Počítač

Jinmailang IPO se zrychluje

souhrn

Obchodní den v Pekingu (reportér Sun Qixiang a Wang Ziyang) 12. června uspořádalo oddělení pro cenné papíry v operačním středisku Jinmailang zahajovací setkání pro zařazení společnosti Jinmailang Noodles Co., Ltd. (dále jen „Jinmailang Noodles“). Předseda Jinmailang Fan Xianguo a China Securities Co., Ltd., právnická firma v Pekingu Guofeng a mezinárodní účetní Tianzhi, kteří se rozhodli uskutečnit projekt IPma Jinmailang

Jinmailang IPO se zrychluje

Jinmailang IPO se zrychluje-0

  Obchodní den v Pekingu (reportér Sun Qixiang a Wang Ziyang) 12. června uspořádalo oddělení pro cenné papíry v operačním středisku Jinmailang zahajovací setkání pro zařazení společnosti Jinmailang Noodles Co. , Ltd. (dále jen „Jinmailang Noodles“).

Jinmailang IPO se zrychluje-1

   Setkání se zúčastnili předseda představenstva Jinmailang Fan Xianguo a odborníci a vedoucí z China Securities Co. , Ltd. , právnické firmy Beijing Guofeng a Tianzhi International Accounting Firm, kteří si vybrali IPO projekt Jinmailang. Rozumí se, že se jedná o první formální schůzku, protože Jinmailang si pro projekt IPO vybral zprostředkovatelskou agenturu, což také znamená, že seznam společnosti bude oficiálně zahájen za účasti zprostředkovatelských agentur.

Jinmailang IPO se zrychluje-2

   Fan Xianguo uvedl, že Jinmailang chce vybudovat velkou marketingovou platformu, aby v budoucnu dosáhla tržeb 100 miliard juanů, integrovala zdroje, snížila náklady a přinesla prospěch spotřebitelům. Pod vedením tohoto cíle se Jinmailang rozhodl vstoupit na kapitálový trh. Rozumí se, že podnikání skupiny Jinmailang zahrnuje potraviny, nudle a nápoje.

Jinmailang IPO se zrychluje-3

   Je rozdělen do pěti obchodních divizí: výroba nudlí, mouka, stravování, nápoje a komplexní. Má 28 poboček a roční tržby více než 10 miliard juanů. Nedávný roční příjem společnosti Beverage Co.

Jinmailang IPO se zrychluje-4

  , Ltd. přesáhl 3 miliardy juanů.

Jinmailang IPO se zrychluje-5

  Před tím Uni-President převedl 47,83% Jinmailang Beverage na Junqi Capital za 1,291 miliardy juanů. Po prodeji již Uni-President nebude vlastnit žádný vlastní kapitál v Jinmailang Beverage. Tím se rovněž deklaruje „manželství“ obou stran od roku 2006.

   ukončení. Po jednotném odstoupení Jinmailang uvedl, že po opakovaném srovnání a výběru byl nakonec vybrán Junqi Capital. Podle údajů byl Junqi Capital po mnoho let hodnocen autoritativními institucemi jako nejlepší investiční fond soukromého kapitálu v Asii. V současné době celkový objem spravovaných fondů přesahuje 8 miliard USD.

   Dokončil transakce v 10 zemích s celková hodnota 13 miliard USD. Je to také přední asijský investiční fond soukromého kapitálu. Investiční fond soukromého kapitálu pro potraviny a nápoje. Osoba odpovědná za společnost provádějící projekt IPma Jinmailang uvedla:V kombinaci s pozicí navrženou společností Jinmailang bude společnost uvedena na seznamu s vysokými standardy a přísnými požadavky.

   Toto setkání je milníkem v podpoře procesu zařazení společnosti Jinmailang Flour Co. , Ltd.

.