Internet

Gome postaví stovky VR divadel

souhrn

Pekingský komerční den (reportér Wu Wenzhi a Wang Weiyi) se nový maloobchod společnosti Gome zrychluje. 12. června se reportér dozvěděl, že první profesionální VR kino na světě bylo usazeno v obchodě Dazhong Electric Beijing Madian Store pod Gome. Guo Jun, senior viceprezident společnosti Gome, uvedl, že dokončení divadla VR se stalo průlomem pro nový maloobchod společnosti Gome. Navíc Gome řekl:V budoucnu bude postaveno 100 divadel VR

Gome postaví stovky VR divadel

Gome postaví stovky VR divadel-0

  Pekingský komerční den (reportér Wu Wenzhi a Wang Weiyi) se nový maloobchod společnosti Gome zrychluje. 12. června se reportér dozvěděl, že první profesionální VR kino na světě bylo usazeno v obchodě Dazhong Electric Beijing Madian Store pod Gome. Guo Jun, senior viceprezident společnosti Gome, uvedl, že dokončení divadla VR se stalo průlomem pro nový maloobchod společnosti Gome.

Gome postaví stovky VR divadel-1

   Navíc Gome řekl:V budoucnu bude postaveno 100 divadel VR.

Gome postaví stovky VR divadel-2

   Uvádí se, že divadlo Gome VR bylo dokončeno po dobu jednoho roku a na návrhu a konstrukci se podílelo společně 12 národních zaměstnanců o rozloze téměř 300 metrů čtverečních. V každodenním provozu přijme divadlo VR model provozu „časový prodej“ na 30 juanů za hodinu. Spotřebitelé mohou realizovat nejen sledování VR,Hry VR mohou také organizovat setkání příbuzných a přátel, provádět akademické salony, zažít 3D tisk atd.

Gome postaví stovky VR divadel-3

   Již v prosinci loňského roku Guo Jun veřejně prohlásil, že Gomeovo VR kino bude představeno v kamenných obchodech Gome v Pekingu, Shenyangu, Dalian a Shenzhenu. Uvádí se, že Gome má téměř 1 700 offline obchodů po celé zemi. Wang Junzhou, prezident společnosti Gome Electric tomu věříV koncepci nového maloobchodu je kromě online a offline integrace nejdůležitější věcí hodnotová rekonstrukce kamenných obchodů. Spotřeba scény a zážitková spotřeba jsou klíčem k udržitelnému a zdravému rozvoji fyzického maloobchodu.

Gome postaví stovky VR divadel-4

   Relevantní data ukazují, že složená roční míra růstu virtuální reality na čínském trhu v příštích pěti letech dosáhne přibližně 130% a celkový počet zobrazovacích zařízení umístěných na hlavě VR dosáhne 85,9 milionu.

Gome postaví stovky VR divadel-5

  V budoucnu, s neustálým rozvojem průmyslu VR, se interaktivní VR stane důležitým zábavním projektem pro mladé lidi. Filmy VR nejen uspokojí zvědavost mladých lidí na technologii, ale také odpovídají makro-spotřebě pozadí rostoucího podílu poptávka po zábavě ve struktuře spotřeby.

Gome postaví stovky VR divadel-6

Tento krok podpoří zvýšení provozu zákazníků v obchodech Gome a způsobí lepkavější spotřebu. Nebo bude hrát roli při zvyšování ročního výkonu do určité míry. .