Automatický

Zachyceného řidiče zachránil hasič, když ho v deštivém dni zasáhla zatáčka, když okupoval silnici.

souhrn

Obchodní zpravodaj Čchung-čching, hlavní zpravodaj pro upstreamové finance Zheng You Čchung-čching Obchodní denní zprávy, včera ráno, na cestě do ulice Longwang z města Fuxing, okres Beibei, došlo k dopravní nehodě s dodávkou. Levá noha řidiče byla zaseknutá mezi spojkovým pedálem a brzdový pedál vozidla. Naštěstí hasiči a vojáci jurisdikce dorazili včas po přijetí policie a úspěšně ho zachránili a poslali k lékaři pomocí hydraulických záchranných nástrojů.

Zachyceného řidiče zachránil hasič, když ho v deštivém dni zasáhla zatáčka, když okupoval silnici.

Zachyceného řidiče zachránil hasič, když ho v deštivém dni zasáhla zatáčka, když okupoval silnici.-0

  Obchodní zpravodaj Čchung-čching, hlavní zpravodaj pro upstreamové finance Zheng You Čchung-čching Obchodní denní zprávy, včera ráno, na cestě do ulice Longwang z města Fuxing, okres Beibei, došlo k dopravní nehodě s dodávkou.

Zachyceného řidiče zachránil hasič, když ho v deštivém dni zasáhla zatáčka, když okupoval silnici.-1

   Levá noha řidiče byla zaseknutá mezi spojkovým pedálem a brzdový pedál vozidla. Naštěstí hasiči a vojáci jurisdikce dorazili včas po přijetí policie a úspěšně ho zachránili a poslali k lékaři pomocí hydraulických záchranných nástrojů. Včera v 8:47 ráno šli důstojníci a vojáci hasičské eskadry Yunfeng bezprostředně po obdržení poplachu. Po potvrzení policejní situace policisté a vojáci pomocí hydraulických záchranných nástrojů jej úspěšně zachránili a po 10 minutách záchranné služby jej poslali k lékaři.

Zachyceného řidiče zachránil hasič, když ho v deštivém dni zasáhla zatáčka, když okupoval silnici.-2

Podle předběžného rozsudku hasičů a vojáků: silnice byla mokrá a kluzká kvůli dešti. V ostrých zatáčkách může dodávka dolů obsadit silnici a narazit do osobního automobilu nahoru. Ve výsledku se dodávka otočila o 180 stupňů proti směru hodinových ručiček a řidičova levá noha byla zaseknutá. .