Živobytí

Počet určených lékařských institucí v Xi'anu pro léčbu mezi provinciemi se zvýšil na 45

souhrn

Počet určených lékařských institucí v Xi'anu pro léčbu mezi provinciemi se zvýšil na 45

Počet určených lékařských institucí v Xi

  Huashang Daily News (Reporter Xiao Lin) Aby bylo možné v naší provincii energicky podporovat mezioborové lékařské ošetření, zemské oddělení lidských zdrojů a sociálního zabezpečení nedávno identifikovalo 28 nemocnic včetně nemocnice Xijing jako druhou várku určených lékařských institucí pro lékařské ošetření v Xi'anu napříč provinciemi, což Xi'anu umožňuje vyhledat lékařskou péči na různých místech. Počet určených lékařských institucí se zvýšil na 45. Mezi 28 nemocnicemi patří: Xijing Hospital, Xi’an Third Hospital,Osmá nemocnice Xi'an, Stomatologická nemocnice Univerzity Jiaotong, Stomatologická nemocnice čtvrté lékařské univerzity, Nemocnice pro rakovinu Shaanxi, Institut prevence a léčby provincie Shaanxi v provincii 451, Nemocnice 323, Nemocnice tradiční čínské medicíny Xi'an, Nemocnice Xi'an Tuberculosis, Xi „Centrum duševního zdraví, Nemocnice Xi’an High-tech Hospital, Nemocnice Chang’an, Nemocnice s mozkovou chorobou v tradiční čínské medicíně Xi’an, Nemocnice Eye Aier Eye v Xi’an,Anorektální nemocnice Xi'an Mayinglong, Čtvrtá lidová nemocnice Shaanxi, Druhá přidružená nemocnice Xi'an Medical College, Nemocnice přátelství Shaanxi, Rehabilitační nemocnice Shaanxi, Fakultní nemocnice ozbrojené policie, Železniční první kancelář Xi'an v čínské železnici, Xi'an Centrální nemocnice s elektrickou energií, Nemocnice centra Shaanxi Xin'an, Nemocnice PLA 518, Nemocnice lesních dělníků Xi'an, Nemocnice pro jaderný průmysl 417.

Počet určených lékařských institucí v Xi

  Rozumí se, že Shaanxi je jednou z prvních 14 provincií v zemi, kde jsou všechny koordinované oblasti napojeny na národní platformu pro vypořádání mimo lokalitu. Vzhledem k tomu, že síťové systémy zdravotního pojištění v Xi'anu a Hanchengu byly 1. června oficiálně připojeny k národnímu přeshraničnímu informačnímu systému osídlení pro lékařské ošetření, 13 koordinovaných oblastí v naší provincii a 31 provincií po celé zemi dosáhlo propojení a interoperability. od teď,Výdaje na hospitalizaci kvalifikovaného personálu z naší provincie a z jiných provincií, kteří přicházejí do Shaanxi, lze přímo uhradit.

Počet určených lékařských institucí v Xi

   V současné době společnost Shaanxi otevřela pro pojištěné osoby 184 mezioblastních určených zdravotnických zařízení, které se rozhodly vyhledat lékařské ošetření. Pojištěné osoby se mohou přihlásit na webových stránkách sociálního pojištění (http://si. 12333. gov.

Počet určených lékařských institucí v Xi

  cn) a informovat se o nich online nejnovější otevření a koordinační oblasti a určené lékařské instituce.

Počet určených lékařských institucí v Xi

.