Mezinárodní

Pavilon cestovního ruchu Yunnan se na „obchodním veletrhu“ 2017 skvěle představil

souhrn

Veletrh komodit a investiční a obchodní veletrh zemí jižní Asie a jihovýchodní Asie (dále jen „obchodní veletrh“) 2017 byl oficiálně zahájen 12. června. Po loňské výstavě China Southern Expo bude současná výstava Expo pokračovat ve zřizování pavilonu cestovního ruchu, aby plně zobrazil bohaté zdroje cestovního ruchu Yunnan a celkový obraz „Barevného Yunnan · Turistický ráj“. Jakmile jsem vstoupil do haly 1,

Pavilon cestovního ruchu Yunnan se na „obchodním veletrhu“ 2017 skvěle představil

Pavilon cestovního ruchu Yunnan se na „obchodním veletrhu“ 2017 skvěle představil-0

  Veletrh komodit a investiční a obchodní veletrh zemí jižní Asie a jihovýchodní Asie (dále jen „obchodní veletrh“) 2017 byl oficiálně zahájen 12. června. Po loňské výstavě China Southern Expo bude současná výstava Expo pokračovat ve zřizování pavilonu cestovního ruchu, aby plně zobrazil bohaté zdroje cestovního ruchu Yunnan a celkový obraz „Barevného Yunnan · Turistický ráj“.

Pavilon cestovního ruchu Yunnan se na „obchodním veletrhu“ 2017 skvěle představil-1

   Jakmile jsem vstoupil do haly 1,Poutavý je zejména osmimístný slogan pavilonu cestovního ruchu. Celá výstavní plocha je rozptýlena a čínské a zahraniční stánky jsou uspořádány v pořadí.

Pavilon cestovního ruchu Yunnan se na „obchodním veletrhu“ 2017 skvěle představil-2

   Podle údajů se pavilon cestovního ruchu nachází v hale 1 ve 3.

Pavilon cestovního ruchu Yunnan se na „obchodním veletrhu“ 2017 skvěle představil-3

   patře mezinárodního kongresového a výstavního centra Kunming Dianchi s celkovou plochou 9 600 metrů čtverečních a 464 stánky.

Pavilon cestovního ruchu Yunnan se na „obchodním veletrhu“ 2017 skvěle představil-4

   K dispozici je celkem 132 správních oddělení cestovního ruchu podniky cestovního ruchu a 12 zemí jižní Asie a jihovýchodní Asie (Indie,Výstavy se zúčastnil Pákistán, Bangladéš, Srí Lanka, Singapur, Laos, Kambodža, Myanmar, Thajsko, Malajsie, Singapur, Indonésie.

   V 8:30 ráno vystavuje Yunnanské muzeum cestovního ruchu na LED obrazovce klouzavý film obrazu cestovního ruchu Yunnan; na jevišti ukazují etnické menšiny Yunnan v etnických kostýmech své jedinečné lidové zvyky.

  Tajemník strany a ředitel Yu Fan z Výboru pro rozvoj cestovního ruchu Yunnan, zástupci ředitelů Ma Yingchun, Wen Shuqiong a příbuzní pracovníci pozdravili vedoucí v Pákistánu, Laosu, zahraničních delegací, ministerstva obchodu a delegací z různých provincií, autonomních oblastí a obcí u vchodu sálu 1.

   Prohlédněte si pavilon. Shao Qiwei, člen Stálého výboru Národního výboru Čínské lidové politické poradní konference, představený pod vedením Yu Fan, Ma Yingchun a Wen Shuqiong,Přejděte na výstavní plochy pavilonu cestovního ruchu a komunikujte s vedoucími výboru pro rozvoj cestovního ruchu ve městě a vystavujícími společnostmi, abyste se dozvěděli o pavilonu cestovního ruchu. V oblasti inteligentního cestovního ruchu se vedoucí pečlivě zeptali na „cestovní ruch VR“ a byli znepokojen použitím špičkových inovativních metod výkonu cestovního ruchu. Vyjádřil uznání za nový formát.

   Pavilon cestovního ruchu tentokrát postavil 9 tematických výstavních ploch podle kombinace bloků:Předmluva Pavilon, Yunnan Tourism Image Exhibition Area, Lanmei Tourism Cities Alliance Exhibition Area, Greater Shangri-La Tourism Alliance Exhibition Area, South Asia Southeast Asia Asia Countries Image Exhibition Area, Smart Tourism Exhibition Area, Cultural Tourism Exhibition Area, Tourism Enterprise Exhibition Area, Turistická komoditní výstavní plocha. Ukazuje, že cestovní ruch Yunnan byl v posledních letech pod správným vedením zemského zemského výboru a zemské vlády.

  Vynikající úspěchy dosažené výstavbou silné provincie cestovního ruchu; ukazují, že provincie Yunnan jako radiační centrum v jižní Asii a jihovýchodní Asii rozvinula výměny a spolupráci v oblasti cestovního ruchu se zeměmi jižní Asie a jihovýchodní Asie; plně předvádí nově se objevující nové produkty a nové formáty cestovního ruchu Yunnan.

Podle zpráv je oblast Velkého svazu cestovního ruchu Šangri-La tentokrát speciálně zřízena pavilonem cestovního ruchu,Je to poprvé, co byla „Velká značka Shangri-La“ použita ke společné podpoře cestovního ruchu a tras v Tibetu, S'-čchuanu a Yunnanu. (Text / Liu Litu / He Xinwen Yin Bolin).