Zápas

Městský výbor strany a městská správa umístěné ve škole „dianně druhé“

souhrn

Městský výbor strany a městská správa umístěné ve škole „dianně druhé“

Městský výbor strany a městská správa umístěné ve škole „dianně druhé“-0

  Huashang Daily News (Reporter Xiao Lin) Včera Wang Yongkang, člen stálého výboru zemského výboru strany a tajemník městského výboru strany Xi'an, uskutečnil zvláštní výlet na univerzitu Xi'an Jiaotong, aby prošetřil a vyřešil problémy na stránky. Wang Yongkang zdůraznil, že je nutné prohloubit všestrannou spolupráci s univerzitou Jiaotong, držet se vedení technologických inovací, vytvořit model spolupráce mezi školami a místními úřady, sloužit k výstavbě „pásu a silnice“ a společně pomoci rozvoj Xi'anu. Na následném sympoziu představil Zhang Maizeng, zástupce ředitele stálého výboru zemského lidového kongresu a tajemník stranického výboru univerzity Xi'an Jiaotong, a Wang Shuguo, prezident univerzity Xi'an Jiaotong, obecnou situaci škola. Wang Yongkang reagoval na návrhy týkající se výstavby, rozvoje talentů a reformy experimentální zóny atd.

Městský výbor strany a městská správa umístěné ve škole „dianně druhé“-1

  Od obecních oddělení se vyžaduje, aby reagovaly na každou věc, aby podporovaly univerzitu Jiaotong při zrychlování jejího rozvoje a zlepšování její vedoucí a demonstrační role vědy a techniky. Wang Yongkang předložil tři názory na posílení spolupráce mezi školami a místními: Jedním z nich je vytvoření mechanismu spolupráce mezi školami a místními.

Městský výbor strany a městská správa umístěné ve škole „dianně druhé“-2

   Vytvořte vedoucí skupinu spolupráce mezi školami a místními, vybudujte normalizovanou komunikační platformu a pravidelně se připojujte. Odesláno do školy městským výborem strany a městskou samosprávou "„Dian Xiao Er“, s duchem reforem a inovací, úzkou spoluprací mezi školami a místními. Druhým je společná podpora investic mezi školami a místy.

Městský výbor strany a městská správa umístěné ve škole „dianně druhé“-3

Doufáme, že univerzita Jiaotong bude hrát roli napomáhat rozvoji univerzity Třetí je lépe hrát roli think tanků. Doufáme, že univerzita Jiaotong plně využije výhod disciplín. Zintenzivnit místní transformaci vědeckých a technologických úspěchů, pěstovat praktičtější špičkové talenty, kteří rozumějí vědě a umí fungovat, provádět výzkum témat kolem výstavby Velkého Si-anu, zóny volného obchodu a „Pás a silnice“ „poskytovat intelektuální podporu. .