Internet

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Tan Ke Intern Hu Xiaoqing Chongqing Commercial Daily Zprávy z Chongqing Commercial Daily, kam mají občané uniknout z tepla a které projekty chlazení budou v letošním roce otevřeny? Včera se reportér dozvěděl z projektu Chongqing People's Air Defense Project briefing s novinkami. Od 12. června otevře 19 okresů a okresů Chongqing 96 protileteckých krytů,

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek-0

  V okrese Yuzhong si občané užívají chladu a volného času na místech protivzdušné obrany. Fotografie reportéra Zou Fei (datová mapa) Chongqing Commercial Daily-Upstream finanční reportér Tan Ke a stážista Hu Xiaoqing Chongqing Commercial Daily News, kam mohou občané v horkém létě uniknout z horka a které chladicí projekty jsou otevřeny letos? Včera reportéři dostali v pohodě projekt civilní protivzdušné obrany Chongqing, který jsem se dozvěděl na briefingu pracovních zpráv,Od 12. června otevře 19 okresů a okresů v Chongqingu 96 protileteckých krytů, podzemních skladovacích zařízení a dalších projektů civilní protivzdušné obrany jako ochlazovacích míst pro občany k úniku z letního vedra.

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek-1

   V letošním roce město poskytlo občanům téměř 37 000 metrů čtverečních chladicího prostoru, který pojme 15 000 lidí, aby unikli z tepla současně. Pijte čaj zdarma.

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek-2

   Podle zpráv bude projekt civilní protivzdušné obrany otevřen od 12. letošního roku. Očekává se, že celkem 100 dní do 22. září bude sloužit více než milionu lidí.

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek-3

   Ve srovnání s loňským rokem bylo přidáno pět nových chladicích míst v Jiangbei, Nan'an, Qijiang, Wansheng a dalších místech. Existují určitá potenciální bezpečnostní rizika, nebo 10 chladicích míst v sedmi okresech a krajích v rámci plánu městské výstavby již letos nebude otevřeno.

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek-4

   Oddělení civilní protivzdušné obrany slíbilo, že každé chladné místo poskytne dostatek čaje,Aby bylo možné uspokojit potřeby více lidí, aby si co nejvíce užili zimu, je třeba za podmínek nachlazení vybavit potřebné léky na prevenci úpalu.

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek-5

   Rozumí se, že Úřad civilní obrany Chongqing uspořádá Účet civilizace mládeže zdravotnického systému a dobrovolníky psychologické adaptace k provádění bezplatných konzultací, psychologických konzultací a dalších činností v oblasti veřejného blaha. Nejen, že si můžete odpočinout a užít si chládek v letním projektu,Při navazování přátelství se svobodnými muži a ženami není zpoždění. Na každém skvělém místě je zřízen „Koutek pro manželství a přátelství mládeže“, který shromažďuje informace o svobodných profesionálních mladých lidech, a konají se speciální aktivity pro mladé přátele. Úřad civilní obrany se rovněž spojí s městskou federací žen, aby provedly „Diligentní a šetrné vedení domácnosti, nízkouhlíkové hospodářství a ochranu životního prostředí“ a „Zelenou do rodiny“„Tipy pro život“ a další propagační aktivity a zřídil „Třídu znalostí o letní bezpečnosti“ pro děti a zákonné zástupce.

96 skvělých míst vás zve na čaj, chatování a poslech přednášek-6

„Odborníci na život“ pozvaní Federací žen budou také přímo na místě provádět výuku pletení a řezání papíru, aby si občané mohli užít barevný život v teple. .