Obchodní

Účast obyvatel na efektu „hodnocení“ dohledu je zveřejněna na vývěsce

souhrn

Chongqing Commercial Daily - hlavní reportér upstreamových financí Zheng You Chongqing Commercial Daily News Včera ráno na Dayan Community Plaza, Yuejin Village Street, okres Dadukou, pod dohledem obyvatel, Wan Ping, ředitel výboru sousedství, umístil červenou nálepku představující „dokončeno“, zveřejněno na nástěnce projektu obživy komunity v roce 2017, což naznačuje, že projekt obživy komunity v letošním roce dokončil další

Účast obyvatel na efektu „hodnocení“ dohledu je zveřejněna na vývěsce

Účast obyvatel na efektu „hodnocení“ dohledu je zveřejněna na vývěsce-0

  Chongqing Commercial Daily - hlavní reportér upstreamových financí Zheng You Chongqing Commercial Daily News Včera ráno na Dayan Community Plaza, Yuejin Village Street, okres Dadukou, pod dohledem obyvatel, Wan Ping, ředitel výboru sousedství, umístil červenou nálepku představující „dokončeno“, zveřejněno na nástěnce projektu obživy komunity v roce 2017, což naznačuje, že komunita letos dokončila další projekt obživy. Uvádí se, že s cílem plně využít práva obyvatel zúčastnit se, vědět a dohlížet na to se komunita Dajan rozhodla iniciativně „ukázat“ obyvatelům 16 položek ročních údajů o živobytí. Reportér na nástěnce viděl, že projekty obživy komunity v letošním roce zahrnují zpevnění půdy, instalaci zábradlí, renovaci květinových stojanů, přidání fitness vybavení, malování stěn, renovaci svahů,Vyměňte odpadkový koš atd.

Účast obyvatel na efektu „hodnocení“ dohledu je zveřejněna na vývěsce-1

   Vedle každého projektu je sloupec „Stav propagace“, ty, které byly dokončeny, jsou vyvěšeny červenými nálepkami, ty, které jsou implementovány, jsou vyvěšeny modrými nálepkami a zbytek ještě není spuštěn. „Tato vývěska je dobře organizovaná.

Účast obyvatel na efektu „hodnocení“ dohledu je zveřejněna na vývěsce-2

   Ukazuje všechny praktické věci, které je třeba v průběhu roku udělat, a co je třeba udělat v několika budovách a jednotkách, je na první pohled jasné. Vidím jasně, i když jsem toho moc nečetl.

Účast obyvatel na efektu „hodnocení“ dohledu je zveřejněna na vývěsce-3

„Tchýně rezidentní Liu to novinářům s uspokojením řekla. .