Místní

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“

souhrn

Pekingské komerční denní zprávy (reportér Lu Yang Zheng Rui) V Pekingu byl nedávno zahájen návrh mezinárodního týdne v Pekingu „Dvacet čtyři solárních podmínek“. Jako jedna z důležitých aktivit Pekingského mezinárodního týdne designu je tato aktivita získávání návrhů rozdělena do dvou fází: primární výběr a znovuzvolení a je zaměřena na komunity, vysoké školy, designové instituce, designéry a širokou veřejnost.Veřejné vyzývání k logu „Dvacet čtyři solárních podmínek“

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“-0

  Pekingské komerční denní zprávy (reportér Lu Yang Zheng Rui) V Pekingu byl nedávno zahájen návrh mezinárodního týdne v Pekingu „Dvacet čtyři solárních podmínek“.

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“-1

   Jako jedna z důležitých aktivit Pekingského mezinárodního týdne designu je tato aktivita získávání návrhů rozdělena do dvou fází: primární výběr a znovuzvolení a je zaměřena na komunity, vysoké školy, designové instituce, designéry a širokou veřejnost. Veřejně požadovat návrh systému loga „Dvacet čtyři solárních podmínek“.

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“-2

   Dne 30. listopadu 2016 byl čínský „Dvacet čtyři solárních podmínek“ zařazen na Reprezentativní seznam nehmotného kulturního dědictví UNESCO a stal se vzácným kulturním dědictvím lidské civilizace.

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“-3

   Jako původní kulturní dědictví čínského národa „dvacet čtyři solárních podmínek“ integruje astronomii, fenologii,Zkušenosti ze zemědělské meteorologie a dalších aspektů byly v mezinárodní meteorologické komunitě oslavovány jako „pátý největší vynález Číny“. Pekingský mezinárodní týden designu rozšíří aplikační hodnotu systému loga „Twenty-Four Solar Terms“ ve dvou aspektech: podpora veřejného blaha a rozvoj industrializace; bude hrát servisní funkci kreativního designu v oblasti tradiční čínské kultury a bude i nadále propagovat vynikající tradiční kulturní obsah a moderní životní styl 的 合。

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“-4

   kombinace。Příslušná osoba odpovědná za organizační výbor Pekingského mezinárodního týdne designu řekla: „Tato událost pozve domácí i zahraniční odborníky v oblasti designu, folklóru a tradiční kultury, mezinárodní komunikace a propagace a příslušných vládních útvarů, aby vytvořili komisi pro odbornou kontrolu Plán aplikace pro návrh systému označení čtrnácti solárních termínů bude přezkoumán,Třicet sad návrhových schémat bylo vybráno jako finalisté pro znovuzvolení.

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“-5

   Výbor pro odbornou kontrolu zkontroluje 10 vítězných plánů z 30 návrhových plánů, které vstoupily do přehodnocení.

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“-6

   “Uvádí se, že všechny vybrané a oceněné práce budou vystaveny a oceněny na slavnostním předávání cen, které se bude konat v roce 2017 v Pekingu.

Pekingský mezinárodní designový týden zahajuje nabídku designu „Dvacet čtyři solárních podmínek“-7

Týden designu. Žádost o ceny Hlavní tvůrci programu budou mít možnost být vybráni do Číny “Tým návrhářů systému loga Twenty-Four Solar Terms a zúčastnil se globálních aktivit v oblasti uvolňování a propagace čínského systému loga „Twenty-Four Solar Terms“, který se konal během jarního festivalu v roce 2018. .