Informace

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky

souhrn

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-0

  Od roku 2008 je „objednávka omezení plastů“ zavedena po dobu 9 let, ale za posledních 9 let má mnoho lidí pocit, že množství plastových tašek je větší než dříve: malé obchody jim dávají, co chtějí, a velké supermarkety vytvářejí spousta peněz z rukou. Všechny tašky jsou zpoplatněny a dokonce i rolovací tašky se přenášejí na cenu zboží způsobem povinné spotřeby, čímž se „plastová objednávka omezení“ sníží na „plastovou prodejní objednávku“. ! Některé supermarkety dokonce nepřipravují vůbec ekologické tašky. Plastové tašky si mohou koupit, pouze pokud si chtějí věci uložit.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-1

   Spotřebitelé nebudou ekologičtí.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-2

   (Pekingské zprávy, 12.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-3

   června) Již v červnu 2008 začala moje země zavádět „plastový restrikční příkaz“, ale z hlediska provádění více než 9 let to zjevně není uspokojivé.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-4

   Na jedné straně jsou podniky poháněny zájmy,Doslova si z toho udělejte povyk; na druhé straně jsou spotřebitelé příliš závislí na plastových výrobcích, ignorují slovo „limit“, které ve skutečnosti dává nerozložitelným plastovým výrobkům „nekonečný“ životní prostor. Zejména v nákupních centrech a supermarketech byla „objednávka omezení plastů“ snížena na „objednávku prodeje plastů“. To ukazuje, že u nerozložitelných plastových výrobků “„Omezení“ není tak dobré jako „zákaz.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-5

  “ Konečným řešením je úplná implementace „zákazu plastů“.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-6

   Dne 1. ledna 2015 provincie Ťi-lin oficiálně provedla „zákaz plastů“, který stanoví, že výroba a prodej jiných v provincii jsou zakázány rozložitelné plasty Pokud jde o nákupní tašky a plastové nádobí, stala se Jilin také první provincií v mé zemi, která úplně „zakázala plasty“. Jak všichni víme, proveďte „zákaz plastů“. „Klíčem je provedení.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-7

   Nejprve by příslušná oddělení měla vytvořit společnou sílu a vyvinout veškeré úsilí k postupu. Například oddělení ochrany životního prostředí by mělo zastavit všechny společnosti, které vyrábějí nerozložitelné plastové tašky a plastové nádobí, a zastavit schvalování těchto projektů současně, aby bylo možné kontrolovat tvorbu „bílého znečištění“ ze zdroje. Oddělení průmyslu a obchodu by dále mělo zvýšit kontrolu výrobních a prodejních odkazů. Udržujte vysoký tlak a přísnou kontrolu nad klíčovými články a oběhovými oblastmi.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-8

   Je však třeba vyjasnit, že provádění „zákazu plastů“ nemá blokovat všechny plastové výrobky, ale zakázat výrobu, prodej a používání nerozložitelných plastových tašek, plastového nádobí atd. To vyžaduje urychlení výzkumu a vývoje, výroby a dodávek alternativních produktů při provádění „zákazu plastů“.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-9

  Ke splnění poptávky na trhu jsou uváděny na trh rozložitelné plastové tašky, plastové nádobí a další plastové výrobky. V současné době je technologie výroby alternativních produktů v provincii Jilin vyspělá a spolehlivá a produkce produktů je dostatečná, což může uspokojit poptávku na trhu po „zákazu plastů“.

Plastová objednávka omezení, prodej plastové objednávky vyžaduje zákaz plastové objednávky-10

Tady se provincie odvážila převzít vedoucí úlohu při provádění „zákazu plastů“. .