Počítač

„Absolvent s dítětem“ je možný, ale neříkejte mu příklad

souhrn

„Absolvent s dítětem“ je možný, ale neříkejte mu příklad

„Absolvent s dítětem“ je možný, ale neříkejte mu příklad-0

 Jak se blíží sezóna promocí, skupina „absolventů univerzity Renmin University přivedla své děti k pořizování fotografií z promoce“ detonovala okruh přátel. Ve srovnání s kombinací hezkých mužů a krásných žen očividně přitahovaly děti do 2 let na fotografiích větší pozornost. Fotograf Mao Yanzheng řekl: „Na akademické půdě jsem viděl lidi, kteří nosí doktorské uniformy, a občas se setkávám s uniformy mistrů, ale je to poprvé, co vidím děti, které nosí uniformy bakaláře a fotografují se s rodiči.

 Navíc jeho rodiče nosí také akademické uniformy. „Z tohoto důvodu je tomuto páru mnoho přátel nazýváno„ vítězi v životě “. (Beijing Youth Daily, 12. června) U tohoto vysokoškoláckého páru někteří závidí jejich láskyplné city, někteří se diví rychlosti svého života a někteří lidé to zpochybňují během vysokoškolského studia měli děti.

  “„Nespolehlivý", takový mladý rodič není vhodný.

  Ve skutečnosti se vysokoškoláci mohou vdávat a mít děti. Od 1.

  září 2005 ministerstvo školství zavedlo nové „Předpisy o řízení studentů v řádném vysokoškolském vzdělávání" Instituce ", které již neomezuje školní docházku Když se vysokoškoláci ožení, pokud splňují zákonné podmínky manželství v naší zemi, mohou se vysokoškoláci ožení. Jedná se o zlepšení práv vysokoškolských studentů. Vzhledem k tomu, že se vysokoškoláci mohou vdávat, mít dítě je samozřejmostí.

  Ačkoli je „promoce s dítětem“ možná, neříkejte jí. Ti, kteří jsou na univerzitě, považují „učení za největší“.

  Když vysokoškoláci mluví o manželství, vstupují do manželského života a dokonce vychovávají děti na klidném místě, kde vzdělávají lidi, jak mohou rozptýlit své znalosti aOvlivňuje vážně čas a energie pro učení osobní rozvoj? Jak uvedl akademik Čínské akademie věd Rao Zihe: Význam univerzity spočívá v tom, aby bylo možné zřídit tichý pracovní stůl, který studentům umožní vážně studovat a soustředit se na učení za čtyři roky.

  Některé dívky však po otěhotnění musely studium přerušit a děti se staly překážkou učení.

 Když se vysokoškoláci vdají a budou mít děti, budou také rodičům přidělováni větší finanční zátěž. Vysokoškoláci jsou člověk před sňatkem a rodina po sňatku.

  Alespoň jedno další ústa. Jak mohou podpořit svou rodinu, pokud jim jejich školné a kapesné ještě musí platit rodiče? Přestože je areál čistou zemí lásky, jakmile vstoupíte do manželství, oceníte mnoho praktických věcí. Spoutaný mnoha hmotnými věcmi, některé „hmotné mladé páry“ nemohou žít v míru a štěstí a trápit se pro potěšení, „promoce s dítětem“ by měla být opatrnější.

  Fotografování promoce rodičů a dětí by mělo být považováno za „luxus“ „Nebo předem. „ Luxusní spotřeba “je lepší. Kromě nedostatku pevných ekonomických základůČasto je těžké porazit „chai, rýži, olej a sůl“ a páry vysokoškolských studentů nemají pevný ideologický základ, takže jejich manželství postrádá stabilitu. Vzhledem k tomu, že jejich psychologie není dostatečně vyspělá a jejich studium a kariéra nejsou stanoveny, je pro ně často obtížné převzít posvátnou odpovědnost za manželství; někteří vysokoškoláci se vdávají, i když jen jako dětství používají dětství jako módu a mládí.

 Bez skutečného zvážení všech praktických faktorů může tento druh manželství jen těžko obstát před větrem a deštěm. Média dříve informovala o příliš velkém počtu případů „rychlých sňatků a rozchodů“ mezi studenty vysokých škol. Proto je lepší nepokračovat v rychlosti života „maturovat s dítětem“.

Li Xiurong.