Automatický

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty

souhrn

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty-0

 Před několika dny reportéři na základní škole Jianye Road viděli, že škola zobrazuje prominentní socialistické hodnoty jeden po druhém v podobě inkoustových, fotografických a výstavních desek na prominentním místě. Byl ovlivněn vlivem; škola také vedl studenty k používání bulvárních plátků, obrázků,Forma skladby je interpretována z pohledu dítěte. Každá třída má dvě výstavní desky, které vyžadují obsah a výsledky odrážející základní hodnoty socialismu.

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty-1

  Všichni studenti se učí zpívat „Slib století“. Třída sestavuje „Osm etiketu a čtyři ceremonie“ do tleskající písničky.

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty-2

  . . V posledních letech využívá základní škola Jianyelu vědu Koncept rozvoje vede rozvoj školy a praktikuje základní hodnoty socialismu,Pro rozvoj školy byla připojena křídla k vzletu. Přestože se škola nachází na vrcholu farmářského trhu, nepoužila trh se zeleninou jako souřadnice školy.

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty-3

  Místo toho vycházela z regionální kultury školy a využila kampusu ve stylu zahrady v Nanjing k vybudování „generujícího“ náměstí, klepněte na historickou konotaci a ochutnejte školu. Neustále se zlepšujte a postupně se staňte „Nová prestižní škola.

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty-4

  “Základní škola Jianye Road formulovala 13. pětiletý plán„ Externího posilování životního prostředí, interního utváření kvality a vytváření značky školy „generování vzdělání“ “, přičemž aktivně vytvářela školní areál v Nanjingu, úzce se zaměřující na kulturní charakteristiky „generování vzdělání“, nechte koncept „generace“ školy proniknout do všech koutů kampusu.

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty-5

  Škola je místem pro výuku a vzděláváníJe obzvláště důležité kázat a odrážet základní hodnoty socialismu. Za tímto účelem se škola snaží vytvořit atmosféru a snaží se zviditelnit základní hodnoty všude, kdykoli a viditelné aktivity.

Základní škola Jianyelu se stala dobrým člověkem, který vedl studenty-6

  Kromě toho škola také využila festivalů a dalších příležitostí k provedení řady aktivit, aby studenti mohli z aktivit něco získat.

 Například během festivalu Ching Ming se konalo týmové setkání s tématem „Zdědit národního ducha a pokračovat v národní kultuře“, během Festivalu dračích lodí se konala akce „Uvítání festivalu dračích lodí a Recitace Qu Yuan“ byl spuštěn.

  Každý rok na Den otců, Den matek a na dalších festivalech bude škola pořádat aktivity „Děkuji za to, že jste, sdílejte růst“. Nechte studenty během aktivity porozumět vzniku festivalu. Prostřednictvím výměn a diskusí napište vlastní prohlášení o růstu a naučte se růst společně s vděčností.

  Každý září je měsícem „Integrity“ na základní škole Jianye Road.

  Škola bude organizovat třídní setkání zaměřená na poctivost. Děti také pečlivě připraví barevné programy.

Při předvádění svých silných stránek také přesně vysvětlí význam poctivosti a poctivosti důležitost. Náš reportér Zang Shoucheng.