Zápas

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty

souhrn

Podle zpravodajské agentury Xinhua byl první přístav v Šanghaji specializující se na obchod s čerstvými vodními živočichy přepravou - rybářský přístav Hengsha u ústí řeky Jang-c 'byl oficiálně otevřen 12. června, přičemž první loď měla přibližně 53 tun čerstvých královských krabů z hluboké moře ruského Dálného východu Staňte se „hostem střihu pásky“. Podle Šanghajské vstupní a výstupní inspekce a karanténní kanceláře je Šanghaj největším určeným přístavem v zemi pro vstup jedlých vodních živočichů.voda

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty-0

  Podle zpravodajské agentury Xinhua byl první přístav v Šanghaji specializující se na obchod s čerstvými vodními živočichy přepravou - rybářský přístav Hengsha u ústí řeky Jang-c 'byl oficiálně otevřen 12. června, přičemž první loď měla přibližně 53 tun čerstvých královských krabů z hluboké moře ruského Dálného východu Staňte se „hostem střihu pásky“. Podle Šanghajské vstupní a výstupní inspekce a karanténní kanceláře je Šanghaj největším určeným přístavem v zemi pro vstup jedlých vodních živočichů.

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty-1

  Dovoz vodních živočichů tvoří více než polovinu země.

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty-2

  Šanghaj a okolní delta řeky Yangtze jsou také důležitými trhy spotřeby vodních produktů v zemi. Avšak kvůli podmínkám nebyl přístav v Šanghaji po mnoho let schopen dovážet z lodi čerstvé vodní živočichy. Vezměte si jako příklad čerstvé vodní produkty z vodních ploch ruských Dálného východu o vysoké zeměpisné šířce a hlubokých vodách. V minulosti bylo nutné vstupovat na trh v Šanghaji letecky nebo přes DalianTranzit v rybářských přístavech, jako je Qingdao, a poté doprava do Šanghaje vozidly, což trvá dlouhou dobu, vysoké náklady a vysoký tlak na obrat kapitálu.

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty-3

   Za účelem dalšího rozšíření obchodního prostoru čerstvých a živých vodních živočichů přepravou v přístavu v Šanghaji a lepší přizpůsobení potřebám domácí spotřeby provedla Šanghajská vstupní a výstupní inspekce a karanténní úřad rybářský přístav Hengsha, aby investoval do výstavby dočasného zadržování vodních živočichů bazény o rozloze více než 2 500 metrů čtverečních. Je vybaven cirkulací mořské vody, regulací teploty, provzdušňovacím zařízením a souvisejícím technickým personálem a nedávno byl schválen pro určenou kvalifikaci přístavu. Za účelem zajištění míry přežití vodních živočichů zavedla šanghajská vstupní a výstupní inspekční a karanténní kancelář mechanismus rychlého celního odbavení „pokročilé kontroly, kontroly příjezdu nákladu a rychlého uvolnění“, aby se otevřely “„Zelený kanál“.

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty-4

   Předpokládá se, že po dokončení rybářského přístavu Hengsha přistane více dovážených čerstvých vodních produktů v Šanghaji a na trhu delty řeky Yangtze prostřednictvím přepravních kanálů, aby konkurovaly dovozu vzduchu.

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty-5

   Krevety a kraby dodávané z ruského Vladivostoku Vysoce kvalitní mořské plody, jako jsou korýši, ryby atd.

Byl otevřen první šanghajský přepravní přístav pro čerstvé a živé vodní produkty-6

, Mohou dorazit do Šanghaje přibližně po 6 dnech přepravy. .