Hra

Nanjing má 4 ocenění za sbírání termínů klasifikace odpadků s maximální cenou 2 000 juanů

souhrn

Nanjing má 4 ocenění za sbírání termínů klasifikace odpadků s maximální cenou 2 000 juanů

Nanjing má 4 ocenění za sbírání termínů klasifikace odpadků s maximální cenou 2 000 juanů-0

  Zprávy z našich novin (Reporter Zang Shoucheng) Nanjing již mnoho let implementuje klasifikaci odpadků a používá běžný propagandistický jazyk široce rozšířený ve společnosti, který nedokáže dobře odrážet charakteristiky Nanjing. Termíny klasifikace odpadků shromážděné tentokrát jsou rozděleny na „termíny obhajoby“ a „podmínky klasifikace pokynů“. Termíny advokacie se používají k propagaci významu klasifikace odpadu a povzbuzení a vedení občanů k účasti na této klasifikaci;Pro klasifikaci různých typů jednotek a míst se používají vodicí klasifikační termíny. Long Rui, ředitel odboru hygieny životního prostředí Městského úřadu pro správu měst, uvedl, že ke konci loňského roku mělo Nanjing 352 demonstračních komunit pro třídění odpadu a široká veřejnost byla vybízena k realizaci třídění odpadu prostřednictvím výměny bodů na vejce, zeleninu a věci denní potřeby a na nakládání s potravinovým odpadem.

Nanjing má 4 ocenění za sbírání termínů klasifikace odpadků s maximální cenou 2 000 juanů-1

  ,Recyklovatelné odpadky a nebezpečné odpadky byly sbírány a přepravovány podle klasifikace a míra účasti obyvatel v dobře implementované komunitě dosáhla 50%. V letošním roce město plánuje přidat 200 demonstračních komunit pro třídění odpadu a zvýšit účast obyvatel na třídění odpadu prostřednictvím metod, jako je zřízení tříděných kontejnerů v komunitě a zvýšení počtu vyměněných bodů o víkendech. Před 20. hodinou 12.

Nanjing má 4 ocenění za sbírání termínů klasifikace odpadků s maximální cenou 2 000 juanů-2

   - 25. červnaObčané mohou nahrát termíny klasifikace odpadků prostřednictvím sekce sběru cen na oficiálním účtu WeChat „Nanjing Urban Management“ nebo zaslat dopis na Oddělení ekologické hygieny v Nanjing Urban Management Bureau (PSČ 210003), No.

Nanjing má 4 ocenění za sbírání termínů klasifikace odpadků s maximální cenou 2 000 juanů-3

   65 Zhanjiang Road, Gulou District , k účasti na aktivitě. Občané budou mít příležitost obdržet červené obálky WeChat poté, co budou zkontrolovány a schváleny podmínky klasifikace odpadků předložené občany. 2.

Nanjing má 4 ocenění za sbírání termínů klasifikace odpadků s maximální cenou 2 000 juanů-4

- 8. červencePořadatel také vybere 100 podmínek klasifikace smetí pro online hlasování a stanoví ceny, konkrétně 1 první cenu s bonusem 2 000 juanů; 2 sekundové ceny s bonusem 1 000 juanů; 5 třetích cen s bonusem 500 juanů; 20 Ocenění Excellence Awards s bonusem 200 juanů. .