Soutěž

Metro policie zachránila omdlelé cestující

souhrn

Metro policie zachránila omdlelé cestující

Metro policie zachránila omdlelé cestující-0

  Novinky z našich novin (korespondent Di Gongxuan, reportér Xia Zhuyun) Reportér se z pobočky metra Městského úřadu veřejné bezpečnosti dozvěděl, že včera asi v 8:50, kdy policie stanice Nanjing stanice metra Nanjing zahájila hlídku v hale stanice Nanjing na lince 3 přijali pracovníka stanice.

Metro policie zachránila omdlelé cestující-1

   Důstojník požádal o pomoc s tím, že cestující na nástupišti náhle omdlela. Na místo vběhla policie a zaměstnanci společné stanice rychle provedli jednoduchá opatření první pomoci paní Shi, která se zhroutila na zem. Paní Shi postupně nabyla vědomí, ale její svaly byly napjaté kvůli strachu z napětí a cítila se zadýchaná.

Metro policie zachránila omdlelé cestující-2

   Protože to bylo během ranní dopravní špičky a na stanici bylo spousta lidí, policie diváky rychle evakuovala, aby zajistila cirkulaci vzduchu, a požádala stanici, aby co nejdříve převezla invalidní vozík, aby mohla být paní Shi převezena na co nejdříve větrací místo u vchodu do stanice.

Metro policie zachránila omdlelé cestující-3

   V tuto chvíli převzala iniciativu nadšená paní Qian (zdravotní sestra na pohotovostním oddělení nemocnice Gulou Hospital), aby prozkoumala situaci paní Shi. Poskytněte paní Shi první pomoc a zároveň ji utěšte, aby se nebála a upravila její dýchání.

Metro policie zachránila omdlelé cestující-4

   Dýchání paní Shi se postupně uklidňovalo a její rodina ji vzala do nemocnice v taxíku na vyšetření. Asi ve 12 hodin toho dne policie kontaktovala rodinu paní Shi. Řekli, že paní Shi je v současné době v pořádku, a vyjádřila upřímné poděkování policii, stanici, paní Qian a dalším nadšencům za pomoc.

Metro policie zachránila omdlelé cestující-5

.