Válečný

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings

souhrn

Yang Jun rezignoval na pozici nevýkonného ředitele banky Chongqing a výkonného ředitele a další funkce převzal Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings. Za účelem zaplnění volného místa správní rada společnosti přezkoumala a schválila návrh na jmenování Tang Xiaodonga nevýkonným ředitelem banky atd.

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings-0

 Yang Jun rezignoval na pozici nevýkonného ředitele banky Chongqing a výkonného ředitele a další funkce převzal Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings. Aby bylo možné uvolnit volné místo, představenstvo společnosti přezkoumalo a schválilo návrh na jmenování Tang Xiaodonga nevýkonným ředitelem banky. Uvádí se, že Tang Xiaodong slouží jako prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings Co. , Ltd.

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings-1

  a dalších pozic. Podle oznámení, dne 22. srpna 2018, představenstvo společnosti Chongqing Bank Co.

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings-2

 , Ltd. dostalo rezignaci Yang Jun a rezignoval jako nevýkonný ředitel banky kvůli pracovním úpravám a také dalším důvodům jako člen výboru pro strategii, výboru pro odměňování a hodnocení a nominačního výboru představenstva. A vstoupí v platnost 22.

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings-3

  srpna 2018. Aby bylo možné uvolnit volné místo po rezignaci pana Yanga, jak je uvedeno výše, představenstvo zvážilo a schválilo jmenování Tanga Siao-tunga nevýkonným ředitelem banky, jako člena společnosti, dne 22. srpna 2018.

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings-4

  strategický výbor, výbor pro odměňování a hodnocení a nominační výbor představenstva. Jmenování musí schválit akcionáři Banky na valné hromadě. Kromě toho musí být kvalifikace společnosti Tang Xiaodong nahlášena ke kontrole Chongqing Supervision Bureau Čínské bankovní regulační komise.

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings-5

  Podle informací zveřejněných Bank of Chongqing je Tang Xiaodong, 48 let, v současné době prezidentem společnosti Chongqing Lifan Holdings Co. , Ltd. , ředitelem společnosti Lifan Industry (Group) Co. , Ltd.

Yang Jun rezignuje na pozici ředitele banky Chongqing a Tang Xiaodong, prezident společnosti Chongqing Lifan Holdings-6

 , ředitelem společnosti Chongqing Lifan Finance Co.

  , Ltd.

 , ředitel společnosti Lifan Financial Leasing (Shanghai) Co. , Ltd. ,Ředitel společnosti Chengdu Mobao Internet Technology Co. , Ltd.

 , Shanghai Zhongke Lifan Electric Vehicle Co. , Ltd. a Haibride (Chongqing) Automotive Power Control System Co.

 , Ltd.

a dalších pozic. Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Yang Jun Tang Xiaodong Chongqing Bank Horké doporučení Odložit veřejný účet Sina Finance na nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí po dobu 24 hodin,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).