Vzdělání

Znak určuje stav

souhrn

Znak určuje stav

Znak určuje stav-0

 Raný americký politik Adams řekl: „Naše generace se musí zapojit do armády a politiky, aby se naši synové mohli věnovat vědě a filozofii a naše vnoučata se mohli věnovat hudbě a tanci. “ Nerozvinuté národy jsou téměř vždy chronickou sebevraždou a široké rozšíření americké kultury spočívá v jejím inkluzivním rozvoji. Nejprve boj, užijte si později, tento druh postavy určuje stav vývoje.

Znak určuje stav-1

  V oblasti tradičních zkušeností se vždy věřilo, že by se lidé měli přizpůsobovat vnějšímu prostředí, dělat kompromisy a vzdát se a vzdát se vnitřní svobody. V každém věku existuje kategorie lidí, kterým chybí snaha o zlepšení oblasti života. Růst člověka se odráží ve vaší vnitřní touze změnit se a zlepšit se,Pouze tak je možné si užít vyšší říši života.

Znak určuje stav-2

  Navzdory omezeným kognitivním schopnostem lidských bytostí se lidské bytosti nemohou vůbec vzdát pronásledování. Neexistuje žádná cesta ven z pauzy a zaostalosti, pouze kopají zem a kopají hrob. Platón má ve „The Utopia“ slavnou „metaforu dong“, ve které říká, že někteří lidé žijí v jeskyních a rodí se proto, aby byli omezováni řetězy.

Znak určuje stav-3

 Celý den sledoval stíny na zdi. Teprve když někdo otevřel řetězy a měl šanci vyjít z jeskyně, aby viděl skutečný svět.

Znak určuje stav-4

  Když se vrátil do jeskyně a všem to řekl, nikdo mu nevěřil.

Znak určuje stav-5

  Možná je svět, ve kterém žijeme, jako ta jeskyně.

Znak určuje stav-6

  Poté, co jsme si to uvědomili, zněla otázka: Jak bychom měli přežít, když se vrátíme do své původní polohy?Nikdo nechce přijít na tento svět nadarmo a nikdo nebude žít s ležérním přístupem. Pokud nezkoumáte podstatu světa, život je jen život, který ztrácí smysl života. Teprve když se začneme dívat na svět objektivně a zacházíme s lidmi a věcmi kolem nás racionálně, můžeme mít příležitost dokázat smysl života. Horizont určuje výšku a znak určuje říši.

Znak určuje stav-7

  Odpradávna jsou ti, kteří vstoupili do nejvyššího stavu, velcí muži mimořádného charakteru. Estetik pan Zong Baihua řekl: „Zen je extrémní klidu v pohybu a je také extrémním pohybem v klidu. “ Jarní hory zpívaly ptáky a voda tekla.

Znak určuje stav-8

  Éterická říše života není přístupná každému, ale snaha o lepší říši,Jděte vždy poctivě po cestě k dovršení. Lidský život je omezený, zatímco vesmír je nekonečný. Aby člověk uchopil svět s omezeným životem, musí vytvořit „smysl“. Vzhled slov představuje pokrok myšlení, který podporuje bohatší a bohatší vztah mezi lidmi a světem.

Znak určuje stav-9

  Náboženství, umění, etika a filozofie jsou všechny metody jejich uchopení.

Znak určuje stav-10

 Neschopnost tolerovat „nesmyslný“ život znamená, že nemůže snést „lehkost života“. Kulturní prostředí vytvořené tímto způsobem je přesně ten význam, který si lidské bytosti vytvořily pro svou vlastní existenci.

Znak určuje stav-11

  Lidé z minulosti se vzdalují a světelná minulost konečně vstoupí do snu v hluboké chladné noci. Ale nezapomeňte se probudit, když jste při vědomí a hluboce si uvědomujete smysl tohoto života,Vstoupilo do další vyšší říše. Komentář učitele: Hluboká expozice a bohatá filozofie jsou hlavním rysem tohoto článku. Článek začíná slavným Adamsovým výrokem a potvrzuje postoj „nejprve boj, pak si užijte“; poté porovnává a analyzuje dvě možnosti ústupku a pronásledování; zejména Platónov „vhled“, který názorně ukazuje, že život nelze usadit v status quo,Místo toho by mělo existovat vyšší pronásledování, které dokazuje rozhodující roli osobního charakteru při zvyšování říše.

Znak určuje stav-12

  Na konci článku se používá slavný citát Zong Baihua k vysvětlení takzvané éterické říše. Účelem je zdůraznit, že lidé by měli usilovat o vyšší oblast, tj.

Znak určuje stav-13

  „lidé by měli uchopit nekonečný život. Svět musí vytvářet„ význam “, který ztělesňuje autorovo hluboké chápání života,Zvýrazněte střed.

  Materiál má široké zorné pole, bohaté na konotaci vět, dokořán a těsně vedle sebe, živý obraz, silnou přitažlivost a osvícení. Instruktor: Wang Jianping. Výzva k předložení příspěvků: 1.

  Téma a žánr skladby nejsou omezeny, obsah je pozitivní, vyjadřuje skutečné pocity a počet slov je méně než 1 200 slov.

2. Uveďte školu, třídu, jméno,Komentář učitele a jméno instruktora. E-mail s příspěvkem: [email protected] com Moderátor: Zhang Chao.