Automatický

Prezident banky Everbright Zhang Jinliang rezignoval na pozici generálního ředitele China Post Group

souhrn

Reportér Securities Times Zhang Xuenan Everbright Bank včera večer oznámil, že pan Zhang Jinliang, výkonný ředitel a prezident Everbright Bank, podal dne 22. srpna 2018 rezignaci představenstvu banky z důvodu pracovních úprav a rezignoval na výkonný ředitel a představenstvo banky, předseda a členové Výboru pro ochranu práv a zájmů, členové Výboru pro strategii,Člen výboru pro řízení rizik a

Prezident banky Everbright Zhang Jinliang rezignoval na pozici generálního ředitele China Post Group

Prezident banky Everbright Zhang Jinliang rezignoval na pozici generálního ředitele China Post Group-0

  Reportér Securities Times Zhang Xuenan Everbright Bank včera večer oznámil, že pan Zhang Jinliang, výkonný ředitel a prezident Everbright Bank, podal dne 22. srpna 2018 rezignaci představenstvu banky z důvodu pracovních úprav a rezignoval na výkonný ředitel a představenstvo banky, předseda a členové Výboru pro ochranu práv a zájmů, členové Výboru pro strategii,Člen a předseda Výboru pro řízení rizik. Včera večer reportér z Securities Times kontaktoval příslušnou osobu odpovědnou za Everbright Bank, aby se dozvěděl o kandidátovi na nového prezidenta, ale druhá strana uvedla, že prozatím nedostala žádné relevantní zprávy. Podle příslušných předpisů rezignace Zhang Jinlianga vstoupí v platnost, jakmile bude rezignace doručena představenstvu China Everbright Bank.

Prezident banky Everbright Zhang Jinliang rezignoval na pozici generálního ředitele China Post Group-1

   Ve skutečnosti to nedávno zveřejnila společnost China Post GroupZhang Jinliang opustí China Everbright Bank a nastoupí na pozici ředitele, generálního ředitele a zástupce tajemníka strany China Post Corporation. Uvádí se, že Zhang Jinliang působil jako výkonný ředitel a člen výboru strany v čínské korporaci Everbright Group od ledna 2016; a současně jako výkonný ředitel, prezident a zástupce tajemníka výboru strany v čínské Everbrightově bance od srpna 2016.

Prezident banky Everbright Zhang Jinliang rezignoval na pozici generálního ředitele China Post Group-2

   Během své inauguraceJedná se o relativně kritické období pro rozvoj banky Everbright. Čelí nejen transformaci podniků, která vyžaduje dostatečný kapitál pro rozvoj různých podniků, ale také přechodu nového a starého vedení spolu s neustálým prohlubováním finančních reforem, neustálé posilování prevence a řízení finančních rizik Práce nestojí před malými výzvami.

Prezident banky Everbright Zhang Jinliang rezignoval na pozici generálního ředitele China Post Group-3

   Nedávno tajemník stranického výboru Čínské banky Everbright,Předseda Li Xiaopeng poslal Zhang Jinliang do China Post Corporation. Li Xiaopeng uvedl, že po celém světě existuje 460 000 poštovních komplexních samoobslužných čerpacích stanic a servisních obchodů s celkovým obchodním výnosem 489 miliard juanů a ziskem 53,4 miliardy juanů. Doufá, že obě strany mohou v budoucnu posílit obchodní spolupráci.

Prezident banky Everbright Zhang Jinliang rezignoval na pozici generálního ředitele China Post Group-4

   Data ukazují, že v prvním čtvrtletí roku 2018 dosáhla banka Everbright provozní zisk 253. 4,4 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 7,13%; realizovaný provozní zisk před vytvořením rezervy 18,039 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 6,55%; čistý zisk 9,071 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 5,49% - meziročně tržby a zisk dosáhly rychlého růstu. Míra nesplácených úvěrů na konci prvního čtvrtletí činila 1,59%, stejně jako na konci předchozího roku.

Prezident banky Everbright Zhang Jinliang rezignoval na pozici generálního ředitele China Post Group-5

Odpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance na 24hodinové nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).