Majetek

Byl založen dětský klub poezie Shaanxi

souhrn

Byl založen dětský klub poezie Shaanxi

Byl založen dětský klub poezie Shaanxi-0

  Ráno 9. června se v první škole Fengxi New City v okrese Xixian New úspěšně konalo inaugurační setkání dětské společnosti pro poezii společnosti provincie Shaanxi a básnické recitační setkání dětské školy „Poetic Fenxi Charm First School“. Tabuli společně představili Wang Hai, místopředseda Asociace provinčních spisovatelů, a Zong Zhenlong, místopředseda Provinční společnosti poezie.

Byl založen dětský klub poezie Shaanxi-1

   Zong Zhenlong, viceprezident společnosti Shaanxi Poetry Society, uvedl, že Provinční společnost poezie vždy přikládala vzdělávání poezie velký význam. Shaanxi dětská společnost poezie je sekundární organizace vedená provinční společností poezie Shaanxi. Zřízení Klubu dětské poezie rozšíří tradiční kulturu na základních a středních školách v provincii a představí dětem vynikající básně a moderní básně.

Byl založen dětský klub poezie Shaanxi-2

   Podle zpráv bude Klub poezie dětí Shaanxi prozkoumávat tvorbu dětské poezie a vzdělávání poezie prostřednictvím pořádání Soutěže dětí v poezii Shaanxi,Prohlídky poetických studií, přednášky o poezii, recitace a další barevné aktivity, úprava bulvárního bulváru „Tang Xiaoshi“, vydávání obrázkových knížek pro děti poezie a dalších publikací, procvičování tvůrčích schopností a myšlení dětí a pozývání odborníků na dětskou poezii jako základní a střední školu v první linii učitelé jazyků Provádějte školení v oblasti poezie. Abychom lépe propagovali dětské básně, v posledních dnechKlub dětské poezie Shaanxi přijme bezplatné členy pro studenty, kteří milují poezii a moderní poezii na základních a středních školách v provincii, i pro ty, kteří milují recitaci poezie. Zároveň je zaměřen na školy a organizace, které mají určité zkušenosti s výukou poezie a atmosféru výuky poezie v provincii, které mohou po dlouhou dobu uskutečňovat poezii za účelem vytváření tvůrčích základen.

Byl založen dětský klub poezie Shaanxi-3

Na slavnostním zahájení slavili učitelé a studenti školy Fengxi New Town No. 1 School v Xixian New District tance,Recitace a další barevné formy ukázaly hostům a rodičům studentů dětské básně vytvořené samotnými dětmi. .