Domácí

Dálnice Wanli se otevírá do provozu na konci roku ve Wanzhou, 40 minut do Lichuan

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Luo Yongpan Chongqing Commercial Daily News Podle Chongqing Express Group bude dálnice z Wanzhou, Chongqing do Lichuan, Hubei dokončena a uvedena do provozu do konce tohoto roku. Do té doby se cesta z Wanzhou do Lichuan nebo Sumadang zkrátí ze 2 hodin na 40 minut. Úsek Chongqing začíná od dálnice Wanli (úsek Chongqing) o celkové délce 52 kilometrů

Dálnice Wanli se otevírá do provozu na konci roku ve Wanzhou, 40 minut do Lichuan

Dálnice Wanli se otevírá do provozu na konci roku ve Wanzhou, 40 minut do Lichuan-0

  Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Luo Yongpan Chongqing Commercial Daily News Podle Chongqing Express Group bude dálnice z Wanzhou, Chongqing do Lichuan, Hubei dokončena a uvedena do provozu do konce tohoto roku. Do té doby se cesta z Wanzhou do Lichuan nebo Sumadang zkrátí ze 2 hodin na 40 minut. Část Chongqing na dálnici Wanli (část Chongqing) o celkové délce 52 kilometrů začíná od Maanshi ve městě Xiongjia, severovýchodně od města Wanzhou. Končí v průsmyku Tianjiaya na křižovatce Chongqing a Hubei s celkovou délkou 52 kilometrů, obousměrným čtyřproudovým pruhem a konstrukční rychlostí 80 km / h.

Dálnice Wanli se otevírá do provozu na konci roku ve Wanzhou, 40 minut do Lichuan-1

   Mezi nimi je Luma Yangtze River Bridge klíčovým projektem řízení celé trati, s hlavním rozpětím 1050 metrů a celkovou délkou 2030 metrů, s 480 metry přístupových mostů na každé straně. Po dokončení bude most přes řeku Luma Yangtze visutý most s největším rozpětím v oblasti přehrady Tři soutěsky. Je to také největší most s jedním polem v Chongqing.

Dálnice Wanli se otevírá do provozu na konci roku ve Wanzhou, 40 minut do Lichuan-2

   Přispělo více než 600 000 škol na trase. Má se za to, že geologická stavba podél dálnice Wanli je složitá, což je v současnosti nejobtížnější dálnice ve výstavbě v Chongqing, a rizikový faktor je dokonce 6 až 7krát vyšší než u ostatních rychlostních silnic.

Dálnice Wanli se otevírá do provozu na konci roku ve Wanzhou, 40 minut do Lichuan-3

   Pro blaho lidí na trase vytvořte dobrou ekologii silnic a pozemků. Projektová skupina Wanli Wanda Company v kombinaci s potřebami plánování venkovské silniční sítě na trase,Prodloužení přístupových cest ke stavbě na 120 kilometrů, přidání 18 venkovských silnic a organizace a koordinace všech stran zapojených do výstavby za účelem provádění darovacích aktivit, přičemž kumulativně darovalo více než 600 000 juanů školám v horských oblastech podél trasy.

Dálnice Wanli se otevírá do provozu na konci roku ve Wanzhou, 40 minut do Lichuan-4

   Dokončení Wanzhou za 40 minut po dálnici Sumadang Wanli Expressway podpoří ekonomické, politické a kulturní výměny mezi třemi provinciemi Chongqing, Hubei a Sichuan a podpoří ekonomický rozvoj rozvojové zóny ekologické ochrany severovýchodního Chongqing. Pro Wanzhou vylepšila dálnice Wanli rychlostní síť v okrese Wanzhou a vytvořila dálnici s vnějším okruhem, což vede k dalšímu otevření městské struktury, podpoře sociálního a ekonomického rozvoje Wanzhou a zlepšení výroby a života lidí v Wanzhou.

Dálnice Wanli se otevírá do provozu na konci roku ve Wanzhou, 40 minut do Lichuan-5

, Cesta k bohatství. Po zahájení provozu mohou občané, kteří jedou z Wanzhou do Sumadangu, aby unikli letnímu horku, během jízdy téměř dosáhnou vysoké rychlosti. Časová náročnost byla také snížena ze 2 hodin na 40 minut. .