Majetek

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru

souhrn

Reportér Securities Times Ma Chuanmao je prázdný téměř osm měsíců a banka Huishang, která je kótována v Hongkongu, konečně zavedla nového prezidenta. Reportér Securities Times byl informován, že včera uspořádala Huishang Bank setkání manažerů na střední a vyšší úrovni a organizační oddělení výboru provinční strany provincie Anhui oznámilo své rozhodnutí o jmenování prezidenta banky. Prezidentem byl jmenován Zhang Renfu, současný zástupce tajemníka stranického výboru, předseda dozorčí rady a tajemník disciplinární komise banky.Reportér byl navíc informován, že tentokrát

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-0

 Reportér Securities Times Ma Chuanmao je prázdný téměř osm měsíců a banka Huishang, která je kótována v Hongkongu, konečně zavedla nového prezidenta. Reportér Securities Times byl informován, že včera uspořádala Huishang Bank setkání manažerů na střední a vyšší úrovni a organizační oddělení výboru provinční strany provincie Anhui oznámilo své rozhodnutí o jmenování prezidenta banky. Prezidentem byl jmenován Zhang Renfu, současný zástupce tajemníka stranického výboru, předseda dozorčí rady a tajemník disciplinární komise banky. Reportér byl navíc informován, že organizační odbor zemského výboru strany také na schůzce oznámil jmenování nového předsedy dozorčí rady banky.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-1

  Zhang Youqi, současný viceprezident banky Huishang odpovědný za podnikání společnosti, byl jmenován předsedou banky v dozorčí radě.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-2

  Nový prezident: Práce je přísná. Na konci června vydal organizační odbor výboru provinční strany provincie Anhui oznámení o kontrole kádrů v bance Huishang a zveřejnil Zhang Renfu, kandidáta na prezidenta bance Huishang. Veřejné informace ukazují, že 56letý Zhang Renfu nastoupil do banky Huishang v prosinci 2005 a v současné době je zástupcem tajemníka stranického výboru, předsedou dozorčí rady a tajemníkem Komise pro kázeňskou kontrolu banky Huishang.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-3

  Působil jako výkonný ředitel banky Huishang, zástupce ředitele styčného úřadu generálního úřadu provinční vlády Anhui, vyšetřovatel třetí kanceláře tajemníka, zástupce ředitele páté kanceláře, zástupce ředitele kanceláře tajemníka a zástupce ředitele druhá sekretářka,Zástupce ředitele finančního úřadu provinční vlády Anhui a předsedal práci. Zasvěcený z banky Huishang uvedl, že je „relativně vážný a jeho práce je docela přísná.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-4

 “ „Tajemník Zhang měl dříve na starosti práci dozorčí rady a disciplinární komise. Tento styl může také souviset s jeho předchozí vládní prací.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-5

  zkušenosti a správa v bance. V souvislosti s oborem musíte začít podnikat po převodu na prezidenta. Může dojít ke změnám ve stylu. Podle rozhovorů s reportéry z Securities Times většinu lidí v bance toto jmenování „nepřekvapilo.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-6

 “ Je zřejmé, že během neobsazenosti prezidenta se více spekuluje o postu prezidenta nebo od předsedy dozorčí rada Zhang Renfu a viceprezident. Gao Guangcheng byl povýšen a jmenován: „Ostatní kandidáti nemusí být vhodní pro věk. Nebo je hodnocení stranického výboru relativně nízké. "Vrcholový manažerský tým je v zásadě kompletní.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-7

  Ve skutečnosti je místo prezidenta banky Huishang neobsazeno téměř 8 měsíců. Začátkem prosince 2017, poté, co bývalý předseda Li Hongming rezignoval z banky, jej převzal bývalý prezident Wu Xuemin jako předseda představenstva. A vykonávat povinnosti prezidenta jeho jménem. S příchodem prezidenta bude tým vrcholového vedení banky Huishang Bank v zásadě kompletní.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-8

 Kromě předsedy a prezidenta jsou současnými dvěma viceprezidenty banky 59letý Ci Yaping a 54letý Gao Guangcheng. Kromě toho organizační oddělení zemského výboru strany již dříve vydalo kádr publicita inspekce a bývalý asistent prezidenta banky Huishang Yi Feng Xia Min, asistent prezidenta a prezidenta pobočky Hefei, má v úmyslu být povýšen na viceprezidenta banky. V současné době nejsou dividendy mnoha viceprezidentů oficiálně objasněny. 8.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-9

  února letošního roku také banka uspořádala celobankovní setkání vedoucích k volbě 7 vedoucích pracovníků v bance prostřednictvím voleb, včetně finančního ředitele, ředitele pro dodržování rizik, ředitele investic a správy majetku, ředitele retailového bankovnictví, ředitele korporátního bankovnictví atd. Výkonné pozice, které ještě nikdy nebyly vytvořeny. Reportér Securities Times zjistil, že poté, co se Zhang Renfu stal prezidentem,Organizační odbor provinčního stranického výboru oznámil, že předsedou dozorčí rady převezme současný viceprezident banky Huishang Zhang Youqi, který dříve měl na starosti korporátní obchodní sektor banky.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-10

  Podle výroční zprávy banky Huishang Bank Zhang Youqi do banky nastoupil v prosinci 2005. V současné době je viceprezidentem banky a místopředsedou Chery Huiyin Auto Finance.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-11

  Jednou pracoval v pobočce Anhui Čínské lidové banky.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-12

 Býval viceprezidentem pobočky Hefei v Everbright Bank, předsedou úvěrového družstva Tongling City, prezidentem pobočky Huishang Bank Tongling, generálním ředitelem a tajemníkem představenstva obchodního oddělení a oddělení institucionálního řízení. Veřejné informace ukazují, že Huishang Bank je první regionální obchodní akciová banka v zemi založená společnou reorganizací městských komerčních bank a městských úvěrových družstev.

Byl vybrán prezident banky Huishang a prezidentem se stane Zhang Renfu, zástupce tajemníka stranického výboru-13

 Plán 6 + 7 "byl sloučen a vytvořen a formálně byl vytvořen v prosinci 2005. V listopadu 2013 byla banka Huishang Bank uvedena v Hongkongu a byla to třetí místní malá a střední banka na pevnině, která byla uvedena v Hong Kongu. Banka Huishang po zařazení na seznam pokračuje v rychlém rozvoji.

  Podle předchozích zpráv banky aktiva banky začátkem listopadu loňského roku překročila jeden bilion.

 Staňte se pátou městskou komerční bankou v zemi s aktivy přesahujícími jeden bilion juanů. Ke konci prvního čtvrtletí letošního roku činila aktiva banky 900 miliard juanů a banka v prvním čtvrtletí dosáhla čistého zisku 2,27 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 9,6%.

Zodpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).