Počítač

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%

souhrn

China Net Finance, 22. srpna (Reporter Hu Aishan) Nedávno oznámily své výsledky v první polovině roku dvě místní podnikové banky v provincii Šan-tung. Yuncheng Rural Commercial Bank dosáhla v první polovině roku 2018 čistého zisku 12,19 milionů juanů, což je méně než polovina z 26,38 milionů juanů ve stejném období loňského roku. Výkon laické komerční banky také není optimistický. Čistý zisk banky v první polovině roku činil 275 milionů juanů.Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-0

  China Net Finance, 22. srpna (Reporter Hu Aishan) Nedávno oznámily své výsledky v první polovině roku dvě místní podnikové banky v provincii Šan-tung. Yuncheng Rural Commercial Bank dosáhla v první polovině roku 2018 čistého zisku 12,19 milionů juanů, což je méně než polovina z 26,38 milionů juanů ve stejném období loňského roku.

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-1

   Výkon laické komerční banky také není optimistický. Čistý zisk banky v první polovině roku činil 275 milionů juanů.

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-2

  To je pokles o 16% oproti stejnému období loňského roku. Pokud jde o kvalitu aktiv. Ke konci června 2018 činil zůstatek nesplácených úvěrů Lay Commercial Bank 1,76 miliardy juanů a poměr nesplácených úvěrů činil 3,30%, což je nárůst o 476 milionů juanů a 0,38 procentního bodu za stejné období předchozího rok. Stojí za zmínku, že došlo také k výraznému nárůstu zvláštních úvěrů banky.

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-3

   Na konci června činil zůstatek zvláštních úvěrů 16. 4,2 miliardy juanů se ve stejném období loňského roku zvýšilo o 429 milionů juanů, což naznačuje, že její nesplácené půjčky ještě nedosáhly vrcholu. Ke konci června 2018 činila celková aktiva banky Laiyang na konci vykazovaného období 110,5 miliardy juanů, což patřilo malým a středním městským obchodním bankám. Naproti tomu celková aktiva Yuncheng Rural Commercial Bank činí pouze 26,048 miliardy juanů.

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-4

   Neúplné statistiky ukazují, že šest venkovských komerčních bank v mé zemi bylo od začátku letošního roku sníženo. Čtyři z nich se nacházejí v provincii Šan-tung.

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-5

   V lednu byl ratingový výhled obchodní banky Shandong Wulian Rural Commercial Bank upraven ze stabilního na negativní ze strany China Chengxin International; v květnu byl hlavní úvěrový rating venkovské obchodní banky Shandong Guangrao snížen ze strany Oriental Jincheng z AA na A + a ratingový výhled byl záporný; Červenec, hlavní úvěrový rating Zouping Rural Commercial Bank byl snížen na A + společností Oriental Jincheng, s negativním výhledem na rating;Na konci července snížil China Chengxin International úvěrový rating Weihai Rural Commercial Bank z AA- na A +. Při snižování ratingu Zouping Rural Commercial Bank společnost Oriental Jincheng zdůraznila: „Vzhledem k neustálému vystavování regionálních úvěrových rizik úvěrové selhání banky nadále rostou, poměr krytí rezerv je pod regulačními požadavky a kvalita aktiv je výrazně Když Čína Chengxin snížila rating Weihai Rural Commercial Bank. Uveďte stejný důvod,To znamená, že od roku 2017 pokles regionální ekonomiky odhalil místní úvěrová rizika, zejména u podnikových půjček. V první polovině letošního roku nebyla celková výkonnost malých a středních podnikových finančních institucí v Shandongu uspokojivá.

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-6

   Podle údajů poskytnutých regulačním úřadem v Shandongu činil v první polovině roku 2018 zůstatek nesplácených půjček malých a středních podnikových finančních institucí v jurisdikci Shandongu 782. 800 milionů juanů, což je nárůst od začátku roku o 19,16 miliardy juanů, a poměr nesplácených úvěrů činil 4,33%, což je nárůst o 0,79 procentního bodu od začátku roku. Výše uvedené instituce dosáhly celkového zisku 13,75 miliardy juanů, což je meziroční pokles o 350 milionů juanů.

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-7

   Na konci prvního pololetí činila návratnost aktiv 0,77%, což je nárůst o 0,15 procentního bodu od začátku roku. Odpovědný redaktor: Yang Qun. Klíčová slova článku: Stanovuje sazbu NPL komerční banky. Yuncheng Žhavá doporučení Odložte oficiální účet Sina Finance na 24hodinové vysílání nejnovějších finančních informací a videí.

Zisk Yuncheng Rural Commercial Bank byl v první polovině roku snížen, poměr NPL Lai Commercial Bank vzrostl na 3,3%-8

Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).