Živobytí

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky

souhrn

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-0

 V tomto ročním období si mnoho občanů, kteří trpí „zimními chorobami“, jako je astma a chronická bronchitida, zvolí terapii „San Fu Tie“. Kromě některých starších pacientů je zde také mnoho mladých úřednických pracovníků a dětí. Mnoho občanů se však rozhodlo koupit „třívoltové samolepky“ online kvůli pracovnímu vytížení.

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-1

  Odborníci připomněli, že „samolepky se třemi volty“I když jej lze „vyléčit v zimě i v létě“, není vhodný pro každého. Nelze zaručit bezpečnost „třívoltových samolepek“ prodávaných online a mohou existovat rizika. Vlastní aplikace není u akupunkturních bodů přesná.

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-2

  a nemoci. Doporučuje se, aby občané šli do běžné nemocnice za lékařským aplikátorem. Včera reportér vyhledal na webu elektronického obchodu „třívoltové samolepky“ a viděl tisíce souvisejících produktů. Měsíční prodej mnoha produktů se „samolepkami se třemi volty“ dosáhl více než 1 000 kusů.

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-3

  Prodejci tvrdili, že použití krabic 3–6 je léčebný postup. Podle hrubého výpočtu jsou minimální náklady na léčebný kurz nižší než 100 juanů. Mnoho obchodů píše v nápadné pozici: „Sanfu Tie se aplikuje na různé akupunkturní body podle různých nemocí a má různé léčebné účinky“ a další související úvody a připomenutí.

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-4

 Pokud jde o hlavní složky drogy, nebylo to podrobně uvedeno. V hodnocení produktu byly recenze kupujících smíšené, někteří zákazníci uváděli, že po zveřejnění bylo snadné spadnout, a někteří měli silné brnění a pálení.

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-5

  „Spotřebitelé nemají žádný způsob, jak zjistit, zda je online nakupování samolepek se třemi volty spolehlivé a že to přinese nepředvídatelné nepříznivé důsledky.

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-6

 “ „Jinling Medical School“Dědic a reprezentativní dědic tradiční čínské medicíny Zhang Jianzhai, nehmotné kulturní dědictví Nanjing, dědic Hou Xiru, hlavní žák lékařské školy Zhang Jianzhai v Čínské republice, a odborník z muzea tradiční čínské medicíny Nanjing Junhetang, řekl novinářům, že běžné nemocniční zdravotní středisko vybírá léky v „tri-fusie“ Je třeba prostudovat předpis léčivých materiálů a akupunkturní body „Sanfu Tie“. Hou Jun uvedl, že stejně jako léčivé materiály používané v přípravku „Sanfu Tie“, vzorce používané na klinikách každé nemocnice nejsou úplně stejné. Pokud bude vzorec nekonzistentní, budou léčivé vlastnosti přirozeně odlišné. “Vzorec léčivého přípravku Sanfu Tie materiály prodávané na internetu jsou nejprve nezkoušitelné.

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-7

 , Nemáme žádný způsob, jak zjistit, jaké druhy léčivých materiálů se používají v sanfu pastě zakoupené online. „Hou Jun řekl, že všechny běžné nemocnice, které provádějí terapii„ San Fu Tie “, jsou v této oblasti léčeny kvalifikovanými a zkušenými lékaři. “ Stejně jako Jun Hetang, téměř každý pacient jednoduše nespraví tři terapie Fu Tie. Jakmile Zveřejnil jsem to, expert diagnostikoval pacienta.

Nanjing „Zimní nemoci a letní léčba“ Horké schůzky-8

  Po diagnostice a dialektice jsem zjistil, o jakou nemoc jde. Pro které akupunkturní body jsou vhodné, by akupunkturní body měly být určeny přijímajícím odborníkem. Výběr akupunkturních bodů má určitý stupeň vedení. Pokud výběr akupunkturních bodů není dobrý, bez ohledu na to, jak dobré akupunkturní body jsou, nebude fungovat.

  „Hou Jun řekl, že pro on-line nakupování„ San Fu Tie “, i když běžní zákazníci mají mapy akupunktů, nemusí být schopni přesně určit akupunkturní body, zejména dva relativně blízké akupunkturní body. Pokud to zveřejníte špatně, nebude to mít žádný účinek.

  Navíc je nejlepší vyrábět léky Tianmoxie k okamžitému použití a online nakupování „Sanfu Paste“ má dlouhou trvanlivost. Může se stát, že byl lék speciálně zpracován, proto se nedoporučuje, abyste si jej sami aplikovali na Domov.

  Náš reportér Liang Ying rozšířil čtení Junhetang's Winter Disease and Summer Treatment Sanfu Paste. Doba léčby je letní slunovrat. Akupunktury budou použity 21. června.

  Po vstupu do Futian,Aplikujte jednou za 10 dní, celkem tedy 4krát.

  Pokud se vám nedaří držet krok s otevřením letního slunovratu, můžete také začít lepit 12.

  července a pokračovat v lepení až do konce. Celkem 4 aplikace během zimního období nemocí a léčebného období. Pavilon Junhetang Zhongshan Adresa: 100 metrů severně od východu 2 ze stanice Zhangfuyuan, linka metra 1, č. 219, Zhongshan South Road, Nanjing.

Dotazy: 84347980.