Zdraví

Využijte potenciál „kultury Liancheng“ a Wushan vytvoří světově proslulou turistickou destinaci

souhrn

Chongqing Business Daily-Upstream Finance Trainee Reporter Chen Zhugu má legendu o wushanské bohyni Yaoji, legendu o nadějném manželovém kameni a uštěpačný milostný příběh červených listů. Dnes je tu „moře trápila voda, ale Wushan není mrak ", a tam je„ spíše než vystavovat na útesu. "Tisíce let nejsou tak dobré jako bolestivá noc u šípu tvého milence", je zde film "Čekání na pád hor" ...kvůli

Využijte potenciál „kultury Liancheng“ a Wushan vytvoří světově proslulou turistickou destinaci

Využijte potenciál „kultury Liancheng“ a Wushan vytvoří světově proslulou turistickou destinaci-0

 Foto reportéra Zou Fei ze semináře Chongqing Business Daily-Upstream Finance Trainee Reporter Chen Zhugu má legendu o wushanské bohyni Yaoji, nadějný manželský kámen a milostný příběh krásných červených listů. Dnes existuje „moře bylo těžké být napojeno, ale Wushan není oblak "Je" Je lepší mít bolestivou noc u šípu svého milence, než vystavovat na útesu tisíc let ", je zde film" Čekání na čas, kdy jsou hory plné červených listů ".

Využijte potenciál „kultury Liancheng“ a Wushan vytvoří světově proslulou turistickou destinaci-1

 . . Je to právě kvůli kulturnímu dědictví a historickým srážkám po tisíce let. "Bohyně Wushan se stala jedinečným bohem krásy a lásky v čínské kultuře a kultura Wushan's love city je také světově proslulá.

Využijte potenciál „kultury Liancheng“ a Wushan vytvoří světově proslulou turistickou destinaci-2

  Za účelem realizace ducha kongresu páté strany v Chongqingu a implementace rozvojové strategie pěti hlavních funkčních oblastí byla včera společně uspořádána „Čína Love City · hora Shen Witch Mountain“ Chongqing Daily Newspaper Group, Wushan County Party Výbor a krajská lidová vláda. V Chongqing News and Media Center se konal seminář globálního cestovního ruchu o integraci kulturního cestovního ruchu. Odborníci a vedoucí na konferenci poskytli návrhy a návrhy pro Wushan, aby postavil „Zlatý pás cestovního ruchu“ se třemi soutěskami. V posledních letech si integrace kultury a cestovního ruchu v okrese Wushan zachovala dobrou dynamiku a dosáhla velkého skoku od „existence“ k „vynikajícímu“.

Využijte potenciál „kultury Liancheng“ a Wushan vytvoří světově proslulou turistickou destinaci-3

  Wushan byl předběžně doplněn rychlou a pohodlnou vodou,Síť pozemní a letecké dopravy. Zároveň jsou stále dokonalejší scénická místa a atmosféra atrakcí s tématem kultury Liancheng.

Využijte potenciál „kultury Liancheng“ a Wushan vytvoří světově proslulou turistickou destinaci-4

  Wushan hluboce kopající a spoléhající se na kulturu Liancheng vytvoří rozsáhlou turistiku a stane se světově proslulým turistickým cílem. Urychlete odstraňování překážek v dopravě.

Využijte potenciál „kultury Liancheng“ a Wushan vytvoří světově proslulou turistickou destinaci-5

  Letiště Wushan bude otevřeno příští rok. Wushan se nachází v srdci oblasti přehrady Tři soutěsky, asi 4 hodiny od hlavního města. Jak zkrátit dobu provozu a získat více turistů, je otázka, na kterou musí vláda okresu Wushan myslet.

  V reakci na to Li Chunkui, tajemník výboru strany Wushan County, uvedl, že letiště Wushan bude otevřeno pro navigaci v roce 2018, část Wushan vysokorychlostní železnice Zhengzhou-Wanzhou bude otevřena v roce 2021 a dálnice Wushan-Dalian bude uvedena do provozu v roce 2019. Po dokončení bude z okresu Wushan do Shennongjia trvat jen dvě hodiny a projde přes Xiaosanxia a Dangyang.

  Dvě malebná místa v Grand Canyonu.

 Feng (Wu) Expressway usiluje o zahájení výstavby v první polovině příštího roku, usiluje o zahájení výstavby říční železnice Yangtze a železnice Anzhang v období „13. pětiletého plánu“ a usiluje o přistání severovýchodního cestovního ruchu Chongqing Okružní železnice a neustálé zlepšování dopravy v cestovním ruchu. Kromě toho Wushan také pevně uchopuje stavbu dopravy „Jingjingtong“. V Jiangbei respektive Jiangnan existují 3 hlavní turistické dopravní okruhy.

 Projíždíte kolem Shennv Peak, lesního parku Liziping, Dangyang Grand Canyon, Malé tři soutěsky a dalších více než deseti slavných scénických míst, hodinová prohlídková mapa návštěvnického centra kraje do Malé tři soutěsky, Shennv Scenic Area a Dangyang Grand Canyon byla uvědomil. Rozumí se, že od loňského roku investoval Wushan do zlepšení infrastruktury cestovního ruchu a dopravní infrastruktury celkem asi 1 miliardu juanů. Rozšíření) Celkový počet dálnic je 350 kilometrů a původně byla vytvořena dopravní síť mezi městem a malebnou oblastí a mezi malebnou oblastí a malebnou oblastí.

  Kulturní aktivity Liancheng jsou v plném proudu. Výstavba scénických spotů a scénických spotů postupně podporuje aktivity a kulturní zpěv.

  Od návrhu koncepce „kultury Liancheng“ uspořádal okres Wushan okres Shennvfeng pro slepá setkání, kulturní semináře Liancheng,Wushan International Red Leaf Festival, Goddess Cup Art Film Week, Yangtze River Three Gorges International Cross-Country Race and other activities combine the natural beauty of Wushan with the beauty of love.

  Výstavba ulice Gaotang Food Street a ulice Binjiang Style Street také neustále zlepšovala image Wushanu jako turistického města a poskytovala dobré podmínky pro další propagaci cestovního ruchu Wushan v plném rozsahu.

  Zároveň,Jako důležité turistické distribuční centrum v srdci Tří soutěsk plánuje scénická oblast Wushan Goddess postavit ikonický most kulturní krajiny - Qingding Yunque Bridge.

  Tento projekt je v současné době ve fázi výběru lokality.

  Scénická oblast Shennvfeng navíc vezme kulturu bohyně jako hlavní linii a provede všestranné vylepšení.

  Vytvořte milostnou cestu tím, že se hluboce ponoříte do milostné kultury symbolizované bohyní. Po dokončení malebné oblasti mohou návštěvníci nejprve sledovat mraky a déšť na hoře Wushan a červené listy řeky Xiajiang ve Walnut Ping, ocenit kulturu bohyně a poté se vydat po horské cestě na vrchol bohyně, aby uctívali bohyni , a požádejte o ochranu bohyně; ​​konečně se vydejte na loď a užijte si život v proudu bohyně . .

 . Cestování je dokonale integrováno a vytváří značku města lásky.

  Krajina je tvar a město lásky je duše.

  Krása Wushanu spočívá v horách a řekách,Další leží v těžké humanistické historii.

  Díky hloubkovému výzkumu a vykopávkám kultury milostného města, její integraci do krásných hor a řek, kombinování formy a duše, silně zakládá jedinečnou značku Wushan „Chinese Love City“ a buduje světově proslulou turistickou destinaci. „Série akcí konaných ve Wushanu měla určitý vliv. Na tomto základě budeme plánovat a budovat řadu akcí se značkami. Zvyšte hodnotu původní kultury značky.

  „Sekretář strany Chongqing za skupinu denních novin Guan Hong uvedl, že vlastnosti„ bohyně “a„ bohyně lásky “dodávají„ Chinese Love City “hluboký kulturní význam. Na základě předchozí řady aktivit se může zaměřit na„ Čínu koncept „Láska ve městě“ vytváří událost s identifikační funkcí.

 Například jsme vybrali 100 modelových párů po celém světě i na celostátní úrovni; zahájili jsme národní fotografickou soutěž kombinující krásu hor a řek a krásu lásky v kombinaci s výběrem slečny Chongqing a pokračovali ve vytváření soutěže krásy Wushan Goddess, která by mohla dokonce předčí světovou soutěž Miss Universe.

  Odborná kultura hlasové lásky vyžaduje podporu živých věcí. Odborníci na globální marketing cestovního ruchu,Liu Simin, hlavní komentátor Zprávy o čínském cestovním ruchu: S kulturou cestovního ruchu Wushan je toho hodně co dělat. Viděl jsem několik fotografií Shennvfengu, které jsou opravdu velmi umělecké.

  Většina z těchto obrázků však zůstala na papíře a nevytvářela dobrý efekt šíření. Můžeme úplně vytvořit místa, kde jsou tyto fotografie pořízeny, jako atrakce a účtovat určitý poplatek.

 Nechte hosty, kteří si přijdou hrát, také mohou podle své vůle pořídit dobré snímky bohyňského efektu, aby se spontánně dělali v kruhu přátel, vytvořili bezplatný marketingový efekt a zvýšili popularitu scénického místa. Yang Zhenzhi, profesor na Sichuan University School of Tourism: Wushan se nachází v ekonomickém pásu řeky Yangtze, bohatém na přírodní zdroje, a je vstupní branou do S'-čchuanu a Čchung-čching. V posledních letech mnoho míst vytváří scénická místa s tématem lásky.

 Ale existuje několik úspěšných. Od starověku je o Wushanovi skutečně mnoho básní, ale stojí za zmínku, že kultura lásky potřebuje nosič a podporu živých věcí.

  U několika budov nelze vyřezávané postavy považovat za nosiče, ale pouze za scénická místa. Proto navrhuji, aby vytvoření kultury milostného města mohlo být založeno na malebném místě a malém městě.

 Společnosti Wushan a Renewal Group spojily ruce při budování „Centra pro sbírání a úpravy novin Wushan All-Media News.

 “ Na včerejším semináři o integraci globálního cestovního ruchu „China Love City · Shen Wushan“ věnovaném integraci globálního cestovního ruchu, lidové vládě okresu Wushan a skupině denních zpráv Chongqing (dále jen Renewal) Group) uskutečňovat strategickou spolupráci v oblasti propagace zpráv a rozvoje odvětví kulturního cestovního ruchu.

  Rozumí se toDohoda poukázala na to, že hlavní média skupiny Re-Report (Chongqing Daily, Chongqing Evening News, Chongqing Morning News, Chongqing Commercial Daily, Hualong Net, Upstream News, Re-Report Outdoor atd. , Stejná posílí) pozitivní publicita a klíčové zprávy o hospodářském a sociálním rozvoji okresu Wushan.

  Hloubková publicita hlavní práce výboru strany Wushan County a vlády, úspěchy reforem a rozvoje, pracovní zkušenosti atd. ,Obě strany zavedly mechanismus koordinace zpráv a publicity, pravidelně plánují klíčová témata, komunikují a zabývají se negativními tématy zpráv a organizují hlavní média skupiny tak, aby každý rok prováděly 1-2 krát soustředěnou publicitu témat na Wushanu. Skupina pro opětovné podávání zpráv současně provádí klíčový multimediální marketing kulturního cestovního ruchu v okrese Wushan, včetně městského marketingu, balení a propagace projektů cestovního ruchu (scénické oblasti),Sportovní akce atd. Kromě toho Renewal Group také využije své technologické výhody k vybudování projektu „Wushan All-Media News Acquisition and Editing Center (Central Kitchen) Project“ a „Wushan Cultural Tourism Brand Marketing Special Team“, vedení návrhů projektů a školení personál.

.