Technologie

Byla zahájena série vizuálních prací v Nanjing City „Vítejte v 19. Daquan Civil Shooting Nanjing“

souhrn

Byla zahájena série vizuálních prací v Nanjing City „Vítejte v 19. Daquan Civil Shooting Nanjing“

Byla zahájena série vizuálních prací v Nanjing City „Vítejte v 19. Daquan Civil Shooting Nanjing“-0

  Aby bylo možné plně ukázat nové úspěchy Nanjing při budování „silného, ​​prosperujícího, krásného a špičkově vyspělého“ nového Nanjingu od 18.

   národního kongresu Komunistické strany Číny a zahájit novou cestu „dvou shromáždění, jednoho vysokého“ a „Jedna stavba na vysoké úrovni, šest pozoruhodných“ nových úspěchů, energicky vytvářejí vítání Silná atmosféra 19. Národního kongresu Komunistické strany Číny, Nanjingský výbor městské strany Propaganda, Městská federace literárních a uměleckých kruhů, Obecní rada pro výzkum , Nanjing News Media Group,Skupina Nanjing Radio and Television Group spoluorganizovala sérii vizuálních soutěží „Vítejte v 19. výročí civilní střelby Nanjing“ a nyní získává díla od celé společnosti. Tématem této soutěže je „Pět let tvrdé práce“.

   Účastníci jsou vyzváni, aby pomocí fotografií, videa, VR, leteckých snímků a dalších vizuálních prostředků představili celou perspektivu, všestrannost a celou škálu od 18. národního kongresu Komunistické strany Číny.

  Nanjing dosáhl velkých úspěchů při konstrukci nového Nanjingu „Silného, ​​Prosperního, Krásy a vysokého“ a nové cesty „Dva shromáždění a jednoho vysokého“, ukazující duchovní styl pokročilých modelů, odrážející šťastný život a duchovní vyhlídky lidí a energicky prosazovat jádro hodnot socialismu, zpívat hlavní téma milování strany, vlastenectví a socialismu, inspirovat a mobilizovat celé město, aby se úzce spojilo kolem ústředního výboru strany s jádrem soudruha Si Ťin-pchinga,Shromážděte mocné síly, které spolupracují při budování čínského snu.

   V této soutěži jsou tři dílčí akce. Událost 1: Soutěž o vytvoření multimediálního obrazu „New Nanjing · New Image“, shromážděné různé kreativní práce H5, obrazové mikrofilmy (nebo kreativní mikrofilmy) a dronové letecké panoramatické snímky VR, které mohou odrážet osmnáctý ročník strana Obsah úspěchů rozvoje města a publicita obrazu města od začátku;Odráží obsah městské krajiny, turistických atrakcí, krásných vesnic, charakteristických měst a významných stavebních projektů; odrážejí obsah propagace a vzdělávání základních socialistických hodnot; odrážejí obsah kulturního pokroku, blahobytu lidí a sociální harmonie.

   Událost 2: Fotografická soutěž „Like, Focus a Outlook“, shromážděny všechny druhy fotografických děl,Může odrážet téma Nanjing „silné ekonomiky, bohatých lidí, krásného prostředí a vysokého stupně sociální civilizace“, odrážet hlavní stavební projekty Nanjing, významné technologické inovace a projekty obživy klíčových lidí a odrážet nejreprezentativnější městské městské krajiny, charakteristické města a města v každém okrese. Efektivita výstavby krásných vesnic odráží Nanjingovy „pohyblivé postavy“ a „morální modely“Pokročilé a typické styly jako „dobří lidé kolem“ odrážejí šťastný život a dobrého ducha lidí ve městě. Událost 3: Soutěž o příležitostné fotografování mobilních telefonů „Štěstí ty a moje Nanjing Power“, sebrané fotografie nebo krátká videa s mobilními telefony mohou odrážet šťastné a krásné okamžiky výroby a života občanů, podnikání a inovací; odrážejí občany “Obsah obživy lidí jako „učení a výuka“, „práce a příjem“, „zdravá péče“, „péče o seniory“, „bydlení k životu“ a další obsah obživy; odrážejí podnikatelskou inovaci občanů a lepší život; odrážejí město změny a ekonomická prosperita kolem občanů, kulturní prosperita, obsah sociální harmonie; a různé emodži štěstí, šťastné okamžiky zachycené mobilními telefony,Veselé scény a tak dále.

   Každá akce má řadu prvních, druhých a třetích cen, ocenění za vynikající výsledky atd. S maximální cenou 4 000 juanů.

Oceněná díla budou vydána organizátorem. .