Místní

Za nejkratší 3 minuty mohou občané požádat o průkazy totožnosti sami

souhrn

Za nejkratší 3 minuty mohou občané požádat o průkazy totožnosti sami

Za nejkratší 3 minuty mohou občané požádat o průkazy totožnosti sami-0

  Zprávy z našich novin (korespondent Ning Gongxuan, reportér Shi Jun) Včera se v hale povolení Jianye pobočky úřadu veřejné bezpečnosti v Nanjing objevila nová sada samoobslužných zařízení pro aplikaci identifikačních karet rezidentů. Rozumí se, že na rozdíl od tradičního manuálního procesu toto chytré zařízení kombinuje funkce fotografování, sběru otisků prstů, nabíjení a dalších postupů a trvá to jen 3 až 4 minuty. Všechny postupy registrace lze na této sadě zařízení dokončit samoobsluhou, což ve srovnání s tradičními postupy zkracuje čas o polovinu. Zařízení implementuje hlasové pokyny během celého procesu a svědek může sledovat jednotlivé kroky a hlasové pokyny, aby provedl každý krok.

Za nejkratší 3 minuty mohou občané požádat o průkazy totožnosti sami-1

   V žádosti o certifikát není třeba vyplňovat osobní údaje, pokud je do zařízení vložen stávající rezidentní průkaz, lze osobní údaje načíst ze systému. Pokud žádáte o certifikát poprvé nebo o certifikát přijdete, můžete zadat své občanské číslo a automaticky vygenerovat formulář sbírky portrétů. S ohledem na problémy s kvalitou fotografií, které každého více zajímají, mohou žadatelé „udělat více možností“ a vybrat fotografii, se kterou jsou spokojeni jako rezidentní průkaz totožnosti, aby skutečně dosáhli „spokojenosti“, a mohou také upravit režim osvětlení,Místo natáčení. Aby se zabránilo ostatním v podvodném získávání certifikátů, zařízení také přijímá pokročilé a vyspělé postupy ověřování totožnosti pomocí technologických prostředků, jako je například porovnávání otisků prstů, k automatickému extrahování příslušných informací o otiscích prstů z oddělení veřejné bezpečnosti pro srovnání, aby bylo zajištěno, že je osoba vydána certifikát, a aby se zabránilo chybám, padělkům a padělání.

Za nejkratší 3 minuty mohou občané požádat o průkazy totožnosti sami-2

   A dalším jevům.

Za nejkratší 3 minuty mohou občané požádat o průkazy totožnosti sami-3

   Úvod do oddělení správy populace v Úřadu veřejné bezpečnosti v Nanjing,Se silnou podporou provinčního odboru veřejné bezpečnosti od loňského roku vyvíjí Městský úřad veřejné bezpečnosti samoobslužné rezidentské průkazy v pobočce Gulou, které byly na konci roku úspěšně otestovány na policejní stanici Hunan Road. Může přijímat žádosti od obyvatel této jurisdikce a stát se prvním občanským průkazem rezidenta ve městě. Letos „dokument č.

Za nejkratší 3 minuty mohou občané požádat o průkazy totožnosti sami-4

1“ městského úřadu veřejné bezpečnosti v NanjingČína vyžaduje, aby šest poboček na předměstí s velkým počtem souhlasů urychlilo propagaci a poskytlo pohodlnější služby pro širokou veřejnost. Na rozdíl od pilota může vybavení pobočky veřejné bezpečnosti Jianye přijímat žádosti od obyvatel, kteří mají ve městě registrovaný trvalý pobyt. .