Bankovní

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Liu Zhen Chongqing Commercial Daily News Nedávno zažil Chongqing časté srážky a mnoho okresů a krajů utrpělo silné srážky. Městská meteorologická observatoř předpovídá, že v příštích 7 dnech bude hlavní město v podstatě v rytmu deště a deště. Z pohledu příštích tří dnů budou v zamračených dnech v různých částech našeho města sprchy nebo rozptýlené sprchy. Nejvyšší teplota je obtížné překročit 30 ° C a srážky v centrální, západní a jihovýchodní části města dosáhne zítra.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-0

  Policie stojí bosá ve vodě, aby odklonila dopravu. Foto je s laskavým svolením policie na jižním břehu. Finanční zpravodaj Chongqing Daily-Upstream Liu Zhen Chongqing Commercial Daily uvedl, že Chongqing v poslední době zažil časté srážky a mnoho okresů a krajů zažilo silné srážky.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-1

   . Městská meteorologická observatoř předpovídá, že v příštích 7 dnech bude hlavní město v podstatě v rytmu deště a deště. Z pohledu příštích tří dnů budou v oblačných dnech v různých částech města sprchy nebo rozptýlené sprchy.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-2

  Nejvyšší teplota obtížně překročí 30 stupňů Celsia.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-3

   Zítra mohou srážky na středozápadě a jihovýchodě dosáhnout mírného až silného deště a ve zbytku regionu slabý až mírný déšť. Počasí v hlavním městě na další tři dny je dnes: oblačno s přeháňkami, 23 ~ 25 ℃. Zítra: přeháňky v zamračený den, 22 ~ 25 ℃. Pozítří: Mírný déšť se změní na přeháňky, 21 ~ 24 ℃.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-4

   Dopravní hlídková policie bosá, aby odklonila provoz ve vodě Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Han Zheng Chongqing Commercial Daily News Večer 9. červnaV hlavní městské oblasti Chongqing došlo k náhlému silnému dešti a na některých nízko položených silničních úsecích došlo k vážnému hromadění vody. Na semaforu ve středisku Fu Jen v okrese Nan'an se při brodění náhodně vyplo červené auto BMW. Majitel, pan Liu, viděl, že se voda hromadí čím dál výš, musel na pomoc zavolat policii.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-5

   Policie ze silniční brigády Xuefu, policejní oddělení dopravní hlídky v okrese Nan'an okamžitě vyrazili na místo, aby pomohli panu Liu a jeho rodině vylézt jeden po druhém ze světlíku.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-6

  Poškozené vozidlo zatlačte na okraj vozovky a počkejte, až bude přívěs zachráněn.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-7

   Pan Liu řekl policii, že se chystá jet z Haixia Road do Nanpingu.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-8

   Kvůli silným dešťům byla původní silnice uzavřena. Z Yanyu Road se mohl odklonit pouze zpět do Nanpingu a když jel na semafor poblíž Furen Middle School jsem si všiml, že oblast silnice je příliš hluboká,Ale když jsem viděl, že auta vpředu dokážou hladce projet, šel jsem za nimi společně, ale nečekaně se auto zastavilo a zastavilo na místě s hlubokou vodou. Když jsem viděl, že voda teče za dveřmi, musel jsem zavolat policii Pomoc.

V hlavním městě bude následujících sedm dní pršet a teplota bude každým dnem klesat-9

   V tuto chvíli déšť silněl a voda v nízko položených oblastech dosáhla hloubky půl metru. Zatímco policie oznámila městskému útvaru, aby přišel k odtoku, sundala si boty a oblékla si kalhoty odklonit provoz.

Dva policisté a dva Xieqin stáli v dešti a hodinu pracovali, než odešli, až voda ustala poté, co déšť ustal. .