Přírodní

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna

souhrn

Dějiště tiskové konference 6. festivalu kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar. Tianshan Net News (fotografická zpráva reportéra Zhai Wenjie a korespondenta Duana Susu) 12. června se reportér z tiskové konference 6. kulturního festivalu cestovního ruchu Beiting v okrese Jimsar v Sin-ťiangu dozvěděl, že 6. srpna se koná festival kulturního cestovního ruchu 18. Bude se konat v Jimsar County do 20. dne.Podle zpráv, v 3-denní North Court

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna-0

  Dějiště tiskové konference 6.

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna-1

   festivalu kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar.

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna-2

   Tianshan Net News (fotografická zpráva reportéra Zhai Wenjie a korespondenta Duana Susu) 12. června se reportér z tiskové konference 6. kulturního festivalu cestovního ruchu Beiting v okrese Jimsar v Sin-ťiangu dozvěděl, že 6.

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna-3

   srpna se koná festival kulturního cestovního ruchu 18.

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna-4

   Bude se konat v Jimsar County do 20. dne. Podle zpráv se během třídenního festivalu kulturní turistiky Beiting budou postupně konat aktivity, jako je výstava domů, autosalon, výstava zemědělských produktů a moje podpora výběru hvězd Beiting-Beiting Star. Vrcholem koncertního festivalu superhvězd Beiting Cultural Turismus „Legenda o Silk Road Beiting King“ bude také 18.

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna-5

   srpna. Okres Jimsar má hluboké historické a kulturní dědictví,Přírodní podmínky jsou vynikající, se slavnými scénickými místy, jako jsou Beiting Old City, Cheshi Ancient Road, tisíce jeskyní Buddhy a horké prameny Guhai. V posledních letech okres Jimsar urychlil transformaci a rozvoj odvětví cestovního ruchu a postupně se zlepšovaly prvky cestovního ruchu jako „jídlo, ubytování, doprava, cestování, nakupování a zábava“, které mohou uspokojit potřeby turistů v oblasti spotřeby různých úrovní.

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna-6

   V roce 2016 kraj Jimsar přijal 200 domácích i zahraničních turistů. 90 000 osob-krát, což je meziroční nárůst o 11,49%, realizace výnosů z cestovního ruchu ve výši 1,909 miliardy juanů, což je meziroční nárůst o 21,74% Shi Dongbing, tajemník skupiny pro vedení strany a náměstek ředitele úřadu pro kulturu, sport, cestovní ruch, rozhlas, film a televizi v okrese Jimsar řekl: „Doufám, že prostřednictvím tohoto Festivalu kulturního cestovního ruchu Beiting přijde na Jimsar více lidí místní zvyky a ochutnejte lahodná místa.

6. festival kulturní turistiky Beiting v okrese Jimsar se bude konat 18. srpna-7

občerstvení,Podporovat počet turistů přijatých v tomto roce na více než 2 miliony a celkové příjmy z cestovního ruchu na více než 3,4 miliardy juanů. ".