiny v Evropě-8

.