Majetek

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?

souhrn

„Wonder Woman“, která vyšla na 12 dní, nyní v pokladně získala 480 milionů juanů, ale prodej derivátů, které byly spuštěny současně, není uspokojivý. Reportér z Beijing Business Daily si všiml, že mezi 12 originálními deriváty „Wonder Woman“, které se v současné době prodávají ve vlajkové lodi v Guangmingu, se prodalo pouze 85 nejprodávanějších štítkových klíčenek. Od oficiálního spuštění vlajkového obchodu Guangguang na Tmallu v červenci 2016,První

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-0

 „Wonder Woman“, která vyšla na 12 dní, nyní v pokladně získala 480 milionů juanů, ale prodej derivátů, které byly spuštěny současně, není uspokojivý. Reportér z Beijing Business Daily si všiml, že mezi 12 originálními deriváty „Wonder Woman“, které se v současné době prodávají ve vlajkové lodi v Guangmingu, se prodalo pouze 85 nejprodávanějších štítkových klíčenek. Od oficiálního spuštění vlajkového obchodu Guangguang na Tmallu v červenci 2016,Postupně uvedl na trh více než deset souvisejících derivátových produktů filmových a televizních děl, avšak s výjimkou derivátových produktů „Big Fish and Begonia“, které dosáhly celkového prodeje více než 50 milionů juanů, ostatní produkty nedokázaly uspokojit derivátovou činnost společnosti Guangguang Media. Odpovědní list.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-1

  Vysoký objem prodeje byl pouze zábleskem. Boom prodeje derivátových produktů se spustil současně s uvedením animovaného filmu „Big Fish and Begonia“.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-2

 Mnoho lidí si to stále pamatuje. Celkový prodej více než 50 milionů juanů vytvořený stovkami produktů ve 12 kategoriích bezpochyby přinese slávu a bohatství společnosti Guangguang Media, která je původně zapojena do elektronického obchodování s deriváty.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-3

  O pět měsíců později jako animovaný film „Vaše jméno“ s velkou základnou fanoušků a pokladnou 577 milionů juanů. “, ale nedokázal udělat z obchodu s deriváty lehkých médií opět velký rozruch. Přestože vlajkový obchod v Guangguangu využíval crowdfunding k získání hybné síly pro deriváty filmu, statistiky ukazují, že 10 dní po uvedení filmu byl mezi projekty crowdfundingu, na které lze žádat, vlajkový obchod Manzong s nejvyšší částkou prodeje 677,5 milionů juanů; výše crowdfundingu pro vlajkový obchod Dianshe byla 73 100 juanů; výše crowdfundingu pro Aiman ​​Animation Design byla 32 900 juanů a zbývající obchody, které se účastnily crowdfundingu, nedosáhly předem stanoveného cíle. V uplynulém roce však vlajkový obchod v Guangguangu uvedl na trh více než deset souvisejících derivátů filmových a televizních děl, které lze rozdělit hlavně do tří kategorií: prodej značek, autorská práva a rozvoj spolupráce.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-4

  a televizní díla prošla, související deriváty Produkt bude odstraněn z obchodu. Až dosud má vlajkový obchod Guangguang celkem 102 položek a celkem 5 položek s celkovým prodejem přes 100;Existuje 13 položek ve dvouciferných číslech; 43 položek má celkový prodej méně než 10 položek, z toho 17 položek prodalo pouze 1 položku. V produktové klasifikaci vlajkového obchodu Guangguang jsou nejlepší prodeje v kategorii „Big Fish and Begonia“. Pouze v pouzdře na mobilní telefon se prodalo 305 kusů, ale všech produktů souvisejících s „Fighter of the Destiny“ se prodalo 0 kusů .

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-5

 .

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-6

 . Od tiskové zprávy reportérů z pekingského obchodního deníkuSpolečnost Guangguang Media dosud nereagovala na polarizaci prodeje derivátů v elektronickém obchodování. Problém špatného marketingu se opakuje podle názoru pana Zhou, distributora periferních zařízení pro animaci, že fenomén „nedostatečné kreativity v marketingu“ je na trhu s deriváty velmi běžný.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-7

  Je to také prodejní polštář. Před uvedením filmu do života zveřejnila společnost „Big Fish and Begonia“ fotografie souvisejících derivátů prostřednictvím platforem Weibo a WeChat. Skutečný produkt, doplněný o vynikající propagaci textu a krátký úvod do výrobního procesu derivátových produktů, vyvolal u spotřebitelů apetit ještě před jeho vydáním. Polštář za pouhých 77 juanů nashromáždil 1 566 recenzí o prodeji.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-8

  Na druhou stranu, „Passing by Your World“, je propagace zaměřena na samotný filmový obsah a odvozené produkty jsou pouze náhodným obsahem. Výsledkem je prodej stejného typu polštáře se stejnou specifikací. a cena 49 juanů jako „Big Fish and Begonia“ je vždy 0 kusů.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-9

 „Bez ohledu na to, jak levné deriváty budou existovat, pokud bude zaveden marketing, bude existovat trh. “ Špatný marketing sníží prodej derivátů a nedostatek kontroly nad produkčním cyklem derivátů ovlivní také spotřebitelskou zkušenost. Spotřebitelka Chen řekla: „Vaše jméno.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-10

 “ 》 Když vyšlo, zakoupil jsem stejný platební kruh ve vlajkové lodi obchodu Guangguang a zboží jsem dostal až v únoru 2017.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-11

 „Vývoj, výroba, marketing a prodej derivátů trvá určitou dobu, než se vytvoří uzavřená smyčka, ale mělo by se to zachovat i během horkého období filmu.

Vykazují podniky s deriváty lehkých médií známky únavy?-12

  Pokud neexistuje plán výrobního cyklu deriváty, je těžké nepochybovat o lehkých médiích. Existují problémy s vývojovým procesem derivátů. “ Problémy s kvalitou derivátů a poprodejním prodejem zároveň způsobily nespokojenost spotřebitelů.

 Někteří spotřebitelé uvedli, že přezka držáku mobilního telefonu „Wonder Woman“ není lepkavá; oficiální vydání „Chun Jiao Ji Ming“ nemůže přestat kouřit třídílnou sadu a jsou zde i písmena vypadávající z barvy a pazourek se nemůže dotknout ohně.

  „Koupil jsem třídílnou sadu zapalovače, popelníku a pouzdra na cigarety za 149 juanů.

  Když dorazilo zboží, zjistil jsem, že se zdálo, že zapalovač byl použit. Dopisy začaly ztrácet barvu, zákaznický servis pouze řekl, že barva vybledne v důsledku výrobního procesu, a neposkytl následné řešení, poté požádal zákaznický servis a neodpověděl. „Spotřebitelka paní Wangová zdůraznila.

  V reakci na situaci, s níž se paní Wangová setkala, se reportér z Pekingského obchodního deníku před několika dny zeptal zaměstnanců zákaznických služeb vlajkového obchodu v Guangguangu.

  V době tisku druhá strana nereagovala. Kopírování a vkládání se v tomto odvětví stává chronickým onemocněním. “Se zavedením návyků konzumace filmů se poptávka spotřebitelů po filmových derivátech rozhodně den ode dne zvýší. Společným problémem domácích filmových derivátů v této fázi je však nedostatek kreativity , což nepochybně zbrzdí rozvoj celého odvětví.

  Podle pana Zhou by vývojový cyklus filmových derivátů měl být 4–6 měsíců nebo i déle. V současné době však mnoho domácích filmových derivátů není připraveno ke spuštění až v pozdější fázi vydání filmu. Wang Bing, předseda společnosti Fengshanjian Cultural Communication Co. , Ltd.

 , dále zdůraznil: „Některé produkty filmových derivátů, které jsou dnes na trhu, lze považovat pouze za tiskoviny, tj. Filmové prvky jsou vytištěny na zboží, a nejsou pro spotřebitele atraktivní. ,Dobré deriváty je třeba po vytvoření opakovaně leštit a upravovat. Produkty, které jsou v současné době na trhu, jako jsou pouzdra na mobilní telefony, podložky pod myš, trička, batohy atd.

 , Zdaleka nedosahují standardu pro definici derivátů. „Z pohledu odborníků, ať už jde o filmového producenta nebo společnost zabývající se výrobou, pokud chcete skutečně otevřít trh s filmovými deriváty,Přitáhnout pozornost spotřebitelů se kromě dostatečné publicity zaměřuje na zlepšení technického obsahu produktu. Pozváním profesionálních designérů, aby předem zasáhli do předprodukční fáze filmu, absorbujte dostatek tvůrčí inspirace, abyste filmu poskytli deriváty nové umění. Život, čímž zásadně prolomí tvrdohlavou nemoc tohoto odvětví „kopírovat a vložit“.

Pekinský obchodní denní reportér Lu Yang a Wang Jiamin.