Sdružení

Užitečné vydání čtečky iReaderLight

souhrn

Beijing Commercial Daily (Reporter Lu Yang Zheng Rui) Značka digitálního čtení Palm Reading nedávno vydala v Pekingu novou 6palcovou čtečku elektronických knih iReaderLight o hmotnosti pouze 142 gramů. V květnu 2016 společnost Palmyue vydala čtečku elektronických knih iReaderPlus s 6,8palcovou velkou obrazovkou. Ale takové výrobky mají mnoho bodů bolesti,

Užitečné vydání čtečky iReaderLight

Užitečné vydání čtečky iReaderLight-0

  Beijing Commercial Daily (Reporter Lu Yang Zheng Rui) Značka digitálního čtení Palm Reading nedávno vydala v Pekingu novou 6palcovou čtečku elektronických knih iReaderLight o hmotnosti pouze 142 gramů. V květnu 2016 společnost Palmyue vydala čtečku elektronických knih iReaderPlus s 6,8palcovou velkou obrazovkou. Ale takové produkty mají mnoho bodů bolesti, jako je špatný efekt zobrazení,Kapacita baterie je malá, hmotnost je těžší a není zde žádné světlo na čtení.

Užitečné vydání čtečky iReaderLight-1

   V reakci na tyto bolestivé body spustila společnost PalmRead iReaderLight, který je tenký i lehký s komplexními funkcemi. Cheng Xiangjun, generální ředitel společnosti Palm Read, uvedl, že na jedné straně Light zdůrazňuje lehkost. Díky vysokokapacitní baterii o kapacitě 1 500 mAh nový produkt váží pouze 142 gramů a má tloušťku 8 mm; na druhé straně Light ztělesňuje světlo. iReaderLight má vestavěné čtecí světlo a poskytuje 20stupňové nastavení jasu, což výrazně rozšiřuje uživatelskou scénu pro čtení.

Užitečné vydání čtečky iReaderLight-2

   Vývojáři čteček elektronických knih PalmRead uvedli, že věk a potřeby čtenářů se mění rychleji než kdykoli předtím. PalmRead vyvíjí produkty nasloucháním hlasům uživatelů místo tradičních návrhů založených na minulých zkušenostech.

Užitečné vydání čtečky iReaderLight-3

.